Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod jól hogy csak a halál meg az adó ami biztos! Így elég értelmét vesztett kérdés ez 😅
Nem azé, hogy keverjé... 😂 😂 😂
Ezt csak ugy sejted hogy ugyanott nyomtatjak vagy biztosan tudod? 😆
ezt nem tudom hogy van

de a legritkább esetben annyi egy dolog ára mint a nyersanyag
amúgy kb értelmetlen a kártya mert taj szám alapján is tudna működni a rendszer
Ja és a posta költség sem kevés, ha mindenkinek egyenként kell postázni… boríték, kísérő lap stb… mondjuk azt nem tudom, külön fizetjük-e, de ha nem, akkor kb reális lehet…
Az eeszt rendszer applikacioját külön pénzért fejlesztették és üzemeltetik, tehát nem költség a kartya szempontjából. Én is szoktam venni (chipes) kártyákat, nyomtatatva 276 Ft darabja nettó, 100 db-s tételben kisker cégtől, igaz nincs így teli nyomtatva, mint a védettsegi, így sztem akár 400 Ft nettó is lehet a kisker ár, mondjuk én sem adom dupla ár alatt, de ez aprópénz, pár 10e Ft ekkora mennyiségben…
Ez csak a pontosság kedvéért….
kellett egy oldal ahová feltöltik az adatokat
és nem egy gagxi freeweb oldal ahol 150 felhasznàlótól össze omlik
kell ember aki karban tartja
ezek mind pénzek
persze egy 20 személyes cégnél a tulaj 26 éves gyereke ezeket remekül karban tudja tartani
de egy ekkora volumenű adatbázishoz ez kevés
amúgy a jogsi meg vagy 6 ezer azon nem vagy felháborodva? az nem lopás csak az 1500 forintos ingyen kapott oltási baszás?
Hú de nehéz eset! Ezeket mifasznek számoljam?
Tudtommal a ártunk és kormányunk adja ki ezeket a kártyákat... Ahol elkészítik neked a személyi igazolványodat, jogosítványt, egyéb hasonló kártyádat... Ezek szerint gép, nyomtató, software adott! Akkor mit is számoljak?
Egyenlőre nem az én általam nyomtatott kártyák árával volt baj!
Még mindig nem világos - itt van előttem, számlára is ránéztem, foglalkozom ilyennel - de nem, én ezt nem tudhatom! Számoljak laptopot nyomtatót stb. a titkárnő ebédjét, meg még a kutyatökét is!!! 😆 Mondjuk így kijön a matek...
Én kérek elnézést, így tényleg, szinte ingyen volt, én szégyenlem magamat hogy "csak" ennyibe került... 😱
En egy karcsu fittneszmodell vagyok hozza kepest.
De ahogy latom te is pocskot eresztesz. 😆
pont úgy ahogy te(fetrengős) + 😂
számold hozzá a laptopot, a nyomtatót meg az egész beléptetési rendszer szoftver részét
akkor is megáll 600 forintban?
A minősített adatnak mi köze az árképzéshez?
Viszont ezt (is) pont csinálom is.
Amúgy nem is olyan régen rendeltünk 1000db kártyát(elég kis tétel, ráadásul nem is a gyártótól, szóval ez már a "drága" ár...), volt vagy 150 Ft/db és még a posta is benne volt! Amúgy chip-pel rendelkező, nem olyan sima plasztik mint a védettségi. Beléptetésre, nyomtatásra használjuk felhasználó azonosítására! Szóval kicsit komolyabb mint a védettségi! A nyomtató meg itt van mögöttem, laptopostul, programostul, azt nyomtatok rá amit akarok, ahogyan akarom!
Szóval kártya 150Ft, míg megcsinálom még 150Ft(és sokat kértem), szorozzuk 2-ővel mert minősített adattal dolgozunk(WTF?). Végösszeg 600Ft Áfástól mindenestől!
Tényleg rendben van az 1200Ft/ darab... A hülyének is megéri...
Ill. csak annak... 😂
De tudom a "bolsevikkomunistafiloszemitalipppsi" gyurcsány biztosan többért csináltatta volna... Amire a "buzi" (ez honnan jött?) hadházy egy szót nem szólna... Ebben én is biztos vagyok! 😂
De legalabb nem nez ki ámbráscetnek. 😆
Azért már itt is eléggé amorf a teste.....
Azon toprengek hogy a bolgar balna hogy a budos picsaba tudott ennyire formatlanra hizni? 😆
Most ők jönnek.
“ komcsi rendszerben a filoszemita lipppsi komcsi és bolsi CSÜRHE a maszopos erdős cégénél gyártatta”
Hogy beszélsz a Fideszről? 😆 most is nála gyartatjak a kártyákat 😂
Én nem tudom, de biztosan te sem, a buzi hadházy meg pláne, hogy egy minősített adattal dolgozó cégnek milyen kiadásai vannak.
Annyi viszont, biztos, hogy az előz, komcsi rendszerben a filoszemita lipppsi komcsi és bolsi CSÜRHE a maszopos erdős cégénél gyártatta az akkori választási íveket, személyiket, lakcímigazolványokat, stb.

És a nyereség akkor az internacionalizmus nevében a nemzetközi kozmopoliták kezébe került, ennyi már biztosan igaz, mert a múltról, mint tényről beszélünk.

https://24.hu/belfold/2006/01/...
Ja,a don belurol nyirt ki partokat.
De zsakot foltjarol aktivistat balvanyarol. 😆
Es mielott belekezdesz,ne tedd.
Mar mondtam,csereld le don viktort,de ne ezekre,ezeknel szanalmasabb banda nincs,csak jobbra.Ha megvan a jobb,szolj es orommel szavazok rajuk.
Hát inkább mint don viktor!
Bár ezzel kapcsolatban (is) simán mondhatnák hogy elloptuk... Akkor sem történne semmi, max. a hívők háborodnának fel: "Hálisten a fidesz van kormányon (és vad ökölrázások közepette), a gyurcsányék minimun 2-szer lopták volna el" 😂 😂 😂
A zoknihazi gyakorlo elmebeteg,neked etalon,no comment...... 😆
És a Hadházy itt dolgozik?
Szóval több év egyetem után cirka 100e Ft-t keresni naponta(bejelentve) ejnye-bejnye. A festő, kőműves stb. papír nélkül 50-60e, az rendben?
Amúgy jók ezek a magyarázatok, Xy ellopott ennyit meg annyit, de aki ezt megemlíti, annak a hasonló foglalkozású kollégái mennyit mernek kérni... De sejtem benne a párhuzamot, csak rohadt mélyen...
De ez tényleg aprópéz, viszont érdekes, hogy nem bosszant picit sem senkit, hogy ilyen magyarázattal (postára kellett adni...stb.) teljesen hülyének néznek Téged/Titeket?
Nem… itt mindenkinek így van. Ráadásul nem is egy állatorvos, hanem Állatgyogyaszati Centrum 🙃
Hát... ki így, ki úgy. Lehet, a doki ezzel akarja elriasztani a beszélgetni kívánó pinanyalót odahurcoló mamuszokat, legyen idő a valóban pénzes dolgokra is.