Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a Resperger nagy arc. 😆

http://youtu.be/E_jUg5cC88s
Na ven genya,még nem vagy ukriban egy nlaw-al? 😂
Tehát még Gödöllő réme is lehet ukrán katona? 😮
Megvan,a fordito csak 3900 karaktert enged.
De a rokik es fogyik tudjak kezelni a 7db panzerhaubiztze loveget vagy a 4db HIMARS raketavetot?
Es eleg lesz a 36 ezer 155 os malac amikor a muszka egy nap 60-70ezret lo ki?
Ha a keresre atadjak amiz zsele rendelt a teljes usa M777 es keszletet at kene adni,ARMY+USMC tokkal-vonoval.
Egy ipse szolt hogy az atadott NLAW es Javelin keszlet mar veszelyezteti a strategiai keszletet.A stingereket konkretan nem tudjak ujragyartani a RHAETON-nal mert a bele valo aramkori paneleket es csippeket mar evek ota nem lehet kapni,es gyartani,ujra kell tervezni es a modernebb csippekkel ellatni hogy mukodjenek.
Lattam mar, ha-ha-ha, faszkalap nemetek es osztrakok es svedek es hollandok es belgak es franciak, mind -mind megerdemli.
Törvényt hoztak a fogyatékosok besorozásának lehetőségére!
?
Ugye ilyet akkó szoknak ha minden fasza és mán nyerésre állnak???

https://www.kp.ru/online/news/4803412/
Ja,igy is kurvahideg minden tel,gaz nelkul dermeszto lesz.Megszoktam.
De te mielott kikopod a tudod meg ott fogsz gubbasztani a gep elott 10 fokban.Mert nem lesz penzed kifuteni. 😂
Hiába vergődsz - szopni fogsz, mint a torkos borz! 😆
Ja,jol osszeszedett korkep a gazrol.Megszopjuk a ruszki nelkul.

Mi újság a gázzal?

A mellékelt link cikke szerint Norvégia segíthet a gázprobléma megoldásában. Frans Timmermans, az EU egyik esze a következőket mondta: "Nem bánom, ha egy olyan közeli baráttól kell függeni, mint Norvégia, de az soha többé nem fordulhat el, hogy egy olyan valakitől függjünk, mint Putyin.”
Hát, jó... de akkor nézzük meg már a számokat. Norvégia eddig is az EU import gázszükségletének az ötödét tudta adni. És, hogy nagyon pontos legyek: 2021 első félévében a szükséglet 20,5%-át. Ezzel szemben ugyanezen időszakban Oroszország 46,8%-ot. Na most: Norvégia ezután is tudja az eddigi mennyiséget szállítani. Viszont, még ha megfeszül, akkor sem tudja a kieső orosz gáz mennyiségét helyettesíteni. Egy kicsivel többet tud szállítani, de tényleg csak nagyon kicsivel. 2021 végén már megnövelt kapacitással heti 2,9 milliárd köbmétert tudott szállítani. Oroszország meg 2021 első felében folyamatosan 3 milliárd köbméter/hét fölött tartotta a szállítási mennyiséget. Hát, ezt mutatják a számok. Vagyis, jelenleg nem úgy néz ki a helyzet, hogy Európának tartani kellene attól, hogy bárkitől is függőségbe kerül a gázszállításokat illetően. Norvégia a megnövekedett német igényeket sem tudja kielégíteni, nem hogy Európáét.
A katari szállításokban is reménykedik az EU, csak hát a katari társaság ellen meg trösztellenes intézkedést kezdeményezett - bár, a hírek szerint az EU kompromisszumkész: ha lesz gáz, nem lesz trösztellenes eljárás (igazi demokratikus jogállamisági módon).
https://888.hu/amerika-london-...
Meg elsz?

Majd megváltozik! 😍
Amúgy jól vagytok? 😏

Majd elmúlik! 😆
ott inkább cigó van sok, lassan nyitok egy éttermet miattuk, sül majd a cigánypecsenye éjjel-nappal
Nem találkoztam velük,de ha vannak tuti kiskőrösről vándoroltak be migriként. 😂
gödöllővel óvatosan, állítólag sok ott a buzi 😂
Ja,rég volt már helyzetjelentés a fronton.
Az uralvagonzavod is nekiállt trollkodni,köszönik makaroninak a caesar önjáró lövegeket.

https://moszkvater.com/az-ukra...
Nyehehe,ott a madaras. 😆
Nekem se megy le addig, kb 65 liter kell két bp után bele, és 85 l a tank. Ha nem kell egymásután odajárni akkor jo de a jövö hét nem ilyen lesz. Igaz gödöllö kistarcsa de az már majdnem pest.
Állj be helyette te kannákkal. 😂
Az jó ,és azzal legalább beállhatok többször is tankolni egy nap 😃 😂
az 50 es szűk 2 litert a 125ös kb2,5litert
normál emberi mérettel, gyári állapotban
Most mennyit fogyaszt 4 ütemű kis robogó ???????????
Barátom apukájának ismerősének szomszédja kérdi 😂 😂 😂 😂 nem én 😆
autóba...
értelmes ember aki teli tankol az ritkán hagyja kifogyni hogy 2 liter van benne
mondjuk sógor pont ilyen volt bár az sose tankolt teli
abban a tankban szerintem sosem volt 1/4 osztásnál feljebb
de inkább a mutató alig mozdult el a nullától
meg is halt a benzinpumpa volt ám sírás utána 😂
Én fölé szoktam menni, de hát legfeljebb sürübben tankolok. Ez csak annyibol szar hogy egy teli tankbol két pesti ut kijön. 50 literrel nem.