Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hulye fasz,kurvajo ez a szazalekos kimutatas,a lengyeleknek a mi kapacitasunk fele van,es igy johogy 97%.A nemeteknel a jamal mar leallt,az eszaki aramlat is 60%,es nem hinnem hogy telirakja a muszka,a mienket meg igen a holland se kap mar ruszkibol,a norveg meg nem tud tobbet kitermelni.
Télen kasza kapa?Minek?Télen nem szokás sem kapálni sem kaszálni.
van még 3,5 hónap 40%-hoz mi ezzel a gond? Minden ütemerv szerint halad(meghajlós) Azér néhány ország beszop az itteni listából(gondolkodós) A norvégok megmondták nem adnak több gázt mert nekik is kell(meghajlós) a sztrájk egy jó ürügy de nem ezért zárják el a csapokat(ujjával nemet mutató) Az orosz gáz a nagypofájú országoknak úgy néz ki felejtős egy időre aztán, hogy putyinnal milyen háttáéralkut sikerül kötniük majd kiderül(gondolkodós) Minden esetre a nagy pofának ára lesz(kezeit széttáró)
Nem az "ellenzék" fog kaszát-kapát ragadni, hanem a félrevezetett "nép", ha beüt az igazi x@r világ. Igen, áprilisban a többségük a FideSS-re szavazott....

Nehéz lesz Gyurcsánnyal meg Sorossal elvitetni a balhét - főleg hogy egyszemélyi, rendeleti kormányzás van. Minden felelősség az övé, meg a támogatóié.
a bajom csupán annyi, hogy télire te is kapni fox az olcsó gázból(gondolkodós) Nektek nagyon nem kéne nem érdemlitek meg. (kezeit széttáró) kaszát kapát maximum ti ragadtok csak nem vagytok 50 ezren sem néhány tiszamenti településen több a cigány mint amennyi ellenzék még maradt belőletek(fetrengős) Mindenki nagy szerencséjére 😅
az, hogy ti nem tudok semmit kipróbálni hidd el nektek is qrva nagy szerencsétek(fetrengős) ti már próbálkoztatok épen eleget sajnos sokkal többet mint kellett volna(fetrengős) Ha van jó isten remélem meghallgat engem és soha a büdös életben a hatalom közelébe se enged benneteket(imádkozós)
MI? Mondanám,hogy neked elment az a maradék józan eszed de sosem volt, nemhogy maradék(fetrengős)
Cseppet sem zavarjon, hogy amerika keveri a szart Ők akarnak hatalmon maradni szépen eléri a célját az idióta nyugateurópát meg most már kelet európa egy részét nekiugrasztotta az oroszoknak. Európát hamarosan vödörrel sem lehet felmosni a padlóról oroszország meg amerika köszöni szépen jól van gyanítom pár év múlva ukrajna is legfeljebb mi nem leszünk jól.(gondolkodós) Remélem vitya időben kiragad bennünket ebből az úniós fertőből és inkább tartozzunk a kína orosz tengelyhez(meghajlós) Szerintem erdogant sem nagyon hatja meg az európai úniós faszság, 6 ezer milliárdért épen az atomerőművét építi az oroszokkal 😂 Qrva érdekes, hogy arról nem készítenek se tavaris, se szargentini se giulle vagy ki a tököm jelentést a jogállamiságról, még csak azért sem basztatják Őket, hogy nem támogatják törökországban a buzik házasságát 😂 Ja, hogy nekik nem nagyon mernek szólni hát meg is értem (fetrengős)
Akkor nézd meg, hogy melyik országban hogyan áll a gáztározók telítettsége...:

https://index.hu/kulfold/2022/...
legyen az baj annak aki nem is kapja mi továbbra is kapjuk(kezeit széttáró)
Vlagyimirovics nem 2-es számú Miklós cár szeretne lenni szerintem. Vele lett vége a cári rendszernek. Meg agyon is lőtték családostul.
Viszont az hogy a HORTHY kormányzó rendszerét ezek a balfaszok vissza akarják hozni az űbergáz.
Horthy jelentéktelen magánvagyonnal rendelkezett és valóban. Nem úgy mint a mi mostani vezetőnk. (Bár bevallás szerint ez a fasz is csóró)
Azon kívül, hogy röhögés nélkül mondták végig ezt a sok baromságot??
Semmi.
Te tényleg sportot csinálsz abból, hogy hülye legyél??
Szóval adott egy pöcszongorista, aki szartig van a zusában, eladja az országát, ezermilliárdok tűnnek el, szétcsesznek mindent, de harcolni fog a korrupció ellen!?
Peeeersze, hiteles!
Ezt nem értem.Honnan tudják kivel kell megállapodni ukrajna újjáépítésével kapcsolatban?Vagy ha oroszország bekebelezi akkor ők kapják meg a lóvét?
Meg mindig szandekosan keveritek a lakossagi es az ipari mennyiseg arat bazmeg.
Sarkítottam, de a lényege nagyjából igaz.
Olvastam. Tehát CSAK AKKOR fognak a háború után kibaszott sok pénzt kapni az újjáépítéshez, ha nem engedik egy magyarországihoz hasonló, velejéig rohadt rendszer kiépítését. Mi ezzel a bajod?
Hihetetlen az az ostobaság, amivel "érvelni" próbálsz
Ezt bemásolom, mert ennyi lózungot egy csomóban már rég láttam!!

