Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pofam leszakad,az unio legatlathatobb,legjogallamibb,legkevesbe korrupt tagja,ukrajna.Ja,hogy sajat szemelyzete adta el 120e dollarert a 14 ingye kapott legmodernebb CAESAR francia önjaro lovegebol kettot. 😂

https://moszkvater.com/mi-jon-...
mi itt a legvidámabb barakk voltunk ne felejtsd el (gondolkodós) Sokkal jobban éltünk mint a bennünket leigázó orosz ország. (kezeit széttáró) nem tudnám, hogy mi itt mennyire gyűlőltük az oroszokat a hidegháborús években az én gyerekkoromból az jön le,hogy nem sok baj volt velük(kezeit széttáró) Egyrészt a laktanyát alig hagyhatták el, az orosz tiszteket vittük vadásztatni meg az őrkatonákkal üzleteltünk borért füst bombát 😅 Nekünk nem volt velük sok bajunk. A lengyeleket a 2 vh-ban nagyon csúnyán faszra vették az oroszok. Először is nem védték meg a németektől őket pedig ezt az ígéretet kapták, aztán még le is mészárolták Őket katyin és hasonló. De tulajdon képen ezen okból kifolyólag a németekre még jobban kellene haragudniuk azért az ott létesített haláltáborokat először is velük töltötték fel(kezeit széttáró) Na mind1 a mondás is úgy tartja aki haragszik az nem baszik(kezeit széttáró) Majd meglátják mire mennek saját maguk más az oroszokon kívül nem tud nekik segíteni az meg esélyes, hogy nem fog el tudja az orosz máshová is adni a portékáját nincs rászorulva a 40 millás lengyel felhasználásra (kezeit széttáró)
mind1 csak villámgyorsan kivitelezni(meghajlós) engem határozottan zavar, hogy az ellenzék aki ellene van a rezsicsökkentésnek simán megkapja ugyanannyiért mint aki üdvözli ezt. Tegyünk velük jót minél előbb(gondolkodós) Fizessenek 820 Ft-ot a benyáért és 1200 Ft-ot egy köbméter gázért ahogy nyugaton is ezt teszik már(meghajlós)
a lengyelek szerintem inkább fáznak mintsem könyörögjenek a ruszkiknak
kb senki sem szerette a ruszkikat a keleti blokkban, de ők különösképp utálták őket
minket konkrétan leköpdöstek amikor valamit oroszul kérdeztünk, utána nem is mertünk ruszki nyelven megszólalni inkább mutogattunk
novemberben már zdraszvujte-éval köszönünk keleten 😆
ez furi a világ legnagyobb szénbányái felett laknak(gondolkodós) Épen eleget ütötte őket az únió, hogy fejezzék be a kitermelést, csökkentették is pont ennek tükrében lenni kellene bőven készletnek(gondolkodós) Az orosz nem biztos,hogy ad nekik bármit is(gondolkodós) A nyugati országoknak nagy pénzért lehet, hogy megbocsájt amikor már dideregnek és szépen könyörögnek(gondolkodós) a lengyelek más tészta. A nyugat csak szimplán hülye a lengyel viszont gyűlölködik és köpködi az oroszt szerintem ott lesz a legnagyobb baj ha a szenük elfogy(gondolkodós)
Ja,hát ha a másik barom azt mondta.......felőlem akár indulhat is.
Van gaz.A norvegok is leallnak.
https://index.hu/gazdasag/2022...
rajtam pajtás átnéz még a szántóvető paraszt is(fetrengős) Egész életemben nagy gondot fordítottam arra, hogy a látszatát is kerüljem, hogy van mit a tejbe aprítani(fetrengős) ha kiülnék a város főterére oszt letennék egy sapkát magam mellé az egyik kezemet hátrakötném mint ha nem lenne simán teledobálnák a kalapot pénzzel és mind1 melyik gúnyámba mennék (fetrengős)
Inkabb a DatAdat,ott van az a kb egymillio hulyenek a nevsora akik az osszefosasra szavaztak.Ezek a Bajnai es kore tulajdona.
MÉG nem vagyunk szomszédosak Oroszországgal, így pár országnak lehet ebbe némi beleszólása....
ezt kéne valahogy összehozni(gondolkodós) kellene ilyen kubatov lista féle (gondolkodós)
az már mind az(legyintős) nakstein is megmondta még a cigányok is integrálva vannak, bogyó mindenhol csak jó helyre kerülhet 😅
orosz gázzal fűteni?
Nekünk még annyi se!
Lengyeleknek nincs eleg szenük. 😆
https://www.napi.hu/nemzetkozi...
... bár ha meglátnak a kínai dácsiáddal, akkor lehet hogy megsajnálnak. 😆
Putyini OLCSO gazt egetunk,ami lesz dogivel.
Kiveve teged,a gerinctelen szarzsakoknak nem jar rezsicsokkentett. 😂
Ja,de valami jó kis migráns barát helyre.
De legalább VAN mit kaparászniuk. Mi mit fogunk csinálni?
Hat,a borisznak kifele all a szenaja,nemigen tudja elterelni a harcos ukran tamogatassal.

https://www.napi.hu/nemzetkozi...
a lengyelek télen a szenüket fogják kaparászgatni a többi ország úgy szintén ahol még van(gondolkodós) és minden olyan erőmű indulni fog ami a zöldülés jegyében leállt legyen ez szén vagy atomerőmű(gondolkodós)
Azt hiszem neked több félnivalód van a vagyonkáddal - a nagykőrösi nép tuti látja hogy milyen szépen kihíztad magad az ő vérükön - az Orbán-kormányok alatt. 😍
Elso korben teged kell tarkonloni hamar felelosseg,igy megkimelnek a rut halaltol ami a tudoembolia miatt lesz a sorsod.
hát szerintem te nagyon bújjál el (gondolkodós) a többségének van annyi esze, hogy tudja ez a helyzet miattatok történik(kezeit széttáró) a helyedben kezdeményezném a menekült státusz igénylést valami fényes nyugateurópai országba(fetrengős) Útravalónak mécsest vigyél arra felé geci hideg van pláne amikor a menekültszálláson sincs fűtés 😂