Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jakab albérletügyében van fejlemény:
https://444.hu/2021/12/29/elso...
Hat,ha valaki megoldja szívjóságból,akkor noproblem.
Gondom nekem sincs,csak ne vizionáljunk már általános romokbanazországmélyszegénség vant,területi egyenlőtlenségek vanak,de mióta világ a világ vannak és lesznek is.
nekem nincs problémám a sorban állással, mint neked 😆 mondjuk én nem járok boltba.... 😆
csak segíteni akartam 😆
Te megsem ott parkolod a ceget hanem az V. kerben. 😆
Kifele mar a bevásárló kocsi tolással meg a cuccok bepakolasaval sem kell foglalkoznod, a helyi erő megoldja… 😂
Elő lehet rángatni ilyen határ menti gagyvendégi 180 lakosú kis falut.ahol a TSZ megszünése óta nincs meló,és amúgyis sok a svéd,hogy lehesen mélyszegénységezni rendesen.De nem ez a jellemző.
A mekdönci ott mindig televan,bármikor mentem.Igaz fele svéd,de van ott mindenki.
Teszkó nálunk is teli,mint a madaras.De a madaras körbe mindenhol teli.
Pedig a fénykora rég volt,azóta sokat nyesett az aldi-lidl.
Az hogy pörög,te jó ég.
Pesten több a lé, ez tény, de ez így volt mindig.
A butor1-en állítólagi 1,5 milliárdnyi forgalom van.Úgy hogy szemmel láthatóan olcsóbb a hasonló kategóriájú termék a sima kiskereskedelmi részen.
És mégis megy.
Szaladj le a salgótarjáni tescoba, ott nem kell sorban állnod annyit, sőt válogat is sem kell a termékek között, mert sokkal kisebb a választék… az új autok tömkelegét sem kell kerülhetned a parkolóban 😂
Kari előtt a médiamarkecben 20 méternyi sor állt a pénztárak előtt, pedig minden épeszű a neten keresztül vásárol manapság... akkor ot mi lehetett, egy EMAG, Alza, faszomtuggya mi webbótokban?
Van itt lóvé dögivel...
Folyamatosan. 😂
Mikor vinnyogtam hogy szegénység van?
te hányad magaddal utazol az asztmában?
Ezt en evekkel ezelott megmondtam, barmikor, barmelyik multi penztarahoz le kell faradni es megnezni, hogy ki-mit vesz.
Az lehet, hogy isten háta mögötti tanyan a nyuggernak nincs suv-ja, de ez avilagon mindenhol hasonlokeppen van.
A jo elet hogy a madarasban van hogy meg a robotreszlegen sem tudok azonnal fizetni,csak negyedora sorbanallassal,mert ugy televan a kocsija mindenkinek,a patkoloban donto tobbsegeben 3-5-8 eves tobbnyire suv all,hazafele is folyamatosan konvolyban megyunk mert egy kocsi egy ember az ingazok aranya tonnasszam,evente csinalok 2 hitelt,mert vagy siman bankkartya vagy kp.Mobdjuk a kartyas egy resze lehet hitel de a folyoszamla hitel sem a szegenyseg jele,szombatonkent a kutyasulinal lepni nem lehet a kocsiktol,az ovoda elott sem,es meg sorolhatnam.
ez a jó élés is fura
máshol nem tudom mi van de felénk a kocsmák jelentős része bezárt, az éttermek egy része is
amit régen ide hordtak az a pénz most máshol van
az hogy a melóban 15+ éves kocsik vannak részben a csóróság miatt van, egy elég jelentős ok az hogy nem akarják hogy összebasszák, nekem nem sok kocc volt az opelen, de olyanok voltak hogy egész sárvédő cserés lett volna ha egy kicsit is érdekel hogy néz ki a kocsi
havernak a viszonylag új toyotán kb havi szintem jelentek meg az újabbnál újabb ajtó rányitásból eredő horpadások
azóta is avval jár dolgozni mert már nem érdekli a dolog.....
asszonynak a múlt héten baszták neki az ajtót a toyotán, elég látványosan meghorpadt, még egy 15 éves kocsin is rosszul esett(kb 45 a javítás mert lepattant a festék), hát ha csak 2-3 évesen történik akkor nem csak 45 ezer hanem eladásnál több a bukó egy össze vissza fényezett kocsin
Ezt én is nagyon szeretném, de azt azért remélem vágod, hogy orbánék nem igazán küzdenek ezek ellen!?
Akkormán ketten vagyunk!
Az ótó, öreg japán, a motor is, a tv meg nem nagy s a faszombánnya! :)
Alapból rossz a számolás, elég megnézni a cégek parkolóit és kiderül, hogy mi a valóság. Pl. nálunk van a főnöki és a melós parkoló, az előbbiben kb 6 év lehet az átlag életkor (és ebben az adminisztrációé is benne van ami kb. 10) az utóbbiban legalább 18, de lehet, hogy öregebb és hát a melós parkoló ugye jóval nagyobb mint a főnöki, de ha átlagot számolunk akkor kijön, hogy milyen jó az átlag és mindenki jól él.
2002-nem egy újpesti kis panel lakast 6m-ért vettem, ami most 24m
Akkor volt az átlagbér 103e Ft, most 428e
Akkor ugyan ott tartunk, mint 20 éve? 😆
Ezerféle módon lehet ezt vizsgálni. A lényeg nem az, hogy mennyi, hanem az akár rossz, de ugyanolyan rossz módszerrel történt számolás után mi jön ki, miből-mikor-mennyit tudtam venni.
A múltkor volt valamelyik rádióban, kíváncsiságból megnézték hogy ma és talán 96(ez nem biztos, az tuti hogy a 90es évek) szóval hogy az akkori és a mostani minimálbérből mennyi benzint lehet venni, most többet lehet venni mint akkor. Ez már inkább mérvadó mint az átlag jövedelem alapján számított.
Én kb. 5 éve nem vettem kenyeret, amúgy nekem frissen a teszkós kenyér is ízlett, úgyhogy nem tudok rá érdemben mit mondani, de tudom, amikor egy szubjektumról beszélünk, ott soha nem lesz igazság. Valaki a szájába bnem tenné, neki csak a hajnalban aratott, és gyémántberakásos malomban őrölt a jó, ami viszont 1.500,- / kg, tehát nem is volt jó a példa, de a már berakott benzin viszont ugye egyértelmű.
nálunk majd 500 a sima kenyér