Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miből feltételezed hogy nem lesz meg?
És ezt el is hiszed vagy csak hitegeted magad mint a bekötött szemü halálraítélt a sortüz elött hogy biztos most jön a meglepetés szülinapi torta?!
Amerika...vagy a soros, vagy a billgéc...vagy a pirézek...nem únkjátok még a sok kamut? Jelen esetben jappannak több köze van a dolgokhoz mint az USA-nak...
Ez az amivel semmit nem tudnak kezdeni, a tények. Ezért lett egyre agresszivabb az összes fasz fideszes, mert omladozik már a vakolat és nincs válaszuk a tények özönére. Elbaszták, beszopták, fejüket behúzták a hurokba ....
A Kraz meg biztos 😁
De így meg lehet vele menni szavazni... az garantáltan érvényes lesz 😆
én neked elhiszem ha soknak tűnik néha nekem is (fetrengős)
DE! 😆
de az még talán nincs 1000 éve 😅
En is utalom bogyot...... 😆
ezek kereken 1000 éve nem szeretik egymást 😅
nem tudom,de sztem egy 40éves ural megeszi ezt reggelire
Tizenot erdeit csak elbir. 😆
kemény faszállító
veszel vastag pulcsit , meleg takarót és huhogod a tenyered a hideg házba
Aze 6x6 os tuzifa szallito csak kijon belole ha ledbjuk azt a baszomnagy agyut meg a kölöncot a muszkaknak hogy nesztek a vasanyag aggyatok lovet.
Csak kenyelmesebb mint a kraz vagy az ural.
Mondjuk ez igaz.......de erre nem forditottál fikarcnyit se, egyszerűen igénytelen vagy csak:))
Te? semmit.....dideregve rajzolsz darukat szaré-hugyé a melegben kávézgató megrendelődnek extraprofitért :))
Najo de a haza vedelme kevesebbet er? 😂
Lófaszt...amikor a faszfej gyúrcsányotokra volt bizva - és most is ő lett volna a mozgató rugó- akkor igencsak temérdek kárt tudott okozni. Tönkre baszt a zoktatást az eű-t eladta magyarország fegyverzetének egy részét, kiárulta a z országot ellopott annyit amennyit nem szégyellt és még szarul is éltünk. Kösz, mégegyszer rátok semmitse. Te csak nem próbálgass rajtunk semmit. vagy tudj és tedd de akkor vállald a következményeket és nem csak a semmibe rángatnia népet, hogy majd lesz valahogy csak ezek menjenke aztán ráérünk gondolkodni, hanem konkrét tervekkel, számokkal. és ne gyere az eu majd ad pézt dögivel mantráddal, mert pénz nem keletkezik semmiből. És még mindig csak gyarmat vagyunk az eu szemében nem egyenrangu fél. Ha meg nem tetszik, disszidálj :) de a 700eurós fizetéseddel máshol felkopik az állad :)
többet kaptak érte , mint a méhbe. én is simán eladtam volna a hülye ruszkiknak. még rendes vasanyag sincs abba a cézárba
Azert itt nem tunnk rossznak a lengyusz gyozelmek. 😆
https://hu.wikipedia.org/wiki/...(egy%C3%A9rtelm%C5%B1s%C3%ADt%C5%91_lap)
oroszokat kevésbé hathatta meg eddig még a történelem során nem tudták elgáncsolni 😅
A tortenelemben parszor pont a lengyuszok a litvanokkal karoltve vertek szarra a muszkat es moszkvaig mentek,szal ez oda-vissza jatek.