Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én elkezdtem tartalékolni
horgász hardver van annyi hogy kitart 10 évig 😁
egy íjjat akarok még faragni meg venni pár karbon vesszőt
szóval kaja lesz
napelem ad annyit hogy nem olvad le a hűtő meg ezy 5w izzót elvisz
Nem kell szurkolni.Attol meg bekovetkezik.
Es valszeg csak tompithato a hatasa.
A baj hogy a politikusaik olyan kijelenteseket tesznek rendre hogy lesz par strategiai nyersanyag amit nem biztos hogy be tud szerezni a nyugat meg dragan sem,pl kobalt,nikkel,palladium.
Es a ruszki nem felejt,egyszeruen nem ad el.
Olajat,gazt lehet venni,csak elotte egy kb 40 eves ellatasi lancot kell ujraformalni kurvanagy befektetesek aran,hogy utana a halal faszarol oceanok madik oldalatol hordathassuk 4-5x dragabban,es persze az uj beszallitotol valo totalis fugges aran.
Mert vissza mar nem lesz alternativa.
Lecsereljuk az orosz fuggest egy angolszasz fuggesre erolkodve sokkal dragabban.Ok.De megeri?
Ugy hogy csak akkor lesz kiszolgalva ha hosszutavu befektesre kotnek szerzodest.
Es meg mindig 35 re carbonsemleges a cel.
Ez is kerdeses hogy tenyleg megeri tobszazmillio euro befektetes LNG infrastrukturaba usakoktol ha 10-13 ev mulva mar nem fogjuk hasznalni.
Ezeknel 20-30 ev a megterules.Nem fognak befektetni egy gazmezobe/olajmezobe ha a felhasznalonak feluton mar nem kell a porteka.Inkabb csak megemelik az arat es a legtobbet fizeto viszi,ami gazdasagi versenykepessegi hatran mondjuk ha osszevetjuk a diszkontaron orosz olajjal termelo kinaval.
Na a lenyeg a joemberkedes jelenleg szopoagra tesz bennunket.
nyugi
nekünk lesz kaja szarásig
cigánypecsenye szinte korlátlan mennyiségben 😆
Isten ments hogy ilyenek én szurkoljak 😐️ De azt látni kell hogy Uniói politikusok azon dolgoznak Európa gyarmat legyen . Ahhoz hogy gyarmat legyen lekel rombolni (remélem csak gazdaságilag ) ha érted . Ha le van gatyásítva akkor majd lesz új gazdánk" úgyse találod ki hogy ki " hogy kit milyen szarul érint az mellékes lesz . Mer nem fog senkit vigasztalni hogy nekünk 10-böl 10 a Németeknek meg 10-böl 8 vagy 7-es szar lényeg a lényeg mint említettem komplett Európának lesz szar . Szerény véleményem szerint meg nem véletlen a kelleti nyitás de én azt nem tudhatom 😃
Nem tudom ilyen angolok, franciák, svédek, olaszok mennyire függenek a német gazdaságtól, de szerintem nem annyira mint mi. Biztos ők is megéreznének egy német gazdasági visszaesést, és nem örülnének neki, de a magyar gazdaság az konkrétan összefosná magát egy német recessziótól, szóval ne szurkoljunk ennek a forgatókönyvnek. :)
Szerintem komplett Európának rossz hír . Még lehet itt fasza dominó elv is . Na de héééé hát nem ez volt a cél 😂
Ez nekünk elég rossz hír. A mi gazdaságunk olyan mértékben függ a németektől, hogy ha ott gazdasági visszaesés lesz, akkor náluk is legalább ugyanakkora, csak nálunk tovább fog tartani. Az ő gazdaságukban akkora potenciál van, hogy sokkal hamarabb állnak fel egy válságból, mint mi.
Kis ravasz Orbán forgatta hogy megtévesszen ................... okos 😂 😂
http://youtu.be/2RVbYh2FvyA
http://youtu.be/V3VWjWWygic
Én sajnálom migriket ,mindig tömegével vádolják őket 🙃 mindenféle hülyeségekkel mint hogy erőszakosak kerülik a munkát .............stb pedig biztos nem 😂 😂 😂 😂 de majd meséld el 😉
Mondjuk neked melléjük kell állnod, te is ugyanolyan bevándorló migráns vagy.
Ja, ami a nőkkel erőszakoskodást illeti, az lehet, hogy költészet, de lehet, hogy nem.
A német cikkek azt írták, hogy vízipisztollyal lövöldöztek egymásra, aztán valami miatt elmérgedt a dolog és tömegverekedés lett belőle.

Nehéz úgy korrekt ítéletet mondani, ha X médium a valóságtól felfelé tolja a potmétert, a másik meg lefelé.
Több berlini újság megírta, 19-én történt, múlt vasárnap.
Sehol nem volt szó a résztvevők származásáról, képek sincsenek, a videó sincs fent a cikkek alatt. Okkal.
El is hiszed? Bámulatos!
Gyakorlatilag bármit beszoptok ha megírja egy kamuoldal, mi?
Akkor csak erről lehet szó 😂 😂 😂 😂
https://videa.hu/videok/vicces...
Elsz meg vén szüttyő? 😆
Istenem… ekkora büdös nagy baromságokat ki az a degenerált aki megszerkeszt ? És ki az a bolond aki még el is hiszi hogy ez valóságon alapuló vicc? Ja látom…
Ki a kecskét nem becsüli, az a birkát nem érdemli!
Még csak nem is biztos 😁
Mostanában az hbo-n szokott menni a bader-meinhof csoportról egy film, túl azon, hogy véres érdekes korkép azokról az időkről.
Welcome volt szívecskés plüss macival . Most meg is kapják .
Bár igaziból nem is értem a ottaniak ockodását hisz csak a kultúrájuk színesedik 😂 😂 😂
Szerintem a kecske után azért nagy előre lépés , nekik 😂 😂 😂
De írva vagyon hogy utána már mindenkit is meg hágtak volna 😬
Főleg, hogy nincs jobboldal hatalmon.
Amúgy meg demagóg és ostoba!
Egész nyugat-európában az úgynevezett baloldal van hatalmon és megy a szopatás rendesen!
De megszoktuk már ezt a csúsztatást, hazudozást, mellébeszélést!
Megérdemlik.