Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és az mennyibe kerül?
folyt.
"ez esetben keress fel minket bizalommal"
de nem osztom az észt és nem baszogatlak
dehogy ez a dolgod!
én értem az álláspontodat teljesen...
én max. annyit láttam volna szívesen(nem értek hozzá,nem konkrét példa):"ellenőrizd a zöld vezetéket,hogy jó-e,meg a piros csatit,ha ott minden rendben van,akkor csak műszeresen lehet megállapítani a hiba forrását"
Okés köszönöm! Meglátjuk mi lesz a válaszuk ha nem akarják cserélni akkor jelentkezem!
D10,

Semmi gond... kjvánom oldódjon meg...

Ha nem, 50KHUF-ért van már SP electronics kapcsoló, ami jó hozzá!
Csak kell akkor a PCIIIUSB fehér csatija, ha megvan még...
Szééép! Köszi a segítséget és bocs másokért!
D10,

Akkor az kuka...
Semmi! Egy nyekket nem lehet belőle kihozni! Talán a 10 kilóssal de asszem akkor nem vennék vissza.
d10,

Mondjuk azt nem igazán értem, hogy '1-et mutat a multi"....
D10,

Hát akkor felthetőleg ez lesz a hiba.
Mondjuk úgy a jó, ha a multimétert "sipolós" funkcióba teszed és akkor sípolnia kell, amikor megnyomod a rudazatot.

A PC-t is lelehet ellenőrizni, hogy ez a funkciója jó-e, de az macerásabb. Ha a kapcsoló nem megy,akkor az lehet a gond...
Ago valószínű megvan akkor a probléma ohm mérésénél az összes tartományban a mérés eredmény semmi tehát 1-et mutat a multi :( gondolom nem nagyon jó a kapcsoló akkor.
D10,

Jaah.. hogy ez nem is Dynojet-es gyári kapcsoló, hanem általuk gyártott.
Tegyél rá egy Ohm-mérőt a két vezetékére a fehér csatinak és nézd meg mit csinál.
Ők is ezt fogják mondani...majd...
gab200gab200,

Mindin tiszteletem mellett értem én a te álláspontodat. Értemén azt, hoyg ez egyszerű lenne "belőlem" kiszedni az infókat, majd az e-bay-ről meg máshonnan beszerezni.
Minden tiszteletem mellett te meg azt értsd meg, hoyg mi meg ebből élünk.
Megvette németországból, akkor az Ő feladatuk a terméktámogatás. Nem az enyém. Úgy gondolom, hogy alég sokat segítek, de nekem is kell húznom egy határt vagy becsukhatom a boltot.
De ha te is úgy gondolod, hogy akkor ne irjak ide többet, akkor legyen úgy.
Multkor is csak azért szóltam bele Hayakend segítségébe, mert azért azt nem szerettem volna, hogy szétrugja a motorja váltóját. Ezzel is többet tettem, mint kellett volna... de a végén én lettem a köcsög.

Én úgy gondolom, hoyg ebben a témában sokkal többet segítek bárkinek is, mint itt bármelyik másik "kereskedő".

Most ha azt mondom, hogy semmi gond, hozza el a motort és megcsínáljuk 10-20KHUF-ért, akkor köcsög lehúzósok vagyunk.
Eleve azok vagyunk, mert kb 5000-1000HUF-fal többért állítjuk a PC-ket, mint azok, akiknek erre nincs alkalmas berendezésük.
De hát mint a mostani példa is mutatja, ha olcsóbb, akkor oda kell menni...

Visszatérve:
kb.: 10-20 dolog van, amit meg kellene nézni. Szeritned irjam ide le, hívjam fel, vegyem át vele lépésenként, hogy megoldódjon?! Ez a dolgom?!
Nyomó kapcsoló. Eredetileg új németektől jött most próbálom velük felvenni a kapcsolatot. Dyno jet eredetileg húzót ír rá de meg van fordítva a váltó így nyomó lesz belőle. Ha összerakom a kapcsolót a vátóruddal én nyomásra nem tapasztalok elmozdulást nem tudom hogy ennek kell mozognia van nem szikla szilárd a kapcsoló. http://www.motorradtechnik-eng... itt van a link hogy milyen.
Kedves Ágó!
Minden tiszteletem mellett(nem bántani vagy beleszólni akarok a dolgaidba),de szinte borítékolni tudtam volna a válaszodat...
Most meddig tartana tényleg egy kis útmutatást adni a srácnak,hogy merre induljon el,hol keresse a gondot?
Lehet,hogy ennyi volt a keret vagy szeret egyedül bíbelődni,motorosok vagyunk próbáljunk egymásnak segíteni
Gabi
jópofa dolog ez a távgyógyítás csak szerintem pont a motor szerelésnél nem működik :D
D10,

Sok minden lehet... Kezdve, hogy jó-e kapcsoló, milyen tipusú kapcsoló (nyitó vagy záró), megfelelő van-e rajta (húz vagy nyomó), stb, stb, stb...

Igy levélben nehéz a sok lehetséges gond közül ráhibázni...
De gondolom ahol vetted, oda vissza tudod vinni és megtudják nézni mi a gond...
higany,

Megnéztem és csak imbuszos van és az is csak a hátuljával együtt. Sajnos nincs plusz darab külön.
Hello Ago

Összekötöttem a pc3-at a kapcsolóval engedélyeztettem a shift kill-t min: rmp 4000 kapott a kill idő meg 80 mili-t és semmi :( nem működik nem szakít meg. Vala ötlet hogy mit csináltam rosszul vagy mi lehet rossz?
D gyűrűs lenne a jobb, mert olyan a többi is. De az imbusz se tragédia. Melyikből van és melyik mennyi?
higany,

A csomagot nem szedem szét.
Az apából melyik kellene?! A D gyűrűs vagy az imbuszos?!
sorry a helyesírási hibákért, gyorsan gépeltem, nem figyeltem.
Helló Ago! van a boltban raktáron pályaidomhoz gyorszáratok? Honlapon klátok 2000ér iylen rugósat. Olcsób féle nincs egyesével? Mert olyat meg csak készletben láttam. Igazából 3 db "menetes" tehát apa felére leen szükségem csak, de ha csak párban van az is jó lenne. Szal milyen van mennyiért?
üdv
köszönöm az idődet és a válaszaidat mesztre.
Csopy,

Mint írtam lehet jó bele a 07-08, de látnom kéne hozzá a motort, hogy milyen az injektor csatlakozói...