Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mindegy,mert kariko szerint is 6 honap es eltunik az antitest 90% a.
Es az igazolvanyod mar most szart se er,igy kurvara felesleges a 15.ei modositas miatt derpegni.
Teljesen mindegy hogy mikor estem át rajta, 10hónapja.
Én az összes, ma élő politikust, beledobálnám a Vezúvba s aztán a többiek, ennek tükrében kezdhetnének tevékenykedni!
Tudom demagóg, de mondjatok jobb és hatékonyabb motivációt!!
Mert ez, amit most csinálunk, csak a langyos szar kavargatása!
Mikor estel at rajta?
Többször be lett már ide szúrva, hogy a betegségen átesettnél teljesen normális, az hogy esik az antitest szám. De nem kell aggódni mert emlékeznek a sejtek és amint újra a koronavírus bekerül a szervezetbe, megindul az antitest termelés.
Ezt mondta a Karikó.
Ja, akkor hazudott valaki.
Akkor ki ne hagyjátok sanyám(meghajlós)
Nappali fényben meg oké,de éjjel tényleg necces. 👆️
Ez belefér bogyó keretébe?
😁
Nekem van denevérpadom
Várják a veséjét - és nem is kell sokáig várniuk 😁 ha így nyomja éccaka.
Látod ,ez másokra is igaz. ☝️
Sajnos azt már nem éred meg(kezeit széttáró) De lehet ,hogy szerencsére mert akkor kapnák agyvérzést 😂
Átlag 9 embernek adok enni, de folyton basztatnak!
Az miért lesz jó, ha én is abba hagyom?
Te meg hülye vagy, de ezt eddig is tudtuk, soha nem volt kérdés! 😆
(gondolkodós) halála után 3 nappal pozitív tesztet produkált. Elég morbid.
Ezen nincs mit csodálkozni(ujjával nemet mutató) Ti lelki társak vagytok (kezeit széttáró) Hát a szemetet mindig össze fújja a szél (kezeit széttárt)
Vagyis egy screenshoton egy kariko neven jegyzett felhasznalo valami facebukon.Te se vagy pipi,de legalabb faszsagokkal szemeteled tele a forumot,na pont annyira relevans. 😆
Neked reszeltek(kezeit széttáró) Neked pont elég ennyit tudni(meghajlós)
Én már alig várom a 4.-et, tegnap a legkisebb lányunknak is megvolt a 3., mondjuk most járja az egyetemeket hova felvételizzen (valami IT-t akar abból emeltezik) és mindenhol kérik az oltásit.
Mind huzatok te a 4ikért zotya a 3ikért de huzhattok a p.csába is. 😂
Lázár. De nincs igazad, ezt azt mutatja, hogy viszonyul a világhoz.
Kemény szavak voltak ezek akkor, de jobban belegondolva kurvára igaz... adott egy IQ 40 etnikum, aki a büdös életében még csak kifelé vett a közösből, vagy egy elismert tanár, kutató, vagy vállalkozó, aki 30 embert dolgoztat a vállalkozásában - és ugye mindnek 1 szavazata van...
De. Ellenkezik. Karikó azt írta aki túl van a vírusok annak a szervezete mindig emlékezni fog rá nem kellenek az oltások. Az általatok hájpolt Rusvai meg azt mondta, hogy sokkal jobb átesni a fertőzésen mint az oltásokkal veszködni mert erősebb védettséget ad a fertőzésen átesés mivel már a nyálkahártya immunitás is kialakul. Na erre varjál gombot Lacám (meghajlós)