Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Januártól lesz béremelkedés megint, az arány vélhetőleg ennél is jobb lesz, ugyanis a a 2009-es adatok nem fognak változni most januártól, a benzin megint nem fog, a fehér kenyéré valszleg igen.

Ezzel együtt Bogyó, én, mint a realitások embere bevallom, hogy a választások után jó eséllyel pár dologban nehezebb lesz az élet, de ha ez az ára annak, hogy a közéletből eltűnjenek, a buzik, a libsik, a komcsik, a dk-sok, a momentumos köcsögök és hozzájuk hasonlóak, akkor én bevállalom ezt a várható nehézséget.
És örülj, és örüljenek, hogy nem én váltom az Orbán-rezsimet. De nem lennék gonosz, én csak a hatályos BTK-t betartatnám, de szó szerint.
Az nem jó.
MINDIG azt kellene feltüntetni, hogy az átlagjövedelemből mekkora mennyiséget tudnál vásárolni, ha már így szóba hoztad a kenyérből és a benzinből.
2009: 198.000,_ átlagjövedelem
2021: 428.000,- átlagjövedelem

2009: 241,- / kg (fehérkenyér, KSH)
2021: 395,- / kg

Így a jövedelemváltozás 2,16161616,
a kenyér árának változása: 1,639
Kicsivel jobban élünk.
A benzint nem számolom ki, bárki megteheti.
Azért ezek a számok torzítanak, sejtésem szerint nem véletlenül vannak így számolva, de ezzel együtt is valóban JOBBAN élünk.
Van nálatok internet?
haladunk
többi?
Valóban most több 17.5 %
3 nap.Addig allj féllábon. 😆
Tetszik az elért eredményeknél a "majd januártól".....
Napszámról nem lesz, de az átlag is eléggé sarkos...
hiányos adatok
euró benzin kenyér ár is jó lenne ha fel lenne tüntetve
béradatoknál a napszám sokkal jobb lenne mint a mindenféle átlagolt bérek
Fasza!
Ez a program.
Ebben az a nagyszerű, hogyha megfordítod a pártok kontextusát, akkor is igaz 😂
Igyunk a zajosékra, mert saját maguk elkúrják, még csak segítség sem kell nekik! 😅
majd dolgozna a hans fele annyiért is..... persze duzzognának egy ideig de amikor kezd éhes lenni elmenne dolgozni
Mintha azok annyira ki akarnának menni 😅 hogy aztán otthon dolgozzon nekik Hans 3x ennyiért 😅
Na MOST teljesen egyetértek veled! 😁
...annyi eltéréssel, hogy inkább az Etnába dobálnám őket, az mostanság aktívabb 😅
Ennek a rühedék ballib-nak mondott bandának egyetlen célja és programja van: ők szeretnének lopni... 😅 de már nagyon, mert 11 éve erre várnak 😁
Ha elszámoltatást akarnak kormányváltás esetén, kezdhetnék pl. a 4-es metróból ellopott 160 milliárddal 🤔
Írtad már Te is! Több van a zsebben, többet költesz, több kenyér, sör, deszka tv, vibrátor még nagyobb stb stb... Azt baszassa felfelé a GDP! Nincs pénz lóvéra akkor mindenki ül a porba azt rajzogat a csupasz lábujjával.
ez az élet rendje
először az uralkodó osztály szedi meg magát, legvégül az utolsó melós
ehhez az kell hogy felismerjék a nagyjaink azt hogy nekik akkor mégtöbb lesz ha a népnek is nő a vagyona
kicsit visszagondolunk nem is olyan régen a csodás angiába is kb annyi bérekért dolgoztak hogy másnap tudjanak még dolgozni menni, gyerekek is dolgoztak a bányákban stbstb
ettől mi még mindig jobban állunk
Jobb lett volna anno ha megveszi a buzibajszos azt a szép kis országházat azt nem lenne teli toll és vaj kereskedővel. (tolvaj) 😅
én is ezt mondom egy ideje, amíga nem úszik a jelenlegi politikai elit arccal a dunában addig itt nem lesz érdemi változás
Senkit nem utálunk. Jövőre áprilisban töltöm itt a 23-ik évem és eszem ágában sincs elhagyni a céget. Hozzák a gépeket megy a fejlesztés szépen van munka, egyre többet dobnak a gyaposzedőknek is... 😉
Ja, csak ha kiutáljátok a (német, stb.) multikat az országból, akkor nem lesz ám melóka meg fizuka...
Gyakorlatilag itt a megyénkben nagyon hülyék élnek akkor. Haj de nem bánom!