Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te ehhez is értesz! 😂 Mindenhez is!
Mekkora egy tudálékos fasz vagy! 😂 Meg szerény! Ja, és biztosan szép is! 😂 😂
😂
Cigány a szomszédod??? 😭
En nem az ellenzekre szavaztam,aki ezt tette komplett idiota.
Te is. 😂
Szoval beveszed vagy nem a baglyosat erdektelen.
Alapvetoen hulyebb vagy naluk. 😂
Nekem van itthon a környezetemben több ilyen bagoly! Esténként egész éjjel nyomják! Én tudom hogy mik ezek 😆 Eszembe sem jutott tengeralattjáró, vagy egyéb!
Viszont mivel ezek (is) könnyen benyalhatják a propagandát inkább hozzád hasonlítanak! "Te is vagy ilyen hülye?" 😂
ne becsüld le a cigók képzelő erejét
pár éve jött a szomszéd hogy nem-e áttam egy fekete kocsit, mert a gyereke ugrált az tambulinon és jöttek a fekete ruhás emberek és pisztolyt fogtak rá és elájult
nagyon élethűen mesélte a gyerek, az apja meg be volt szarva
mondjuk amikor a gyerek azt mondta hogy voltak vagy tizenöten azt a legvadabb bulvárújság se írná meg
nagyon be volt szarva az ember, kb minden házba becsengetett hogy ki mit látott

amúgy szerintem ugrált a hülyegyerek és bebaszta a fejét és beájult, aztán lett némi anomália a fejében 😂
Ja,ezek is olyan szarul szavaztak mint te,te is vagy ilyen hulye? 😂
Pl. aki beveszi ezeket a "sztorikat", az ne szavazhasson!
ki kellene......
pl aki munkaképesként a 4 éves ciklus alatt nem adózott legalább 3.5 évet ne szavazhasson
az intelligencia az nehezebb dió itt azért 2-3 ciklusonként érdemes lenne egy tesztet csináltatni a néppel
Sajnos ezek az emberek is a szavazóbázis részei:
https://index.hu/belfold/2022/...
Mindig is mondtam, hogy válogatni kellene ki szavazhat, és ki nem!
pár havonta cserélték az őrség lőszerét, aztán a tisztek akinek kedve volt az elfüstölte
mi meg mindenes kommendásként az összes bulin részt vettünk, legyen az temetés, költözés vagy ilyen rambó gyakorlat.....
na ott volt bőség számolatlanul
amúgy az ak meglepően pontos volt, még a rövid sorozatoknál is
éjjel a nyomjelzős tuti volt, ha megpattant a földön repült a fény az égig, nagyon látványos tudott lenni amikor 3-5 lövedékenként "húzza a csíkot"
Azt eladtam.
Igen, előferdül 😉
Tényleg, valami légpukkot árultál amott, nem? Azzal mi lett? Lősz mostanában valamivel?
Én meg honvédként szereltem, tisztes helyről 😁 mert 30 nap fogda után törölték az előléptetésem 😅 de II. időszakban kiképző voltam, és mi is lőttünk sokat - plusz TOZ8-al még versenyeztem is. Meg dobáltam nagyon sok gránátot 😅 azt élveztük.
Én arra vigyáztam, hogy vakkal ne kelljen lőni, mert az 3x akkora dzsuvát csinált a pukkában, mint az éles.
Nem emberkedni akarok, de mi iszonyat sokat lőttünk!
A legdurvább az volt amikor kiköltöztünk egy hétre Tatárszentgyörgyre s éjjel, nappal kentük, azt imádtam!
na igen, így kellett volna kezdeni az egészet, utána a lázadozó libsiknek is kiverni a fogait és melléjük fektetni
pedig nem vagyok idegen gyűlölő, azt vallom ha akar jönni jöjjön, hozza az okmányait, az iskolai papírjait, vonuljon be egy migrációs táborba tanulja meg a nyelvet, helyezkedjen el és éljen a befogadó ország szabályaival együtt
aki erre képtelen húzzon vissza ahonnét jött
őrvezetőként szereltem le szóval mindenhez is értek
voltam tizedes is pár hónapig de a szerencsétlen bolygóállás miatt lefokoztak
pár hét fogdától megmentett az a kis szar műanyag csillag 😁
szerintem többet lőtem az ak47-el mint az itt jelen lévők összesen, egyszer még egy tárat is kifüstöltem egy sorozatban, meglepően rövid idő alatt kifogyott, a filmekben sokkal tovább tart
utána meglepően sokat kellett sikálni a gázdugattyút úgy ráégett a cucc, szóval összességében nem érte meg
Amikor elgurul a gyóccer!

http://youtu.be/wwas__xrDQI
Nem,de mindegy.
Mindenhez IS......... 😆
Csupa táborszarnagy. :-D
Csak nézek hogy mennyi éles fegyver és harcászati szakértő van itt 😁
aha. Ott meg igazából a töltethossz számít az a 2-ik szám.
az a hidrosztatikai nyomás következtében szétrobbantja az ereket akár egy kézfejlövés is halálos kimenetelű, mert olyan gyors a lövedék sebessége. Azért nem tudom, hogy mi a módi mostanság régen az volt a cél amit alant leírtam(kezeit széttáró)
A lovedek konnyebb,a fegyver nem.