Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na,csollany osszefoglalo,csak azert kapott egy jannsent mert kellett egy kulfoldi melohoz,antivakcer votaz.Es ket hette utana elkapta,keves volt az ido es a janssen is csak kozepes.
Beszopta,elobb kellett volna,es mast.

https://www.blikk.hu/sport/egy...
Helyes 😆
Remélem, hogy valamekkora van. De mivel nem szeretek kísérletezni, így maradok az asztal alatt, a maradék fél Argusommal... 😆
Majd huzok.
En nem derpegek a hulye kartyan,levi igen. 😆
Mert gondolod neked van?
Te is húzhatnál a..... 😆 ....az oltópontra! 😍
Tehat levi huzzon oltatni. 😂
Korrekt. Nem a konkrét ellenanyag szint a lényeg
De azért a tapasztalat azt mutatja, hogy csökken az immunrendszer védekezési reakciójának a hatékonysága idővel, de persze ehhez hozzátartozik még mindig hogy újabb és újabb mutációk vannak.
Tehát azóta eltelt 14 hónap, ráadásul ő még a legelső, kínai verzión esett át. Mitől lenne MOST védettsége a delta, és pláne az omikron ellen?
a kérdés lemaradt:
„Tisztelt Professzor Asszony, kedves Katalin! Márciusban írtam, hogy én átestem a betegségen, 2020. november 13-tól december 14-én lett először negatív a tesztem. Négy hétig voltam otthon. Voltak tüneteim, fáradtság, fulladás sajnos még mindig előfordul. Március 25-én nézettem a SARS-COV2-spike specifikus IgG antitest / CMIA (Abbot) szintet, melynek eredménye 513,3 AU/ml. (pozitív). Akkor azt írta, hogy május elején csináltassam meg újra a tesztet. Nos, a mostani eredményem 313, 4 AU/ml. A kérdésem újra az lenne, oltassam-e magam vagy várjak még? Védett vagyok-e annyira, mintha vakcinát kaptam volna? Válaszát előre is köszönöm. Szívből gratulálok valamennyi díjához, további munkájához sok sikert és jó egészséget kívánok”
ezt írta a katalin:
Lenke, védve vagy, nyugodjál meg. 6 hónap alatt kb. 90 százalákkal csökken majd az ellenanyag szint, de még akkor is védve leszel, sőt, akkor is, ha már nem mérhető, mert ha már egyszer kimutatható volt az ellenanyag, akkor az azt termelő B sejtek memória verziója benned kering és ha jön a vírus, akkor újra termel ellenanyagot.
Ez csak az elkeseredett beletörődés, hogy a világ ilyen szinten elhülyült és megérett a pusztulásra. 🙈
Nem hülye. Ha figyeltél nem ellenkezik az általam leírt és linkelt információ ezzel.
Viszont nem tudom mit mondott, amire hivatkozol, de azt biztos hogy félre értetted, hogy az oltás esetén nem emlékszik és nem termel antitestet ha újra találkozik, mert ez az oltás lényege. Az oltás és a fertőzés is antitest termelődést vált ki, és mindkettőnél emlékszik a szervezet. Annyi hogy oltásnál nincs probléma a tényleges megbetegedéssel.

COVID esetén sem kötelező.
Terelsz,egyszeru kerdes,mikor voltal beteg?
Ne húzd fel magad, Laci! 😆
Tudod milyen szar lesz neki a nyáron 2000 km-t egyhuzamban gurulgatni Orfű körül? 😂

Nem tudom, hogy Levi miért most játssza az öntudatos libsit, és miért nem hallgat bölcs vezérünkre? Most még igazán hallgathatna rá, áprilistól úgysem teheti meg. 😍
oppsz, közben kicsit bealudtam
egy akku feszültség mérés nem lehet csalós, esetleg ha jobb géppel méred kicsit másabb az eredmény
ha körbemérem a faluban kocsi akkukat arról egy egész jó statisztikát lehetne készíteni, száraz adatok csupán
de ha csak körbekérdezel mennyire voltál szarul az nem teljesen ilyen , még akkor sem ha azt mondod értékelje 1-10ig milyen szarul volt hiszem 10es értékű kb még jó eséllyel senki sem volt....
pár éve elég sok szponzorált dolgot láttam, ebből él a gyerek jó ideje, plusz sok hasonló emberkét ismerek
én azt látom hogy sosem a teljes igazságot mutatja be egyik sem, hanem a saját nézőpontját
pl ha én és a bogyó az argus sört jellemeznénk akkor két teljesen eltérő véleményt alkotnánk, ellenben ha mindketten kapnánk ezért x összeget akkor meglehetősen hasonló eredményre jutnánk
lehetne ezt még hetekig ragozni, de az az egy biztos hogy semmi sem biztos....csak az hogy mindent a pénz motivál
Na akkor megint kérdeznék. A Karikó Katalin miért hülye ? Ő ugyanis azt mondja, a betegségen átesettek védettek. Az antitest számuk csökken, mint az oltottnak is. Az átesett az oltottal szemben ha újra találkozik a vírussal, antitest gyártásba kezd, mert már ismeri, tudja a folyamatot.
Na akkor ez sem igaz? A Karikó is hazudik nekünk ?

