Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Luhanszk teljes területét elfoglalta az orosz hadsereg - az ukránok azt ígérik, visszatérnek és biztosan győznek"

"Biztosan győzünk!" Hangsúlyozták egyúttal, hogy folytatják a harcot. "Sajnos az acélakarat és a hazaszeretet nem elég a sikerhez, amihez anyagi és technikai források kellenek.(...) Vissza fogunk térni, és biztosan győzünk!" - idézte az Ukrajinszka Pravda hírportál a vezérkart.
Cigókból simán kinézem hogy nem viccelnek. Legfeljebb az első aki ezt mondta.
Egyszer Petőfi bányán kábeltévét szereltünk, és feszítő drótra kötöztük a koaxot, egyik vége a meggyfához kikötve.
Jön a cigógyerek, hogy "hát ti itten mit loptok?"
Apám nem volt rest és egyből mondja neki halál komolyan, hogy a meggyfát, és már sikerült is odébb húzni, hiszen az árok túlpartján volt. A kölyök simán benyelte és ott csodálkozott rajta 😆
Aztán dumáltunk vele hogy miért nem iskolában van, az apád nem küldött el?
Apám börtönben van, mert hozott nekem csokit a boltból, és azok a szemét rendőrök elvitték (zárva volt a bolt)
Meg ha felnő akkor fél kézzel fogja megverni a rendőröket, és őt nem kapják el, meg teli lesz pénzzel.
Aztán mondtuk neki hogy lehet ám dolgozni is, azért is kapsz pénzt és a rendőrök azért nem bántanak. Nem is értette elsőre. Elmondtuk neki hogy mi mennyit keresünk ezen a melón, aztán nem is akarta elhinni, mert annyi pénzt még az apja se tudott lopni soha.
Szóval ezen élmény után én simán elhiszem hogy ez nem humor volt.
👍️ 😊
Az illetékes elvtárs reciproka vagy aki értette a humort csak nem szerette, te szereted a humort csak nem érted. 🙃
Mesélj, ezt miből gondolod?
Mert te is vettél uj autót csomó fotós überdrága faszsággal holott nem keresel csak épp hogy. Ergo több marad nálad mint a cimboráid idején 🙂
Nézzkörül:))) ennyi uj autót meg épülő házat aszfaltozott utat gyurcsányod alatt nem láthattál.
Téged se engednének akkor 😂
Az nem hit kérdése valóban jobban teljesít. Aki ezt nem látja szintén idióta.
Aki azt "tudja", hogy tengeralattjáró úszkál a szennyvíz csatornában neki egy önkéntes eutanáziát javasolnék ne szenvedjen tovább.
A beszamitas netto bukta,es gyakorlatilag volt annyi megtakaritasod hogy bele mertel vagni,sot ugy itelted meg hogy a gyzdasagi helyzet miatt ezt a megtakaritast teljes egeszeben feltetted egy autora.
Ismerve mennyire egy gyava nyul vagy,szerinted is a vitya jol csinalta.
De inkabb leragnad mind a 20 ujjad es a pöcsöd is nehogy ezt le tudd billentyuzni. 😆
Nem egy év, hanem 7 hónap alatt. És nem személyi kölcsön volt, hanem simán a folyószámlám hitelkeretére (5,7% THM-mel). 😘

Ja, meg volt egy beszámított Ceed kombim is...
Szemelyi hitelre,amit egy even belul visszafizetett,es donto resze kp volt.
Ugy hogy bevallottan pitlak penzert dolgozgat. 🤔
Valami nem kerek.
Szerintem csak imad vernyogni😄
Vetté új autót...
Miért is? Az is elhitték páran, hogy "Magyarország jobban teljesít!" 😆
Oszt most mi van, nézzél körül...
hogy submarine úszkál a szennyvízcsatornákban
Mit?
Bocsi,kutyasetaltatas kozben nehezebb a pötögés,tehat nem fogtad fel?
A terrier a porazon egy agytröszt hozzad kepest.
Szoval ne viccelj kerlek,veled erveket targyalni? 😆
És aki nem hiszi hanem tudja? 🤔
Én kezdtem? Nocsak? Ez új...
"noivotlan vagy mostanában" az mit jelent? Jól sejtem? Nívótlan? Ja, biztosan az vagyok, főleg hogy az utóbbi időben szinte hozzávakkantásom sem volt egyik agymenésetekhez sem!
"hozzad hasonlo egybites o1g fanatikusok" Neeem, ez sem személyeskedés... 😂
De a "Zoli32mindenhezisért" megint érvelt, lehengerlően! 😆
"VOLT KÖZTÜK OLYAN IS, AKI ATTÓL FÉLT, HOGY A TENGERALATTJÁRÓ EGYSZER CSAK KITÖR A VÁROSI CSATORNÁBÓL"
Aki ezt a hírt elhiszi az egy idióta.
Hat,te kezdted.
En meg leutottem az alacsony labdat.
Eleg noivotlan vagy mostanaban,igen izzadsagszagu eroltetes a baglyos cikkbe rejtett szavazaskorlatotas tamogatasa.
Ez a hozzad hasonlo egybites o1g fanatikusoktol is szanalmas.
Tudsz jobbat is. 😆
"Alapvetoen hulyebb vagy naluk."
Mert ez nem személyeskedés?!?
Amúgy mihez kellett volna érv? Aki leidiótáz másokat csak azért mert más véleményük van?!? Annak minek?
Te, nagy háború-, ember-, rezsi-, mindenis-szakértő 😂
...attól még lehet nálad is bagolyhang utánzó tengeralattjáró 😅 ezek az oroszok mindenre képesek... 😁
az hogy rohadna rá az ég, a porta végén lévő, nem teljesen csak fél porta az övé
mondjuk nem látom, mert csináltam egy 2 méter magas trapézlemez kerítést, nekem is meg a haver szomszédnak is, így teljesen el vagyunk szeparálva
kihalt a kert végi öregasszony és eladták a kedves örökösök egy cigónak, hasonló jókat kívántam nekik
igazándiból nem vészes banda, nincs őrjöngés meg hasonló, de akkor is cigó, és nem szerettem volna látni
Nincs erv,ezert szemelyeskedsz.
Ez a nyakon felul gyengek fegyvere.
Te nagy bagolyszakerto. 😆