Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet...én eddig még nem láttam gettós cigányt...van egy osztrák cigány kollégám, de egy nagyon finom úriember, rettenetesen szorgalmas, tehetös.
Ja, romániában, bulgáriába, szerbiában, a tótoknál, a társadalom krémje lett belőlük!
A spanyoloknál, portugáloknál, franciáknál, olaszoknál ők adják a mérnökök, orvosok zömét!
Az ángilusoknál meg gyakorlatilag nincs egyetem nélkülük!!
Te amúgy szopni jársz ide???
Nem mindenhol azert, a masik iranyba se sarkitsunk. Ahogy Guy Ritchie lefesti oket a Bloffben az tupontos. Napi szinten talalkoztam veluk Del-Nyugat Angliaban. Tobbet ki is tiltottam a boltbol lopas miatt.
Minden nyugat európaiban...
Na, melyik orszagban sikerult a ciganyokat integralni?
A te fejlettségi szintedet egy szintetikus vírus is messze meghaladja...
EZ a szerencse, pontosabban szerencsére ez ad még nekünk időt.
Bármelyik nyugati országban...nem putrisak, meg sem mondod hogy cigányok.
Ja.
Na, hol sikerült a cigányok integrálása?
kína-india sosem lesz olyan fejlettségi szinten mint mi
egyszerűen nincs anyag hozzá
ha rendes covid vírust raknak össze és kihal a föld népének legalább 90% akkor utána sok évig fennmaradtunk volna
Kína közelebb van Magyarországhoz mint gondolnád...egyes városai meg már messze elötte
Hol?
Én meg arra gondolok, hogy pár százmillió európai meg a pár százmillió jenki, összesen mondjuk egymilliárd a hétből úgy él ahogy, szemben a maradékkal. Vagy mi süllyedünk az ő átlagukra és akkor még egy kicsit bírja a föld, vagy ők nőnek a miénkre, azt mondjuk semennyire.
vagy kimondjuk, hogy nekünk ez megjár, a nigger arab buziknak meg nem, mert így jártak meg amúgy is bekaphatják.
csak akkor mondjuk ki.

Kína fejlődik, 1,3 milliárd ember, India kicsit több, mi lesz, majd ha azok is olyan életszínvonalat és az ezzel járó környezetterhelést szeretnék, mint amit mi művelünk?
Ja,te is beilleszkedtel.............valamennyire. 🤔
A kőkorszaknak sem azért lett vége mert elfogyott a kö és lóval sem azért nem járunk, mert kihaltak...
Magyarországon nem sikerült. Máshol is vannak cigányok, ott meg nagyon sok esetben sikerült...
https://www.travelo.hu/tavol/2...

Ezen milyen gyorsan kiszellőznének a ruhák, ha már spóróljunk van... :)
Ezek a het torpet jatszo tagok egy putyinellenes mozgalom legiojahoz tartoznak,ukrajnaban.
Csak epp a muszka tuzerseg klopfolja oket laposra. 😆
Putyin játszik az ukri pondrókkal mint buzi a f@szával.
Ez a csipetcsapat el akarja kapni putyint.......
Bar szerintem ukibol elve kijutni se lesz konnyu nekik.
Ahogy a gruzokat elkaptak. 😆
http://youtu.be/GyGcqvm9IQQ
"Nyugalmazott amerikai ezredes: a háborút az ukránok elvesztették, csak még nem tudnak róla, a Nyugat pedig nem akarja elfogadni"
Ket orszag van,szerbia,nincs gond,bulgaria,most dolt be a nyugatbarat kormany,es erdogan torokorszaga.
Tuti a dolog,bulgariat meg a szerbekkel felrugjuk ha kekeckedik. 😆
Mint teged. 😆
A tobbiekazt csinalnak amit akarnak.
Mit kene ujratargyalni?
Tudtommal semmit nem vesznek toluk.
Inkabb a 3x dragabbat. 😆
Most semmi vernyogás - tuti a fűtés! 😄