Inlfuenza ellen nem kötelező az oltás!
Mert az immunrendszered feledékeny ennél az adott vírusnál.
Mert a vezéred - tudod, akire áprilisban a szavazatodat fogod adni, és akinek iszod minden szavát, aki miatt jól élsz - így döntött.
Ennyi, nem kell ezt túl gondolni, nem a te dolgod ezen agyalni.
Na álljunk csak meg. Megint nem a kérdésre adsz választ. Miért kell egyáltalán az oltás? Neked kell mert egy beteges vén trotty vagy de én aki már voltam koronas és nevetve kibírtam, miért kell beadassak 3db oltást. Ez itt a kérdés.
Párszor leírtam, de falra hányt borsó volt, és a megértés szándéka nélkül csak kötekedtetek, meg elkezdtétek a hiteltelenítésemet, a személyeskedést a logikai vita helyett (mert hogy azzal nem tudtok vitatkozni)
De legyen. Újra.
Mert az immunrendszer feledékeny. Különböző fertőzéseknél, oltásoknál különböző mértékben.
Van ahol elég egyetlen oltás és gyakorlatilag örökre védett vagy, és van aminél nem.
Ennél a vírusnál a tudomány mai állása szerint 4-6 hónap után lecsökken a védettség.
Ezen felül gyorsan mutálódik, és ezért is csökken a hatékonyság.
Gondolj csak a közönséges náthára (ami szintén koronavírus), vagy influenzára. Ezeknél is évente kell oltani, és ha el is kapod jövőre ugyan úgy elkaphatod, nem nyújt védettséget.

Ez eddig remélem világos, de persze nyilván ez is a chipgyártók kamumegtévesztése, de valójában több száz éves orvosi tények ezek eddig.

Aztán kicsit részletesebben, de persze ezért is megkaptam hogy linkelési mániám van, meg az is kamu, és hazug orvosok írták, mert olyan szinten nincsen rálátásotok a tudomány működésére (bár ezt is leírtam) pedig ezek a publikációk pont azért vannak, hogy a sok sok tudós, orvos közül valamelyik vitatkozni akar ezzel, akkor megvitatják, vagy világgá kürtölhesse hogy ez kamu.
Szóval amit a tudományos világ általánosan elfogad, az nem tud kamu lenni, mert ha nekünk nincs is eszünk hogy utána nézzünk, de lesz olyan bőséggel aki ezt megteszi.

Tehát az hogy elkaptad, az a tudomány állása alapján felér egy oltással. De nem örökérvényü. A természetes fertőzés és a különböző oltások hatékonysága különböző, de van előnye, hátránya külön mindegyiknek. A természetes fertőzés viszont súlyosabb és jóval gyakoribb szövődmények kockázatát hordja magában.

https://vaccination-info.eu/hu...

És ide a bökőt hogy most elkussolsz ahogy szoktad, azt 3 nap múlva belém kötsz hogy nincs gyerekem, vagy nem túrázok 2000km-ert évente megállás nélkül, hogy 2 hónap múlva ugyan ezeket a kérdéseket és kifogásokat ismét előszedjed 😂
Pedig logikus az, hogyha ezzel a módszerrel rá fognak tudni venni téged az oltakozásra. Nagyon is logikus.
Ja, hogy nem tetszik? Az megint más dolog....
Az oké hogy mindenki nem, de hogy te az átlag alatt teljesítettél, nem az én érdemem 🤷🏼‍♂️
Megint nem az volt a kérdés hogy minek kampo hanem hogy mi logikus. Az egész kártyás rendszer nem logikus.
Dehogy terelek.Kerdeztem.
Mer 6 ho utan igyisugyis kampo a kartyadnak. 😆