Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Emelkedo kizart,csak lejto johet. 😂
Teljesen használhatónak tűnik arra a célra, amire nekem kell - egyszerűen kirándulgatni a környéken, max. a Mecsekig.
Az biztos! 😀
én az 52-esen edzek az erdélyi menetekre
solt-kecskemét oda-vissza 50+ autó előzése kihegyezi a reflexet 😂
Jár hozzánk egy ember, Székesfehérvárról, gépet javítani. Va neki egy Honda sh-ja 125-ös, és nyáron azzal szokott jönni. Nagyon szereti, azt mondja hogy csak az 52est utálja.
azért mert izmos nem feltétlen atom az immun rendszer
főleg egy élsportolónál ahol azért ezt-azt betesznek a szervezetbe amivel az átlag ember sosem találkozik
amúgy ez fura dolog mert volt nálunk egy alkesz aki kb 30 éve (90-es években már úgy esett sokszor ki az ifából annyit ivott)kőkeményen tolta, már 15+ éve úgy remegett a keze hogy a felest is 2 decis pohárban adták neki, meg a fröccsöt benzincsővel itta
és az minden nap a kocsmában volt, nem bántotta az influenza sosem
szerintem ha nem iszik lazán élt volna 120 évig
Te Bogyó! Egész jól megy ez a kis 125-ös 🤔 🤗
Még reménykedem, áprilisig.
És ezt iszod?Inkább kezdj meg egy Argust. 😒
https://nyugatifeny.hu/2022/01/22/friss-marki-zay-petert-jo-hirt-kozolt-az-ellenzek-gyozelmi-eselyeirol?fbclid=IwAR0GU8oJnGLDb9RH1GBahpp9le60upJAl0i2JzJSIF1W1zuAofYM29xbsRs
És te ezt szépen be is nyelted. Biztos volt alapbetegsége. Meg ilyenek mindig csak mással történnek, nekem erős a szervezetem. 😂
Csólány is ezt hitte. Amúgy 2 hét alatt pont ki tudna alakulni a védettség, hogy ne legyen nagy probléma. Ott más gebasz lehetett. Pl. hogy vélhetően csak papíron oltották.
Asszony mondja hogy sok olyan "oltott" érkezik akiknek a betegségre való reakciója pont olyan mintha soha nem találkozott volna a vírussal, ami egy egészséges oltott embernél kizárt.
Piros az oltatlan, kék az oltott emberek.
Első grafikon az Omikronnal fertőzöttek száma. Jól látszik hogy az oltás ellenére gyakorlatilag ugyan annyian elkapják.
Második grafikon az omikronnal kórházba kerülők száma. Itt már látszik az egyértelmű különbség az oltottak javára.
Harmadik pedig az intenzív osztályra kerülők száma. Na itt már totális a különbség.
Ezeket az arányokat a magyar kórházakban is közvetlenül lehet tapasztalni.
Valszeg ez így is van. 🙂
Kamu. Mindenki elkapja az omikront, mert kereszteződött a náthával, és kurvagyorsan terjed.
Viszont az EDDIGI tapasztalatok alapján, sokkal ritkábban alakulnak ki súlyos tünetek.
Kórházi tapasztalat szerint, pedig ha súlyos is a tünet, oltással sokkal jobbak az esélyek.
És ami plusz jóhír. Mivel úgy is mindenki elkapja, gyakorlatilag meglesz a lakosság teljes imunizálása az egészségügy összeomlása és hulla hegyek nélkül. Persze ez még nem 100%, de ezek a remények.
De igazából erre is lehetne ilyen konteót csinálni, hogy mivel nem akarták felvenni az oltást, nátha vírussal oltatják be a lakosságot, ha akarják ha nem 😂
A régi motoromnak db killer nélkül kétszer ekkora hangja volt. 😆
Cihopata száguldozó! 😆

Egyébként meg csak a hangja nagyobb. 😂
Most volt benn egy vevo.A faterja meghalt,ra 3 napra pozitiv tesztje lett,4-5 nap utan mar elmult,es jott 3 het tudogyulladas,most is fele a tudokapacitas,mutattatta a rontgeneket.
Ő is ugyanugy volt hogy majd oltat majd,de ha elkapja se veszes,kibirja.
Nem birta.
Én hasonlóan nyomom. 😂http://youtu.be/CGa2doPvvF0
Én dettó - még eddig megúsztam.

Ez csak úgy: http://youtu.be/2_aJGCNUOvA;ab_channel=patas1254x4
Én 2 zenekar+zer.
Na de a MIVEL oltottak?! Mert nagyon nem mindegy.... 😆
Most az terjed,így fű alatt,hogy az oltottak kapják el az omikront. Akkor kinek lehet hinni. 🤔Már tényleg a fasz kivan az egésszel.
Az tulel teged is.
De a vírust is! 😂
Azzal a lottyel irtani lehet a bebifokakat. 😂