Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apámnak már most is csak 20litert engedtek valamelyik kúton...ezért kétszer kellett beállnia.
érdekes, ott nem volt jellemző a villanyos hajtás
50 liter nem nagy korlátozás
szerintem nem sok autóba tankolnak ettől többet
majd amikor 10-15 liter lesz a maximum akkor az már egy kis kényelmetlenséggel jár mert 200 as távokon is tankolni kell
Jön a madmax korszak.
Osztrák finomítóba baleset ,itthon egy kis tűz véletlen , aztán .....................
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Van, csak nem fogadják be az osztrákok mert migráns hontalan hazaárulo. Ezt a fajtát ott is utálják
már rég az 😂
pedig lesz bizony (meghajlós)
Tőlem is jöhet bármi(legyintős)
Én már betáraztam millió-billió évre (meghajlós)
azt majd meg kellene tanítanod jól elkészíteni (gondolkodós) az alapanyagot addig megtanulom büntetlenül elejteni 😆
Ja, hát amikor volt a kovid hiszti akkor is jött haza a sok hazafi mert ott bezártak a vendéglátóhelyek. Menekültek haza mint a patkányok
Ja de gáz lenne ,alkarom mondani nem lenne 😂 😂 akkor egyből rohanna haza .
Mert akkor jó hogy itthon tartották a frontot ilyen "gáz alakok"
Ilyenkor egy kicsit mindig eszembe jut egy félkegyelmű ismerősöm , aki mindig a nyerő csapatnak szurkolt. Volt már Fradista , Újpest szurkoló meg Videoton ...........Reál .......stb 😂 😂 😂de az is biztos hogy soha nem volt szomorú 😂 😂 😂 😂
De hiszen ő is az, ráadásul a legundorítóbb fajta. Elment ausztriába a"saját" népét, szülőföldjét meg fikázza. Egy kis féreg az ember.
Akkor költőz össze egy migránssal és ha télen hideg lesz akkor ülj a faszába 😉
Nincs egy osztrak forum hasonlo fajzatoknak mint te? 🤔
csak azt nem értem mi evvel a bajuk, odahívták őket etetik itatják elnéznek nekik mindent
aztán meglepődnek ezen?
Aztasúlyos...Európa mint gyarmat....
Nem lesz akkora balhé ott, legalábbis a gáz miatt biztosan nem...
vannak a migriknál is gázabb alakok, akik mindenféle kamu híreknek hisznek, putyini propagandának, Különbözö áltudományos hangulatkeltöknek, stb...
A német nyelven nem hoz le semmit a Google....
Csavot sorozasi papirra.Ukrajna.
kit kergetnek?
Eladja nekik majd az orosz 5x áron.