Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de így értem, miért nem az Echo 😆
Elnézést a tévedésésért.....
TV műsor kb 2,5 éve nem ment a TV-ben, nem is követem ezeket a jelentős történéseket.... 😂
mind mese TV 😆
Nem vagy pro,szerintem minimum 1,5-2 éve egybeolvadt az echo a HirTV-vel.
Legyélmár tájékozottabb,így elveszted az imidzsedet. 😂
Mondtam én, hogy felesleges megvenni a mozijegyet az Elxúrtuk-ra, mert a választások előtt minden héten leadják vmelyik TV-ben.... bár én az Echo-ra tippeltem, de a TV2 lett a befutó 😆
Pedig lehetett volna nála egy egész hátizsáknyi drog, de neki csak egy zacskóra futotta.... 🤐
Áhh,azt azorbán nyiratta ki a putyin FSZB ügynökeivel hogy védje a juditot aki beleszeretett a donáthannába és zaklatja.Ezt derítette ki a hülyebuzi aki valójában az ördögügyvédje. 😂
Bogyó Elfelejtetted belinkelni hogy a DKs Homonnai elpakolt egy olasz luxus bordélyban. Utoljára egy pasival meg ginával látták
legalább könnyen megjegyzik 😁
Pontosan errol van szo. Nem tudod szorosan oldalhoz kotni. Legalabbis a hazai politika labvizes lavorjaban nem volt meg koze senkihez. MTA doktora, felvideki tortenesz professzor.
Asse tom ki az.
A felsoroltaknak sem orulnek, elhiheted. Se jobbrol, se balrol nem boldogitana egy szervilis alairogep.
A Dr. Popely, akit a Mi Hazank jelolt, pl. egy olyan figura, aki lehetne akar korrekt is.
Igazabol tokmindegy,ha nem fegyőr bandi,varju,vagy kunhalmi bogyo pruszkol,ha meg ezek akkor en.
Lehetnne spongyabob? 😂
Semlegeset valoban, kevesbe szerviliset azonban meg lehet. Hiaba no, a "negy igenes" nepszavazassal jol el lett ez kurva.
Szerintem kivitelezhetetlen semleges jeloltet atvinni.Oda-vissza igaz.
De, hasonló volt a szituáció, csak az előjel volt más. Ezért sem lenne jó megismételni.
Azt?
A nepszava mar lesutotte neki! 😂
Mert a nyugati fény az aztán nem éget szét a agyad 😂
Iszok akkor egy pohár bórt ............... vagy kettőt 😁 👍️
Te még mindig a Vadhajtásokkal meg Pesti srácokkal rohasztod az agyad?!
Inkább bontsál egy sört! 😆
Hagy a hülyeséget a picsába 😂 😂
Beszeljünk a sajtó szabadságról 😆 😆
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Kajak égő ez a baloldal 😁 👍️
Gönc Árpi nem ugyanígy volt?
Nem olvastam a blogjat, de ettol szamomra nem lesz alkalmatlanabb koztarsasagi elnoknek. Az autonomia hianya... Na, az mas szalami.
A kóla visz mindent, ezért azt nem is iszok.
annak is ugyanolyan nehéz feltakarítani a vérét a beton járdáról mintva fehéreknek 😁
Tuti,hogy van csak azok rétiniggerek.