Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Addig azért aggódtam kicsit, míg szét nem kaptam a blokkot, de már tökéletes.
Ilyet még nem sikerült vennem. Gyári full eredeti hiánytalan gép, ami soha nem volt szétszedve. A középső tömités érintetlen volt, a csavarokon nem volt csavarhúzó nyoma. Hibásan kínálta az ember. Nem lehetett sebességet váltani. A vonóék végei voltak letörve, amiből volt vagy négy itthon. Mivel cafatokra kellett szedni, legalább elle őriztem a hengert, dugót, főtengelyt a csapágyakat stb, szóval minden újszerű hibátlan benne. A kipufogót viszont muszály volt tisztítani, mert a tulaj nem sajnáltaa 2t olajat a benzinből.
bazsi555@hotmail.com
Szia 7000ft egybe Csepelen van háros környékén.
Mennyit kérsz értük?
email címet kaphatok?
Szentgotthárd, vas megye
Hol lenne , melyik településen?
100 000Ft-t megajánlották rá, szóval én annyival indítanék.
Mondjál induló árat. :)
Hello!
Eladó egy 1972-es gyártású Puch M50 Racing, dupla kipufogós változat.
Szép állapotú, minden működik rajta, egyedül egy motorolaj csere ami ráférne.
A motor és vázszám stimmel, sajnos papírjai nincsenek.
Az ár megegyezés tárgáyt képezi, persze ésszerű keretek között.
Van.
Puch Cobra maradék egybe eladó.Sziasztok
Üdv!
Keresek KTM Comet 50 -hez Brembo féknyerget. Akinek van eladó, kérem jelezze.
Sziasztok!A megmaradt Puch cobra alkatrészeim eladóak a motort már rég nincs meg.A garázstakaritáskor előkerültek.A kipufogó,karbi lámpakeret meg tankbiléta van meg egybe eladóm nincs rá szükségem.A képet töltök fel Csepelen van.
kapaszkodó képesség vizsgálat 1959! és sebességmérés...
egy kis érdekesség 1959-böl...
Innovatív építés. Különösen a váltó, de az űlés sem mindennapi...
Uraim!
Rengeteg Puch alkatrészem eladó külön-külön is, de van egy komplett Monza 4 C-m, és egy Imolám is szétszedett állapotban. a blokkjaik jók, ki vannak próbálva, a váz és blokkszámok stimmelnek. Vannak még pluszban kerekek és gumik is. ha valakit valami érdekel, az ne fogja vissza magát! Elérhettek a 06-20/289-5-85-ös telón, vagy Mailben az aradigyuri@freemail.hun.
Az ár úgymond sporttársi, de azért nem kilós vas ár!
Keressen, akit érdekel valami! Köszi!
Emailban megírom.
értem ok bár mennyi lenne az ára?
Ok, nem sokára kész leszek egy ötsebességessel. Ha kipróbáltam és jó, akkor szólok. Egy négysebis van összerakva, de az vashengeres 2,8 lovas.
legyezőhengeres kivitel.
Melyik?
Sajna csak az van amit feltettem, meg esetleg egy két tárcsafékes első kerék!
kéne sachs komplett blokk ha van.