Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tyűűűűűűű,felbosszant az 500 ról 600-ra fizetés?
Akkor én egy 650-re nyomnám. 😂
A tanárokra meg rabláncot. 😂
Csak mer oktatásegészségügyezel. 😂
Az emelt titkosítású mobil egyik kiskapuja a net képesség és az aplikációk.ha a szotyizó tesztelő ezt a kicsi ám létező bejutási lehetőséget egy ilyeneket mellőző telefont szerez akkor azt szerez.
Nem hinném hogy ha akar tiktokkerkedni vagy google keresésben ránézni szeretne az SM-re ne találna elejtve olyan telefont egyszobával arrébb.És simán feltételezem hogy EU biztosok malmozása mellett simán mehet neki az sm-en raks kartárs hsz-ei böngészése.
Bár ágazati pletykák szerint,ha van szabadideje,inkább olvas egy könyvet.
Nem akar, ez valószínű! Elvégre hátra megyünk nem előre... ööö... vagy hogy is van ez? Ispán? Vármegye? Szerintem leadhatná ezt a telefont is... Viszont kellenének galambok! 😆
Egyéb:
https://hvg.hu/gazdasag/20220622_Paks_II_fizetesek_inflacio?fbclid=IwAR36FM6W0WK85-yjiwA2f6SzjiVQf1GDfLaMqh1Z-YZIN_sZNoEQPNKzE6o
Azért a kurv@ anyjukat! A tanároknak meg majd ha az eu küldi a lóvét! Mert a tanárok fizetését nem az államnak kellene biztosítani?
Nem, nem erre celzok. De te se legyel mar olyan, mint a csipobol O1G-zok.

Arra celoztam, hogy az emelt szintu titkositas az almas jatektol a kinai HTC-ig majd mindenre elerheto, ha a gyarto eleve olyan szereplo, aki kormanyzati/uzleti felsovezetoi szferanak is gyart. Kovetkezeskepp a szotyizo teeszelnoknek is lehetne tapogatos tepsije, ha akarna, de lathatoan nem akar.
Es szerinted a dagi beugrik a legkozelebbi telekom-yettel-vodafon bótba,osszenezi melyik a legolcsobb,majd vesz egy nagyitelefont mert vetozni tud az europa tanacsban de egy tapis telefonnal mar nem boldogul el?
Neviccelj,ez csak raks beteg agysejtjei hobortja. 😆
O, dehogynem. :)
Kiveve persze, ha speci SIM-je van es a Nokia se full alap, hanem fejlettebb kodolassal mukodik, akkor oke.

Van egy ilyen speci telefonom itthon, csak nem Nokia. Kopp ugyanolyan a kasztni, mint a normal kereskedelmi forgalomban kaphato valtozatanak, de se elolapi, se hatlapi kamera nincs benne, illetve a lapkakeszlet is modositott.
Inkább a biztonság lehet az oka. Nincs net, nem lehet elérni, feltörni.
Szerintem ezen a télen grétike, meg mi is sokkot fogunk kapni!
Már látom a használt gumik, flakonok, stb-k által termelt fekete füstöt!
Az utolsó lennék aki védi, de biztosan titokvédelmi okai vannak, hiszen olyan infók birtokában van, amiről te, én, mi még nem is hallottunk.
Pontosan tudja, hogy mit s hogyan hallgatnak le!
Te meg megint demagóg és ostoba vagyol, de ezt már rég megszoktuk!!!
Gyakorlatilag egy ilyen net képtelen telefont a legnehezebb feltörni.
A telefonközpontot szokás előbb.Az meg necces.
szóval nem véletlen van ez,és nem a pipi féle igénytelenség vagy amit ezek a bárgyú birkák próbálnak elhinteni.
Sok hibája van a patásnak.
Pont egy telefon kezelése nemigen van közte.
Majd adunk el nekik is gázt.
Hááát igen, nektek liberális "demokratáknak" a valóság valamiféle gyűlölendő izé s azt tartjátok a legjobb megoldásnak ha nem vesztek róla tudomást, kiszínezitek, más köntösbe bújtatjátok!
Pl. te, aki szerint egy gyurcsány-dobrev-jakab-stb. koalíció a tejjel-mézzel folyó kánaánt hozta volna el hazánknak.
Vagy itt van a házi migráncsunk, ez a nakstern.
Szerinte mi köcsög, xenofóbok nem tudjuk értékelni azokat a jó dolgokat, melyek a niggerek bevonulásával európára köszöntöttek.
Gondolok itt a jófejségre, fantasztikus éttermekre, segítőkészségre, stb-re!
Szerintetek az is rendben van, hogy két eun, naton kívüli ország konfliktusába szóljon bele mindenki, sőt szopjon mindenki, de mélytorkosan!
És nem értitek, hogy miért kíván benneteket minden normális ember a pokol fenekére!?
Ezt az izzádságszagú erőlködést azért te se gondolod komolyan. 😂
Ha igen,van baj nálad.............
Inkabb ugy sejtem, semmi szuksege ra, van embere minden feladatra. Nem kell neki netbank app, mert van ra valaki, aki rendezi az effele dolgait. Vannak emberei a social media feluletekhez. Van titkara e-mail-eket kezelni, fogadni, kuldeni. Ha valami breking nyuz van, van mellette slapaj, aki csettintesre megnezi a neten, mi a kotta.

