Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Blődi teljesen normális figura, te sokkal vállalhatatlanabb vagy mégis szóba állunk veled 😛
Attis eléggé személyiségzavaros volt azt se tudom.hogy lehet tűzoltó.
Hogyne,olaj kell,diverifikalas van,orosz olaj rooooosz,irani is roooooosz? 😆
Ez még kellett, mint egy falat kenyér:

https://nyugatifeny.hu/2022/06/16/nemeth-szilard-bejelentette-magyarorszag-nagyszabasu-egyuttmukodesre-keszul-irannal
Javaslom olvass utána kicsit az "impotens tűzoltóknak" pl a 91-es kuvaiti tűznél, lényegébe mikor már mindenki elvérzett rajta több hónap alatt, a magyarok jelentkeztek hogy mi ezt megoldanánk, oda mentek és megoldották.
A baj az, hogy pl. aki eddig 100-at keresett, és 200 lesz a min., az örül. De aki eddig 200-at kapott, az fog legjobban hőzöngeni, hogy akkor az övét is emelni kell - vagyis MINDENKIÉT, és ezt nem lehet ilyen gyorsan következmények nélkül.
Ezek csak számpéldák, de a lényeg gondolom így is megvan 😁
szerintem kurva sok 4 órás bejelentés lesz utána
szóval megcsinálta a hombárfejű hogy még nyugdíj is minimális legyen a népnek
én úgy gondolom már most túl sok a minimálbér, ha emelik geci nagy drágulás lesz, ennek az lesz a vonzata hogy az olcsóbb nyugati termékek mégjobban elárasztanak minket, és evvel együtt jár hogy mégtöbb kölcsön lesz, hiszen a termelésünk egyre kevesebb lesz
Csak eléri a célját az ellenzék, csődbe viszi a magyar gazdaságot... ja, őket persze ez nem nagyon érinti, ők kapják a 12e juró körüli juttatást. Havonta.
Ini! Lesz pénz sz@rásig!

https://nyugatifeny.hu/2022/06/16/dobrev-klara-boldog-az-unios-miniszteri-tanacsban-is-atment-az-europai-minimalberrol-szolo-javaslat
az még hagyján hogy szétverve, hanem a gyártási jogokat is vitték, igazándiból ez a legfőbb gond, hogy ha akartál is volna bármit nem volt lehetőséged
pár év alatt gyarmat lettünk, és azóta is tart
az o1g próbál ez ellen küzdeni de beszopatják minden oldalról
igen, tudom nem a népért küzd a vitya, hanem azért hogy nekik legyen, de ez még mindig jobb mint az eredeti rendszerváltás utáni felállás
antal is csak egy kollaboráns féreg volt!
Jöttek az "amerikai" (zsidó) szakértők és mondták, hogy mit hogyan!
A cél az volt, hogy első körben minden legyen szétverve.
most így utólag már tisztán látszik hogy ettől szarabbul nem is lehetett volna csinálni
ha az összes eladott gyár fel lett volna gyújtva akkor is jobban jártunk volna
persze a vezérkar nem, csaka a többiek
Télleg nagyon impotesek voltak, igaz, utána a fél világ hívta őket ilyen esetekhez, mert senki se tudta megoldani...
Mert Antall egy barom volt... inkább kiárult mindent, bagóért, mert a nyugat csak így támogatta... aztán, mikor szemére vetették, hogy a renccerváltásból nem a legjobban jöttünk ki, akkor: "teccettek volna forradalmat csinálni..."
Én akkor voltam sorkatona, ha azt mondják, "itt ez az kulák erdő tulajdonos, Kádár alatt szedték meg magukat" simán lőttem volna rád 😂
dehogy mennek be a tűzbe, annyira nem hüjjék 😅 előbb elóttyák 😂
de remélem a vonatszerelvénnyel nyitnál be érte(fetrengős)
Megin ideért ez a migrink? 😂
Á, akár én is, az enyém amúgy sem ér túl sokat
Tudom: szűk a merítés, de az itteniek közül csak Janiból nézem ki, hogy kockáztatná az életét értem.
Nekem is van volt (15 éve nyugdíjas) tűzoltó ismerősöm, ő tényleg jó srác. Viszont itt a Sportmotoron eddig ketten (Anno az Attiska=Alfa, és Blődi sem igazán) vállalható figura. Utóbbi főleg amit a kötelező oltásukkal levágott itt a fórumon egy éven keresztül.
Kívánom, hogy egyszer tapasztald meg a rátermettségüket!
Nem akarok nyalizni, de ezek a srácok gondolkodás nélkül bemennek a tűzbe még egy magadfajta hulladékért is, te meg itt köpködsz!
Lehet hogy náluk nem olyan impotensek a tűzoltók, mint mifelénk. Itt még a zsanai gázizével is hetekig elbaszkódtak:
https://hu.wikipedia.org/wiki/...
Ha idézel tőlem olyat, hogy az origo hiteles, állom az idei bagódat!
De hát ez az Origo volt, a hiteles hírforrás. 😆