Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elvek, tudod, az elvek. Az én értékrendemben olyan oldalon áll, ami részemről semmiképpen nem tolerálható.
Nem leleplezés, egy titkos felvételen felmerült.
Amúgy most érdekeset mondtál, az ogy képviselőket is átvilágítanák? HA valamilyen tisztséget tölt be, bizottsági tag, vagy minősített iratokhoz férhet hozzá, akkor gondolom igen, de alapban is átvilágítják? Mert akkor ugye a kettős állampolgárság is kiderülne.
Mi bajod neked a CIA csajokkal? Nekem nagyon bejött Annie Walker a Covert Affairs-ból 😅
Ez a Timcsi is egész tolható bringa még most is, valszeg 20 éve mégjobb lehetett... meg ezt kitartani se kell, tele van lével.
Azért, mert a belbiztonságiak csinálják az átvilágítást a belügyminiszter felügyeletével. Ugye nem azt akarod mindani, hogy vagy ennyire balfasz mindenki vagy szándékosan ültetnek egy CIA ügynököt a padsorban? 😂
És miután még a nagy "leleplezés" óta is képviselő, a korábbi életútja teljesen nyilvános volt eddig is, valamint a belügyminiszter és mindenki a helyén van, úgy gondolom ez az egész egy hülyeség... pláne, hogy ki sem nézem belőle, hogy ennyi esze lenne... 😆
"10 évvel ezelőtti jobbik élére nem kerülhetett volna" - pedig került, chanád 😁 igaz, csak alelnök volt...
Hát, ő remélhetőleg nem is fog. Ha rajtam múlna, legfeljebb az oroszokkal megkötött szerződés értelmében a szibériai börtönben lenne feszültséglevezetőként.
A cia ügynökök odavalóak.
Igen, meglehetősen sok ribanc dolgozik a kormánynak - akire gondolsz, ő pont nem... 😆
Kimaradt egy névelő.
Miért is?
Kormánynak dolgozik ribanc?
Hát,én inkább valami NGO hátszelet gyanítok.
Pont mint a választott USA állami ügyészeknél.
Fizetik a szimpatizánsok kampányát,és utána azok lelkesen és önként úgy dolgoznak hogy jó legyen.
Ennél nincs tovább..... 😆
Akkor a belügyminiszter és a teljes belbiztonsági szolgálat lapát.... 😂
De nem követed a híreket. A gansperger mondta az álarcos buzi leleplező videójában. Onnét indult a történet, a többi csak a firkászok megélhetését biztosította.
Ez már az anarhia csúcsa,és zavargások vannak. 😂
Fene tudja tényleg állományban van e a tünde,de az rohadtul fura nekem hogy egy magyar egyetem után leszáll usákban a repülőről lát egy hirdetést a harvardról,és pár hét múlva kutatásvezető,meg nőként,a kabuli kormánnyal tárgyal?
WTF?
Ha én leesek a repülőről sanszos hogy visszazavarnak indok nélkül,pedig ént tuti a ford regionális igazgatója akarok lenni. 😂
Neeee! Azt te sem akarhatod! 😆
Én kinézem szabóból, hogy cia-s informátor. meg a jobbikos exférjéből is. a jobbik ma ott tart, hogy egy zsidó származású személy az elnöke, ami engem nem zavar, csak éppen a 10 évvel ezelőtti jobbik élére nem kerülhetett volna. nem lehet tudni, hogy ki milyen szálakat mozgat a háttérben. most nem csak sorosra gondolok, hanem akár a magyar, orosz, usa titkosszolgálatokra.

még azt sem szabad megtudnunk, hogy a parlamenti képviselők közül van-e valakinek más állampolgársága. legfeljebb, akkor szerzünk erről tudomást, ha ő maga bevallja, lásd MZP.
Jó,hát a legrosszabb fejlemény az ha elmarad az éjjelnappalbudapest az RTL-en. 😂
Még akár az is előfordulhat, de az már nagyon durva lenne… 😆
Lehet ijedtükben 3 napig be se mennek azemberek a madaras teszkóba vasarolni? 🤔
Bogyó, találtam neked egy sokkal hitelesebb oldalt. Ennél ne add alább, mert a nyugatifény csak a kezdő négybalheréseknek való
https://hircsarda.hu/
Nagyon komoly lesz…. Lehet, hogy többen össze fogják ráncolni a szemöldöküket 😂
Jobb ha,veszel egy erősebb asztalt, az durvább lesz mint a virus.....
Nem tudtam, hogy két vicc topikot nyitott a sm 😂 rászántam… ott már nagyon röhögtem, hogy a Velvet-re hivatkozik a ps… 😂
Ezek annyira ügyesek, hogy jobbak, mint a nemzetbiztonságiak nálunk, most kellene Pintér Sándornak lemondania es a teljes belbiztonsági hivatalt kirúgni, hiszen CIA ügynök nem ülhet a parlamentben tudomásom szerint. Ha pedig igen, akkor mindegyik alkalmatlan 😂
Én holnap már kormányt váltok
Szereztem egy másabb hajlítású kormányt avval hátha jobban megy a motorozás