Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az már jobban hangzik - bár a borsóleves nem esetem. Jó étvágyat!
Sajtos-lecsos csirke,zöldséges rizs,borsoleves.
Globus konzerv?
Hazai ebed lesz. 🤗
Vasárnap reggelre hazajöttél? Annak meg mi értelme volt? Holnap pihenten kell menni dolgozni? 😄
Az kotladék a turulig fel sem tud menni 😅
Pedig lefelé könnyen gurulna 😂
Told fel(kezeit széttáró)
Buzi motorosok csak most kelnek fel. 😆
En meg mar tatabanyan fagyizok. 😆
egyébként szerinted nem tudja, hogy a ner-nek dolgozik?(gondolkodós) Csak mert, hogy mindig nagyon szidja a kenyéradó gazdáit(kezeit széttáró)
Azt igy is aprópénzért csinálja fideszközeli cégeknek
Mondjuk az is orosz olajból van 😂
De azé csak jobb drágán abban a hitben hogy maréknyian akartok megszivatni egy,akkora országot mint egész eu 😂
főleg a darutervezést 😅
Remélem prémium üzemanyaggal az osztrák omvtől
hány literes a tankja?
Meg a gazmuveket,vizmuveket,epitoipart,es a darutervezest. 😂
Jól tette, én konkrétan lőrincre biztam volna a cigi.osztást háromszorosan túlárazva. De lehet inkább négyszeresen......
Ez mar itthon se ertek,igaz,de teljesen lenullazva csak egy szakallas rendkivul lepukkant csoro migrit latnak benne es siman Ruandaba deportaljak.
Az lenne a megaszopas a ven nyomi libsinek. 😆
gyakorlatilag ezért vetted 😂 Mi meg elmentünk strandolni a vellanydákóval majsára oda-vissza 150 km-er és ingyen(meghajlós) Én meg ezért vettem(meghajlós)
Jó, a múlt héten(óranézegetős) én is lecsapattam a saját autómat (meghajlós) amikor valamelyik nap rohadtul szakadt az eső kiáltam vele a garázsból a ház elé nem akartam elszalasztani ezt a jó lehetőséget(kezeit széttáró) Egész fasza tiszta lett (szemeit körbeforgató) lehet, nem ragyog úgy mint a tied de nem is került 3 órámba csak 2 percembe 😅 40 ezresre viszem az autó pedig már alig járok vele és fele annyi ideje van meg mint neked 😅
Teli van! 😍
mi a lófaszt lehetne kezdeni egy széthajtott retyóval egy düledező garázs nélküli 60 nm-es vályogviskóval, meg egy vasba való 2 kerekű kotladékkal? Vagyonelkobzással azokat lehet megijeszteni akinek van vagyona, bogyó retyója is akkor ér valamit ha teli van tankolva 😅
egy halom nyugati országokban vannak dohányboltok esetleg azért nem tudsz róla mert nem az van kiírva, hogy nemzeti dohánybolt hanem az, hogy trafic 😅
Új autó, és már viackolni kell, hogy fínyes legyen? Csak renyó az! 😁 ha jót akarsz: https://lotuscleaning.hu/hu/pr...
néha én is kirázom a szőnyeget 😂
múlt műszakira szépen rendbetettem, mosás porszívózás, takarítógéppel nagyjából átsikáltam az üléseket lekentem(nem fújtam, ecseteltem) szilikonnal a műanyag részeket
szinte új lett a gép
jövő hónapban ismét egy nagytakarítás lesz, kívül elég lesz neki 3 kanna víz
Nyazsgem, motoros tezsvírem! 😍
Nesiess mert mielott megpusztulsz tudoemboliaban hiphopp elvisz egy gyors infarktus,is nem szenvedsz palackon eveket.
Csak hogy felviditsalak bajdövéj. 😍