Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyébként nem mindegyik migráns ügyvéd, meg orvos?
pedig a német nők nem olyan nagy durranás(kezeit széttáró)
Német fanoknak mindenki menjen ki 😂 😂 sok pénz ............................nyugaton minden jobb .....................
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Bogyó? Dehogy bírja, engem letíltott mert nem bírta elviselni hogy szembe állítottam a tényekkel hogy ő bizony egy genetikai hulladék.
velem szokott kommunikálni a laposorrú helyett már én vagyok a politikai tanácsadója mióta felfigyelt éles eszemre itt az sm.-en (meghajlós) a nokiát meg nem tudják lehallgatni 😆
belém mindig belém rúgtok de bírom a pofonokat pont úgy mint bogyó 😅
igazából akácot tudok nekik eladni jó pénzért ha ez segít rajtuk (kezeit széttáró)
az nekem van 😂
bogyót inkább ne is emlegesd (fejét fogó)
sosincs neki (kezeit széttáró) annak a fizunak javát elviszi az adó(kezeit széttáró)
brüsszel tulajdon képen volt benne (kezeit széttáró) Próbálom kielégíteni az igényeket 😅
mert én veled ellentétben igyekszem(kezeit széttáró)
Benzin kell a kocsiba-motorba,liszt a sutihez,csirkemell meg jo panirban.
Farhat nem,azt meghagyom neked. 😆
Remélem sok ilyet (v)eszel!! 😅
Mindert?Es a benzin,liszt,csikemell-farhat baze? 😆
Ez találó! :)
Nekem is van feleségem, mégis szívesen nyomkodom a telefonom :-)
Szerintem sem. tellene neki jobbra, ha lenne rá igénye, vagy tudna vele valamit kezdeni...
Persze persze bubuka. 😂
amúgy a tanárokat fegyverrel kényszerítik arra hogy tanárok legyenek?
szóval aki tanár az is marad?
ha a varrónő többet keres mint a tanárnő és ha számít a pénz akkor el kell mennni varrni
vagy térkövezni, vagy bárhová
😅 Sejtettem hogy ugrasz rá! Ezt is vártam tőled! 👍️
én mindent is jobban tudok
engem is zavar de nem tudok mit tenni
így 50 felé már kezdek hülyülni szóval 10-15 év és sikeresen asszimilálódok a nagy átlagba
Het evet dolgoztam a szakmaban, nagyuzemi szinten javitottunk Nokiat (zomeben a komaromi gyar selejtjeit) Sony-Ericssont, Blackberry-t es a kevesse szerencses kollegak iPhone-t.

De ha te jobban tudod, akkor legyen ugy.
Ez a ceglédi tud valamit. 🤔

Ceglédi Zoltán Facebook-oldalán fejtette ki véleményét arról az új törvényjavaslatról, amely szerint a kormánymegbízottakat a jövőben főispánoknak fogják nevezni. A politikai elemző írásában az elenzéki reakciókra helyezte a fókuszt, véleménye szerint mindössze egy „gumicsontot” kaptak a kormánytól, amelyet nem sikerült felismerniük.

„ (...) Ha tényleg szembejön egy gumicsont, azt meg nem ismeritek fel. Drága ellenzéki közönség, Orbán a vármegyékkel meg az ispánokkal megnyomta rajtatok a gombot, és csináljátok is a műsort az üzenőfalon meg a címlapokon, mint a cintányéros makimajom” – olvasható a bejegyzésben.
nincs olyan hogy spéci sim meg spéci telefon
olyan van hogy nem minden bugris tud behatolni a rendszerbe
a feltörhetetlen rendszer csak egy reklám fogás, gyártónak plusz pénz a titkosszolgálatnak meg plusz info