Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megint a vernyogás. Te az egész életed rettegésben élted le?
Lofaszt. Az összes libsit elzavarni marokkóba. Ja,net nélkül.
nem pont erre gondolok
pl régen egy pék sütögette a kenyeret és ebből megélt
most ha már süti akkor az a lényeg hogy összejöjjön belőle pár egzotikus utazás is
emiatt egyre többet gyárt egyre olcsóbban egyre több felesleget gyárt
plusz egyre több gépigénnyel amihez kell a véges nyersanyag
és ez csak egy egyszerű pék volt, a multi sokkal pazarlóbb
Persze, rasszista, kirekeszto modon.
Nem,adoniszi szepseg vagyok.
Aha. Szóval olyan vagy mint egy tuskó. 😆

Mondjuk volt egy ilyen sejtésem....
mint egy gorilla 😂
180 centi.Rövid láb-kar,tömzsi test. 😆
A lapátot ne birod felemelni,nemhogy hadonászni vele.
Amúgymeg vettem javelint. 😆
azért minent meg lehetne oldani, de aki meg tudná oldani az nem fogja mert az neki jelentős bevétel kiesés lenne
pl minden kocsi 30 évig minimális ráfordítással üzemelne az a kisemberen kívül kinek lenne jó?
Felejtsd el.
Amennyien élünk a földgolyón, ha az emberszabásúakat is egynek vesszük, ennyi energia, nyersanyag, hely N_I_N_C_S a földön.
Az, hogy egyes népeket a kőkorszakban tartanak mások és az ő életterüket saját maguk részére felhasználják, az egy dolog.
Amúgy meg nem gondoltam volna, hogy az akcijós csirkefarhát ennyire hízlal.... 😂
...mielőtt feloldalak...
Ha nem vagy kertitörpe (mint az abortuszmaradék Pipink... 😆), akkor 115 kilóval is lehet nyúlánk testalkatod.

De eskü, miután agyon baxlak a lapáttal Gödöllőn (...és feloldalak a lefolyótisztítóban...) le foglak mérni! 😍
Akkor inkább egy nyári könnyű cordura.
Nehez volt megtalalni a megfelelot. 😆
Valami geci gusztustalan. :-D
Lehetoleg renszarvasos. 😆
Te mar nem csak buzi,hulye,kriptaszokeveny vagy,de lataskarosult is?
Ez neked 115 kilos dagadek? 😆
Akkor nekünk is a hálaadási pulcsi marad. :)
Ez szerintetek is a Zoli, a Triumph nyergében? 😆
Ja,csak az áramot is gázból állítják elő.
Mégis mire számítottak a hónapok óta naponta kijelentett "megszüntetjük a gázfüggőséget oroszországtól",vagy a "eképzelhetetlen a partneri kapcsolat Oroszországgal a belátható jövőben" esetleg a "le kell győznünk oroszországot" el van felejtve és addig szállítják előzékenyen a gázt míg 25-27-re erőlködve milliárdos beruházás árán 3-4x-es áron átállnak usákos LNG-re?
A putyin meg úgy van vele hogy a szankcióknak fájnia kell.Hát megoldja.Amúgyis le akarnak válni.Nem is értem miért hőbörögnek ha ezt megkönnyíti.
Nomeg a migrink szerint győz az energiawende és annyi van ingyen hogy dúskálhatnak nyugaton az energiában. 😆
Nem lesz gáz fűtünk klímával.
Ma ezért kell haza zavarni az oroszokat a jó édesanyjukba, és újratárgyalni velük az összes gázszerződést.