Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok van valakinek 14 colos hátsó felnie multkor vettem egyet de becsaptak törött volt motorozni meg nagyon szeretnék ha valaki tud 1 akkor szivesen megvenném.Köszönöm
sziasztok 107 ccm pitem baszkodik nem akar indulni ha beindul jar kicsit alitok alpjáraton jo indn 30másdperc után huzom és megfull!! az miért lehet
helló. Eladtam. Jó gazdája van. Nem adja el.
Helló. Milyen teló érdekelne? facebookon keress meg,mert itt ritkán vagyok. Üdv. Vészi László
meg van még valamerre?
Szia bocsi,vannak még első telóid?

killyferenc@freemail.hu
Hali,szia! Keresek Dirtbike KXD 607 első telót, alsó-felső teleszkóp befogóval (kormány oszloppal) kpl. Esetleg valamilyen hasonló Pitbike
kpl. első telót. Lényeg hogy a teló száron a kerék tengely befogó előre felé a teló oldalán legyen Köszi

killyferenc@freemail.hu
Hali,sziasztok! Keresek Dirtbike KXD 607 első telót, alsó-felső teleszkóp befogóval (kormány oszloppal) kpl. Esetleg valamilyen hasonló Pitbike
kpl. első telót. Lényeg hogy a teló száron a kerék tengely befogó előre felé a teló oldalán legyen Köszi

killyferenc@freemail.hu
Üdv érdeklődnék hogy van e valakinek 14 hátsó gumi eladó kérem ha van ak legyen szives csörgesen meg ezen a számon 06703020226
Sziasztok Van 1 125ös Loncin pitbikeom tegnap megállt szétszedtem a hengert és rá volt égve a gyűrű a hengerre ma vettem henger szettet dugó gyűrű henger és kicseréltem és össze raktam és kétszer beindult és azóta nem nem lehet hogy a vezérlés ment el vagy valami vagy ötlet válaszokat köszönöm
Sziasztok,
Fót környékén keresnék szerelőt, aki egy Stomp pitbike javításában tudna segíteni. (nem indul be, felpörög, egy kettőt fordul, aztán leáll)
köszi
csaapi
Üdv.

Vettem egy új pitbike-ot, sima alap 125-ös blokkal. Hogy kell bejáratni? :)
nem ér egy kosár almát se
Sziasztok!
KXD pitbike-ról mi a vélemény?
Ilyen:
Bsa klx alkatrészek!!! Írj, ha érdekel valami!

E-h versenyteleszkóppal, erős váz (két részes), sportrendszer, jó gumik.....
Pitbike/ Dirtbike alkatrészek A-Z-ig! Írj, ha bármire szükséged van!

Vázak, kerekek, teleszkópok, idomok, fékek, kormányok és tartozékai, blokk....

Minden, ami kellhet!!!

Postai utánvétel vagy személyes átvétel lehetséges Budapesten!
Üdvözlet !Eladó új és bontott jó állapotú pitbike alkatrészek
infó: +36302649336 e-mail tlbguru@freemail.hu
váltósor, berugószerkezet ,olajpumpa, 140ccm hengerszett,olajhűtő,gyújtásfedél,5 lamellás kuplungszett,cnc mart agyas hátsókerék stb...
Üdv! Van valakinek eladó 14-es pitbike hátsó kereke?
Megvan meg?
Hello ige engem erdekel!
Tudsz nekem egy telo szamot mondani es felhivlak!
Sziasztok Apra és Pedro! Tavaly árultatok itt vonóhorogra szerelhető szállítót. Mi van azokkal? Megvan még valakinek? Üdv. Sz F
Sziasztok
Sikerult venni egy pitbike vazat. Valakinek van otlete h milyen tipus lehet? Illetve alkatreszeket keresek hozza.
Koszonom a segitseget
Sziasztok! Ha valakit érdekel:
http://www.jofogas.hu/bekes/BSE_pitbike_jo_allapotban_elado_37770744.htm?ma=1

A gyári oldalsztender is megvan.

Üdv. mindenkinek: F
Helló! Szeretném a segítségedet kérni, hogy a molkt karburátor hoz hol lehet ne levegő állító csavart venni? Vagy letudná fényképezni hogy körülbelül legyen fogalmam, hogy milyet kel keresni, az lenne a legjobb, hogy egy vonalzón vagy amin tátom hogy kb mi mekkora. Köszi a segítséget!