Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokan megcsinaltak,vagy sok penzert,vagy volt akit a roman hatarorok szedtek ki a teli hideg folyobol,volt aki megfagyott a hegyekben amikor megprobalta.
Sokan meg belenyugodtak,vagy a kraken vagy az szbu egysegek noszogattak.
Amugy ha mar kint vagy a fronton ket dolog miatt harcolsz.
Eletben akarsz maradni es a bajtarsak miatt.Ennyi.
Szerintem a büdös életbe nem találkoznék velük.Én már rég nem lennék az országba.
Akkor az ukrán belugyisek lőnek hátba.
A helyébe az első adandó alkalomnál megadnám magam aztán mondanám az oroszoknak hogy menjetek lőjétek seggbe a szarháziakat
Itt már minden terv szerint van
Nem hiszem hogy valamit is véletlenre bíznának
ennek az embernek a hozzászólása érdekes, nem másolom be mert kurva hosszú:
Rococo1
A tervezett összeomlás elmélete
Nagy fiuk nagyba játszanak 😬 lesz itt fölmentés ,népesség ritkítás ,gazdagok gazdagodása
https://www.vadhajtasok.hu/202...
Meg mondom őszintén már én se mennék szívesen
Mai világba nincs már honfoglalás annál inkább hadiipar + hadi részvények
És a faszomnak se volna kedve meg dögleni csak azért mert valaki kipattint egy műideológia mentén háborút , de valóságba csak gazdagodik ( a gecijük ) .................................... mert úgy van vele mit számít pár millió ember halála vagyunk itt 8 milliárdan de egy kis pénz mindig jól jön 😞 Max utoljára Törökök ellen lettem volna lelkes 😒 ha már ilyen helyzetbe keveredek
Hát nekem erről a falusi disznóölés jutott eszembe... az is így néz ki 😟
Foleg hogy a kivonulo muszka meg le is szakitotta a veget.
Rendesen péppé lőtték az ukrik azt a hidat. Pár méteren belül vagy tíz átszakítás. Jó híd volt isten nyugossza.
Lehet ő is pont azt mondja. Szar lehet egy ilyet megélni. Sajátjai elől Kell bujkálnia mert rosszabbak az oroszoknál.
..és még nem akar menni katonának? A polisz helyében ott lőném tarkón a kocsi mellett.
A híd jelentőségével tisztában volt az angolszász hadvezetés is, ezért 1944 nyarán elrendelték megsemmisítését. A bombázók első, júliusi akciója még nem okozott jelentős károkat. 1944. augusztus 24-én Liberátorok több hullámban intéztek bombatámadást az átkelőhely ellen és tönkretették a felvezető viaduktot. A harmadik, szeptember 3-ai támadás során a hídszerkezet 8 közvetlen találatot kapott, a szegedi parthoz legközelebbi pillér kimozdult a helyéből és a folyó irányában bedőlt.

Nemazt mondtam hogy sose dolnek ossze,hanem azt hogy kurvara nehezen.3 hullam liberator kellett.Rengeteg bombaval.

Az antonovsky hidat sokaig lottek,a vegen veglegesen berobbantottak a ruszkik.

http://youtu.be/ATINmQ83kz0
A Szegedi vasúti hidat nyolc találat tette tönkre 44-ben. Mikor Szegeden nyaraltunk megnéztem és utána kerestem a sorsának. Ez csak egy ami eszembe jutott.
Ehem,ha megszórod 3-4000 tonna bombaval jo par het alatt lehet,de a dunahidakat is nemet utaszok robbantottak be,nem az ami bombazok.
Azért bombázók is szétcsaptak rengeteg hidat a másodikban.
Hát én olyanra nem emlékszem, hogy sms-t ne lehetett volna írni csak fogadni, de ettől még lehet, igen régen volt, az volt az egyetlen telóm amit 3-4 hónaposan visszavittem a westelhez mert állandóan rossz volt és szó nélkül becserélték más típusra.
nekem az első telefon a fizz volt
csini kis antenna és már tudott sms fogadni, bár írni még nem lehetett vele
Ilyen alcatelem van itthon pár és talán az ericson is, 1 philips fizzem volt, de az volt a legrosszabb telóm 93' óta.
De jó menő 90 évek közepe vége fele nem ujjal mutogatott hanem telefon kis antenna véggel 😂
Szerintem ezzel kevertem és rosszul emlékeztem, nem kurszkra hanem erre gondoltam bár itt a külső helyszínt nem mutatja ez meg nem egy túl nagy belső tér, amire én gondolok az egy hatalmas gazos terület tele roncsokkal és arra írták, hogy tankmúzeum.
😁
Két dolog jut eszembe hogy így múzeumba tökérdekes és klassz nézni , de élesbe soha ne lásak ilyet
Cigók hogy simogatnák merve dákóval hogy mennyi fém 😂 ezt itt mennyország ??????? 😂
Legyen inkább moszkva mellett a kubinkai tank muzeum.

http://youtu.be/oSFIGE90tjY