Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15 ló kimaxolva:

https://www.hasznaltauto.hu/motor/piaggio/medley/piaggio_medley_125_mo-i_1_tulaj_812km_hibatlan-17671396
Akkor a PCX is szopós lesz. Ha a felsőtested előrehajtod és úgy lendíted a lábad hátra, hogy átdobd az ülés felett és az nem megy, akkor a PCX-en előre dugdosni sem lesz egyszerűbb.
Én biztosan kipróbálnám vétel előtt.
Nem, mert porckorongsérvvel erre is pont ugyanolyan sz@r lenne felülnöm, mint most a GS-re. Át kell lendíteni a lábamat a kib@szott magas hátsó ülés fölött, és olyankor szoktam becsípődni. Valahol az ország másik végén, az út szélén nem szokott vicces lenni.
Most engem szeretnél meggyőzni vagy magadat?

Ezt szeretnéd?

https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/z_125/kawasaki_z_125-17515138
Hagyd a picsába,szedd le ami kell.Fotózd le és tedd piacra.
Előbb rendbe kell szedni egy kicsit (telóolaj-csere, fékfolyadék), meg pár dolgot leszedni róla (GPS-tartó, ilyesmi). Majd ha jobb idő lesz.
egy 20-30 ezret futott 300ccm körüliben se kell csinálni mást
én ha ilyen béna lennék szerelés ügyileg mint te akkor elvinném szakszervizbe átnézetném és ami olyan hogy lehet kihalhat 20 ezeren belül kicseréltetném

pl ismerős amikor oda adta a gyerekének az lc4 motort(15 ezer alatti futással) elvitte ktm szervizbe kicseréltette a dugót, a komplett vezérlést és a kuplung lamellákat
így a gyereknek minden új volt ami kophatott, így mindenki nyugodtan aludt...
megjegyezném hogy a kuplung lamellán nem lehet kopást mérni, a vezérműláncon se, a feszítő félállásban se volt, a vezérműlánc vezetők is szinte újak, a dugón van pár hajszálkarc
azt mondta nem volt olcsó de neki a német mérnöki pénzéhez képest gombok, és így szinte új motort adott oda a gyereknek
én meg örültem mint majom a farkának mert nekem adta a "kacatokat"
Ami nekem tényleg kell: az ABS, a LED-fényszóró meg a 2.5 literes fogyasztás nyélgázon. Fasza, hogy az új modellnek az ülés alatti csomagtere is nagyobb lett, ebbe most már bármilyen méretű zárt bukó belefér (1 db).

Ami nem fontos, de ha adják, akkor nem baj: kulcsnélküli indítás, vizes úton kipörgésgátló, USB-C töltő a kesztyűtartójában.
Akkor már most hirdesd a GS t,mert nem nagy a tábora.Nehéz megválni tőle.Nyár végétől csak most adtam el az én motoromat,és rá haraptam a szám széléte az alkunál.
Azért nézd meg, hogy abból a földi jóból mi az, amire szükséged is van.
Mondjuk a kulcs nélküli indítás?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/pcx_125/honda_pcx_125_2021-es_abs_raktaron-16801500
A Honda PCX 125 ABS "minden földi jóval": 1.129.000,- a tavalyi, készleten lévő modell, 1.149.000,- a 2022-es, és ebben már benne van a regadó is. Ha elviszik a GS-t 5 kilóért, akkor 3 hónap múlva meg lesz rá a pénzem.
Egymillió körül és új, eléggé behatárolja a kínálatot.
A három éves, gond nélkülit nem adják féláron, de még háromnegyed áron sem nagyon....
Ja, és ezért ne legyen kínai, vagy problémás típus sem.
Ha újban gondolkodom, akkor 10 éves tuti nem kéne. Egy-két éves belefér, esetleg féláron egy három is, de az újból 10 évet nem engednék.
nem a pénzről van CSAK szó.
Mondtam már: NEM.
Legyen a legszerényebb, de - az életben egyszer - legyen új. 5 évig csak olajat szeretnék benne cserélni, semmi mást. Utána meg úgyis leteszem végleg.
még mindig ott a lehetőség hogy venni egy 10 év körüli jó állapotú nagyobb ccm használtat
ha pl egy olyan volumen veszi meg újként mint te beletesz évi 2-3 ezret akkor annak a motonak lazán van 30 éve, ha megfelelően karbantartják
neked meg nincs már 20 motoros éved....
Értem.
Nem gondoltak rád,a szemetek 😆
Nincs már 150-es, 200-as, 250-es olcsó robogó. 300-as a következő lépcső, de az meg mind nagy batár és sokkal többért adják, mint amit én ki tudok fizetni érte. 155-ös NMAX éppen létezik az árlistán (drágán), de soha nem volt készleten az országban, csak berendelni, háromnegyed éves szállítási idővel lehetne. Burgman 200 is megszűnt idéntől.
Ne hülyéskedj, márki-zay ÖNMAGÁRÓL állítja, hogy jó az esélye?

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Micsoda egy hülye faszkalap egy degenerált ez a majom.
Zoli tudod mi a biciklizés bogyónál?DPF tisztítás. 😅
Ha el tudod kerülni a nagy forgalmú utakat, akkor még meg is felelhet. De én csak azt gondolom, hogy a 250-es az minimum kéne.
Áprilistól? Mi más jönne? 😆