"A korrupció elleni szigorú küzdelem ígéretével zárult kedden Svájcban az ukrajnai újjáépítési konferencia, amelyen a kijevi kormány és az adományozó országok, nemzetközi szervezetek és pénzügyi intézmények képviselői megállapodtak hét alapelvben.
A luganói nyilatkozatnak elnevezett dokumentum alapelvként nevezi meg, hogy az újjáépítési projekteket az egész társadalmat bevonó demokratikus folyamat iránti elkötelezettség jellemezze, és szintén alapvetésként említi a magáncégek partnerségét, a szén-dioxid-mentes társadalom felé vezető zöld átalakulást, a digitalizált közigazgatás bevezetését, valamint a kivételezéstől való mentességet és a meggazdagodás kizárását. "Ez egy hosszú folyamat kezdete" - mondta Ignazio Cassis svájci elnök, a konferencia házigazdája. "Az újjáépítési folyamatnak átláthatónak kell lennie" - áll a kiadott közleményben. "A jogállamiságot szisztematikusan meg kell erősíteni és a korrupciót fel kell számolni" - tették hozzá. "A korrupció elleni küzdelem nagyon fontos kérdés" - jelentette ki Svenja Schulze német fejlesztési miniszter a dpa hírügynökségnek a helyszínen nyilatkozva. Hozzátette, hogy e küzdelem érdekében az ukrán kormány is mindent meg akar tenni. "Németország sokat segít. Segítettünk olyan önkormányzati struktúrákat létrehozni, ahol pontosan látni lehet, hogy mi történik az oda kerülő pénzzel." Schulze szerint a legsürgetőbb feladat a felkészülés a télre. "Meg kell oldani, hogy az embereknek télre meleg otthonuk legyen, és ne csak tető legyen a fejük felett" - mondta. "A fűtési szezon már szeptemberben, októberben elkezdődik, és ezt ez alatt a rövid idő alatt elvégezni még mindig hatalmas erőfeszítés lesz" - fűzte hozzá. A jelentős reformtörekvések ellenére Ukrajna a háború előtt a Transparency International korrupciós indexében 180-ból a 122. helyen állt. Az ukrán kormány már kiépítette a kormányzati szolgáltatások digitális platformjait, hogy lehetetlenné tegye a korrupciót - mondta Denisz Smihal kormányfő."
Tehát mivel "mi" semmit az égvilágon nem tudunk "kipróbálni", a hazai összes baj a jelenlegi (és már 12 éve regnáló) kormányt és annak támogatóit illeti. Másszatok ki a szarból de nagyon gyorsan, mert télire fenni fogják a kaszát-kapát a népek (akik egyébként szintén a fityiszre szavaztak a magyar falvakban...) Csaxólok....
amúgy ezeknek a geciknek az nem tetszik hogy a mi kis mini diktátorunk nem engedi nekik hogy ellopják a magyar nép pénzért, hanem inkább ő lopja el
szóval a nép nem jár jobban, de legalább házon belül marad szinte minden
egy előnye van azért a dolognak, hogy azt a pár kiskirályt egyszerűbb felkötni mintha minden vagyon ki van játszva külföldi kézbe, kubának se nagyon jött be hogy kizavarja a külföldi vállalatokat......
Pedig "ti" okoztátok: ha a mi fasiszta félhülye führerünk nem akarna újabb Horthy-rendszert építeni (Putler meg nem akarna "II. Miklós cárt" játszani...) akkor nyugi volna, és éppen kifelé másznánk szépen békésen a járvány okozta bajokból. De nem, "ti" új világrendet akartok.
Pedig de. Nem kicsit. Csak meg vagytok gyözödve a faszságaitokrol, amit szerencsére nem tudtok kipróbálni. Mert akkor óriási gebasz lenne, amit ugyanugy nem ismernétek el viszont gözerövel keresnétek a hibást kivülröl.
a 410es eurót a mocsok "brüsszeli" nép okozta meg akik mögötte vannak
amúgy szerintem év végére meglesz a 450 is
számokat
hülyeségeket én is tudok írni