Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Műszaki leírásnak elég gyenge! Ez alapján nem lehet árat adni...
Ezt sosem mondtam, hogy ennyit le tudok gyártani 2 hét alatt! De nekem nem kerül annyiba KIS! szériában legyártani egyet "párszázas szériákra" való géppel! Akkor aki nagyüzemre rendezkedik be, azt ne meséld már be hogy drágábbnak kell lennie... Ennyire te sem lehetsz elvakult!
Vagy mégis?
Állami közműcégnél vagy,nem? 😆
Eeszt adatbázis,normál times new roman karakter,sima fekete.Ne cifázd.
Ne terelj.
Tehát,fizikailag a géped tud két hét alatt 600e ember kártyáját kinyomtatni,borítékolni,és elviszed a postára,Vagy csak ilyen párszázas szériákra jó a cégnél?
Miért? Mit szeretnél belőle tudni? A NAV tudja! Szerintem ez elég...
Egyenlőre nem engem fizetnek a közösből... Majd ha az államtól kapok egy megbízást, és azt a mi befizetett adónkból fizetik ki, majd akkor kérj számlákat...
Mintha fordítva ülnél a lovon...
Ha megmondod milyen adatbázisunk van, mik legyenek a kártyára nyomtatva, milyen festékkel kéred, szóval adsz részletes műszaki leírást róla, számolok! Ha tudsz mutatni számlákat a védettségi kártya hasonszőrű dolgairól, elismerem hogy tévedtem! Addig had legyek kicsit bizalmatlan ezzel a kormánnyal szemben(IS!!!)
De pont neked kellene magyarázni hogy ha legyártasz pl. egy széket. Ha egyet csinálsz rohadt drága, ha beállítod a gépeket, és tömeggyártásba kezdesz, akkor annál jobban jössz ki, minél többet készítesz...
töltsd fel az elmúlt 3 és összes kiadásod és bevételed számláit bizonylatait, banki értesítőket
na?
ha ez megvan akkor esetleg más is megteszi
Látom sport lett nálad a "nem a kérdésre válaszolás"...
Magyarul kummantás.
Na szóval egzakt szám,hisz te mondtad nálad a nyomtató,és az árak.
Tehát le tudod szállítani ezekkel az eszközökel ami mögötted van ennyiért 600e ember kártyáját postázva vagy nem?
Ha nem csak reszeled a fingot.
És nem baszogatlak csak az idiótát szembesítem azzal hogy direkt pongyola. 😂
én ezt értem
minden értelmes ember érzi ezt
de hivatalosan, jogszerűen csinálják, így semmit sem tudsz tenni
persze le lehet váltani őket, mivel lenne jobb? melyik eddigi volt jobb?
melyik eddigi kormányzás alatt tudtál ennyit vásárolni mint most?
de mindezt félretéve, honnét tudod azt hogy ha más lesz a vezér minden jobb lesz? mert azt mondta?

kiáll a zajos a nyilvánosság elé hogy ha megválasszák és nem teljesíti az igérteket nyugodtan lőjék a dunába az egész bagázzsal együtt
megalkotják hozzá a jogalapot, és ha kivitelezhető akkor máris indulok szavazni rá
úgy hogy eddig még ilyet sosem tettem
na de ilyet nem fog tenni, csak igérget következmények nélkül
Látom sport lett nálad a "baszogatás"...
😅
Tételezzük fel hogy a kártyák tényleg annyiba kerültek. Akkor miért nem kerül elő ilyen esetben egy ember, aki kiteszi az asztalra a számlákat: tessék a kártya ennyi, a munkadíj ennyi, amit kerestünk rajta ennyi stb... Miért kell titkolni? Miért kell perelni érte?
És minden egyéb költésért?
"drága volt a posta..." Az! Ezzel az indokkal lényegében a te szádba is beleszartak, de van akit ez nem zavar... 🤐
Azert azt tudod hogy ez igy nem fog menni.
Alapjaban az osszes szerzodes siman megfelel a hatályos jogszabalyoknak.
Igy kb zero esely,amugy ezt a barandy is elmondta.
Viragnyelven mert hat nem szabad a remenyt lehugyozni.
Hogy nem fog menni.
Foleg ugy hogy igen jelentos gazdasagi potencialt akarnak csak ugy elvenni.
Ehhez meg az elmebeteg hadhazy es a gyakorlo bolond zajos Is keves.
Asszem 2002-ben a keller laci hatszel nagy remenyekkel.
Sehova se jutott.
Foleg ugy hogy barhova kaparaszott mindig elojott egy sajat csontvaz.
Most is annyi ugy van az ellenzeknel is hogy ha komolyan nekiallna a zoknis a sajatjai lonek agyon.
Igy meg csak videki zsakfalu budiugyeivel foglalkozik.
Baszki, de pont ők vannak hatalmon, akik lopnak, csalnak, túláraznak! ☹️
ha jogtalan azt most is vissza lehet szerezni
akár te is el tudsz menni a bíróságra ha van bizonyítékod
de úgy gondolom ezek a jogtalan dolgok csak a szenzációhajhász oldalakon állják meg a helyüket
ennyi erővel odamehetnékna sarki vegyesboltoshoz hogy tudom ám hogy geci vagy, mert 200 firinttért veszed a paprikát és 800 ért adod el, és ezért most elveszek 6 tábla csokit a polcról
A jogtalanul szerzett pénzeket azért meg lehet próbálni törvényesen vissza szerezni....
programról volt szó nem álmodozásról....
én is örülnék annak ha nem lenne neki több pénze mint nekem, de ennek végrehajtásához semmiféle jogalap nincs és nem is lesz
Lőrincet kirázzák a bundájából....
kicsit hiányos az egyenlet
mindezt miből tervezik megvalósítani?
igérni én is tudok bármit, egy ilyen programot én is összedobok bármikor
Szar is de ótvarul.Neked való. 😂
Nekik már van programjuk:
https://index.hu/belfold/2022/...
csináltak volna inkább helyette egy plasztik taj kártyát hasonló adatokkal
aztán attól függően milyen program olvassa a kódot különféle adatokhoz lehet hozzáférni
mondjuk erre a személyi szám is alkalmas lenne, na de azt valamiért meg kellett szüntetni
Bizonyíték, nem ígéret!
Bizonyíték? 🤔
Annyi pénzért? Simán! 😂
Következő kérdés.
Az asztalodon lévő nyomtató-rendszerrel mondjuk két hét alatt 600e ember EESZT-ből átemelt valós adatait le tudod nyomtatni,csomagolni és postára adni?
fel kellene fogni hogy a kisember csak azért van hogy a nagyemberek jól éljenek
addig örülj amig a feletted lévők szopatnak, mert addig szükség van rád
miután nem kellesz ahhoz hogy a felsőbb osztály jól éljen máris a föld alatt leszel vagy meg sem születsz
amíg ez nem tudatosul benned mindig csak az ideget fogod enni
persze most lehet a nyugati példát felhozni hogy ott a kisembernek is jó, igaz neki valamennyivel jobb mint nálunk, de nekünk is sokkal jobb életünk van mint egy nigériai bádogvárosban élő szemétben guberáló embertől