Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, meg sokáig, sima, köpeny nélküli ólommag, az meg oszt mindent is csinált ha bejutott!
Hát nem tom! 🤔
A harctéri katonákat sosem érdekelte túlzottan a fősodor.
Ezért fűrészfogazták a szuronyt, farigcsálták le a lövedék hegyéről a köpenyt, vagy reszeltek bele "X"-et, stb.
Mondjuk ha ilyen cuccokkal fogságba esett valaki, az sok jóra nem számíthatott.
A gyors, kiskaliberű lőszerek meg képesek bagatell sérülés esetén is embóliát okozni!
elméletileg ez lenne a taktika része(kezeit széttáró) 1 sebesült katona lefoglal 2 harcképes katonát. Ezért volt régen a hadilőszer csak 1 sima acélmag, hogy átszaladjon a paraszton ha nem ér létfontosságú szervet maradjon a katona életben. A vadászlőszerek meg expanzívak becsapódáskor felgombásodik, a bemenet egy kisújnyi méret a kimenet meg öklömnyi, nem hagy túl sok esélyt a túlélésre. Katonai löszernél, hogy mi most a módi nem tudom régen nem volt cél az ellenség megölése csak harcképtelenné tétele(kezeit széttáró)
Akkor neked legyen az
Nekem az a kis amd mindenre is elég lenne.
1 kézzel is fel lehetett húzni őket csak a földhöz kellett baszni a válltámasszal
Ebben az a hiba hogy Kína meg a ruszki nem igazi barátok
Kína simán elszedné a szibériai részt ha alkalma(atomháború nélkül) lenne rá
Sajnos a rócsild kft vagyona akkora hogy elképzeli sem lehet kb a világ egy évi bevétele nincs annyi, aztán még van ott pár hasonló klán kisebb forrással de akkor is jelentősebb mint bármelyik ország gdp- je
nekem is az volt cegléden 96-ban(óranézegetős)
szaladgálna ám reggel körbe-körbe az autó körül a fejét fogva 😅
5 mp alatt üríti a 30.as tárat (gondolkodós)
Én pl. jobbnak gondolom, amikor az ellenfelet nem ölöm meg, mert azt ott hagyják rohadni és kész. De ha megsebesítem, szétlövöm a térdét, gerincét és ezt el kell szállítani, gyógyítani, az sokkal több energiát köt le, mint ha a holttestet otthagyják.
minél könnyebb annál nagyobb a hátrarúgása(kezeit széttáró)
de hát azok pont egyformák esetleg a tus behajthatóságában van némi eltérés 😅
mire menne ki? A hatalom megtartására(kezeit széttáró) 2 nagy halmazra bomlik a világ, kína oroszország és ázsia egésze ami a föld népességének a 2/3-át adja az egyik halmaz a másik amerika. rodsildék meg rokefellerék görcsösen ragaszkodnak a világhatalmukhoz ezért akarja gyöngíteni és összeugrasztani európát és ázsiát. Az orosz most berágott ezt látjuk most a többi még egyenlőre kívülről szemlélődik(kezeit széttáró) amikor szükség lesz rá beszáll. Amerika előbb-utóbb alul fog maradni a háttérhatalma a semmivé fog foszlani, ezt érzi is ezért feszeleg. Persze ezt mi már nem biztos, hogy megéljük(gondolkodós)
mondjuk ezt az ellenzék betiltást itt is átvehetnénk(gondolkodós) igaz csak egy maroknyi marháról van szó, de azok se pofázhassanak büntetlenül hülyeségeket(fetrengős)
na az a lényeg, hogy az ukrik tagjelöltek lettek(meghajlós) Tulajdon képen a magúnihoz, sokkal közelebb állnak mint hozzánk,mi már nehezen értjük meg az idiótizmust 😅
AK63D, én azzal nyomtam Szolnokon, sokkal kényelmesebb mint az a béna AMD!
Mert nem ismered a 17HMR-t, vagy a .223-at!
😂
én sem értem mitől fosnak meg lehet dögleni a melegtől(homlokát törölgető) Majd ilyedezenek télen(kezeit széttáró)
ABS és légzsákok nélkül, karburátoros motorral? 😆
Egy ejszaka ra kene tenni neki titokban. 😆
amikor moszkvics embléma lesz rajta bírni fogja(fetrengős)
Ezek a csavok ujra szulettek. 😆
Bgyesz ezt birna a renyo? 😆

http://youtu.be/reoOs9XR1m0
hozzátenném elkezdtem azt is gyűjteni, már van van 10 deka 😂
volfram hegy egész jól muzsikálhat mindenhol is
A gond hogy mar rohadtul mindenkin van katonai testpancel,az amcsik most keszitik elo az atfegyverzes 6,5 mm-re,polymer huvellyel.
Bar teny hogy a kis kaliber gyengen vagy egyaltalan nem pancelozott celpont ellen nagyon sok elonyt jelent.
Egy csunya vegtagseb,vagy fejloves fasza,de nagyon jol kikepzettnek kell lenni,sorozott bokorugroknak inkabb 7,62,ha nekem kell cipelni akkor a kiskaliberre szavazok,esetleg valami nehezfem magvas lovedek,hgy megnovelt fajlagos keresztmetszeti terhelest kapj.