Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez mind kialakítás kérdése
a 7,62est is ki lehet ám fúrni ha nagyon akarja az ember
Az 5.45 x 39 sokkal csunyabb sebet csinal, mint a 7.62 x 39. A lovedek hegye ureges, becsapodaskor nekiall bukdacsolni es igen csunya kavitaciot okoz a szovetekben. Amiben elmarad a 7.62-tol az az atutoero, vastag fedezek moge bujo celpont ellen a nagyobb tomegu a jobb termeszetesen.
A "maradék" életedre egy lyukas kétfilléres is elég volna - nyitvatartási időben szeretném beküldeni. 😂
Ahhoz el kene adnod a renyot es a valyogbarlangot hogy vegyel egyet,nekem meg fizet a biztosito.Mehetnek nyaralni egy evre egy lakoautoval es maradna love a maradek eletemre,szoval hajra. 😆
az elkövetkezendő 10 évben összesen nem akarok 25km gyalogolni
helyben patkányirtásra kellene ha a helyzet azt hozná
elég kicsi még szarni is lehet vele vállon átvetve szóval semmiben se akadályoz meg
Ha gyalogolnod kéne 25 kilométert 4 Teletárral, megváltozna ez a véleményed
11kiló
amd meg vagy 3
amd 1 tárral elvág 5 támadó migránst, 20 másodpercen belül
Egyszer úgy beküldenék egy Javelint a bútorboltodba.... 😍
Gm6 lynx.
harci körülmények között optimális, hiszem egy sebesülttel lényegesebben több gond van miint egy halottal
de önvédelmi célból sokkal jobb ha egyből letépi a hátát 😁
Konnyebb,kevesebb a hatraloko ero.
nekük kb fél-fél évig volt amd-ak
én utáltam az ak-t
persze lőni jobb, mert érezhetőbben pontosabb
Jó volt az kihajtható válltámasszal, 26-ot lőttem vele háromból.
a 7.62 feltétlen fontos, 6mm alatt mind buzis 😁
Az aks74u 5,45-os,rovidcsovu kifejezett harckocsizoknak,legidesszsntnak es rejtett viselesre kulonleges alakulatoknak terveztek.
Hatranya,sorozatoveskor tulmelegszik,bogyora jo lesz.
amd 65 simán betárolnék néhányat, pár láda lőszerrel
nekem az ak vonal nem jött be túl nagy
Szermanyolok ukribol egy aks74u-t csak miattad. 😄
én azt mondom a mostani világrend változni fog, ha akarjuk ha nem
nem fogjuk megtudni mire megy ki (tényszerűen)mert egyikönk se éli meg amilyen fos állapotban vagyunk 😂
szóval kis lépésekben kell gondolkozni, én arra rendezkedem be hogy a következő 2 évet kihúzzam, utána(közben) majd látom mi a helyzet
Aszondod, lehet kezdeni fenni a kaszát és a kapát?
csak azt nem írja senki hogy ezek a válságok-infláció-stb nem véletlen van, ezt szándékosan idézik elő
volt is lesz is ezen nem kell csodálkozni
Ahh,a buli az lenne ha halod elott teged is kivinnenk az ejubol. 😆
Mondjuk kurvara sietni kene vele. 😆
Fúj fel a (zt a nagy) pofádat, és egyénileg lépj ki az únijjóból! 😆
Nomeg ukrajna még márciusban megtette a jogállamiság legnagyobb kritériumát és betiltotta a teljes ellenzékét.
Így ő lett a jogállam mintapéldánya,a korrupció ellenes harcban elérték hogy egy hadköteles férfiember 1-2000 euro helyett már 5000-et kell fizetnie,és a nyugati fegyversegély is megjelent szíriában a lázadók kezé,meg burundiban,30-50e dodó/javelin áron............há segíjjjj,legyen az afrikai tesáknak is segíííííj,bár bidé nem pont így gondolta. 😂