Szivem szerint en is a Blackberry Meteoromat hordanam a mai napig, de 2022-ben igen kevesse praktikus.
Ja, mert te olyannal még nem találkoztál hogy üzleti érzéke van valakinek, de pl. egy számítógépet be sem tud kapcsolni!
Viktorotok is, baromira érti hogy hogyan lehet az embereket megvezetni, de lehet hogy egy okostelefonnal nem boldogul, de nem is akar! Ez nem panelek közötti ugrálás! Ilyen van!
Bár elég érdekes... Igaz neki az éves költségvetésnél is elég volt 1-2 db A4-es papír! Mit neki laptop excel táblák! Fejből bazz, fejből vágja az összegeket! 😲
Elég érdekes, hogy pont sikerül pont egy képet, pont akkor csinálni mikor hívják, és ezt pont ki kellett posztolni! 😅
Azt hogy miről beszéltek, arról csak nagyvonalakban(sem) sikerült írni, de azt hogy a "nagy" embert ki hívja! Aaaaztakutya...
Most nem pipi volt az alany hanem a pocakos. 😆
Akkor en ertettem felre. Azt hittem Pipibe tortenik a belerugas a gombos Nokia miatt.

A teeszelnok mas tortenet.
Áhh,random urálnak a panelek közt.Hangulatvezérelve.
Vagy a patás ördögien ravasz hogy az összes úniós pénzt,az ország 3/4-ét saját kezűleg lopta el úgy hogy senki nem tudta megfogni,ez az egyes verzió.
A kettes meg az hogy olyan buta hogy egy érintős mobilt sem tud kezelni.Az unió kiközösített páriája,és naponta 2x bukik meg.
Legalább tartanának ki egy verzió mellett 2-3 órát,mert ezt így keverve igen röhelyes. 😆
Ugy van, helyezzuk megint "kinek van tobb/dragabb jateka" sikra a vitat...
Általában az elvárt sötétséget mindig alulmúlod.
Te az elalváskapcsolót segítség nélkül tudod megfogni vagy ahhoz is kvalifikált pásztor kell? 😂
Szerencsére április 3 is van,meg 4. 2/3,fáj még mi? 😂
Szegény csóringernek még valami nyomógombos Nokia telefonja van...Nem telik érintöképernyösre, na meg valószínűleg túl buta is hozzá hogy megtanulja a kezelését...
Hát bizony! Ő nem mesekönyvíró! Ő mesekönyvet csinál a világból! Mesés vagyonra tesz szert, a családja is! Mesébe illő alternatív valóságot sikeresen elhiteti a hívekkel! És mivel kijelentette: "Ne azt nézzék mit mond, hanem hogy mit tesz!", móval nagy mesemondó a figura!
Azért én jobban örültem volna ha csak bogyó és babócákat írogat! 😅