Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most sajna csak ezek voltak, a közeljövőben próbálok még csinálni!
Aryen!
Jól elvesztél! Megkaptad a vasárnapi email-emet? Várnám a válaszodat!
Köszi!
Gratulálok nagyon jó lett :D
Vannak esetleg még képek gépezetről? :D
de imádom hogy egy kibaszott képet nem lehet feltölteni :)
Valakit érdekel?
Naná!
Megoldódott a karburátor probléma 6000 ft ért vettem egy szinte teljesen uj karburátort és pöcc röff vele a laverda holnap meglesz a tesztkör is valakit esetleg videó érdekelne róla?
Hoppá! Most jött vissza kézbesítetlenül. Már a freemail sem a régi...
Egyszerűség kedvéért, az én címem: bmw3@freemail.hu
A cseburaskára írtam, ahova a korábbi leveleket küldtem. Ja, és nem jött vissza, tehát célba ért. De ha változott a címed, akkor írd meg!
Nem kaptam meg... :(
Írtam...
Írj nekem egy emailt légyszives beszélnünk kell.
Ebből a karburátorból elég sokféle van, és ráadásul szinte minden típusú motorhoz, más beállítás dukált, így sokféle kehelycső létezik. Biztosan van rajta valamilyen számsor vagy jelölés ami alapján el tudnál indulni, utána valószínűleg bármelyik nagyobb webshopban megtalálható 2000ft körüli összegért.
http://motorline.hu/akcios-ter...]pl[/url]
Üdv urak Ehhez a karburátorhoz keresnék gyári Kehelycsövet mert valaki (laverdához kell) kifúrta belőle a kúpot és a súber mikor belemegy a kehelycsőbe átlátni mellette ezért nemtudom beindítani a motort hidegen egy Darabig eltartott míg rájöttem de ez a probléma ötlete valakinek hol lehetne ilyet szerezni esetleg?
aradigyuri@freemail.hu 06-20/289-55-85. Ezek az elérhetőségeim. Vannak többek között: kerekek, gumik, fék, kapcsolók 19-es régi karbi, 20-as szögletes újfajta Bing karbi, szétszedett, de hiánytalan blokk jó főtengellyel és váltóval, kuplunggal henger és gyújtás nélkül, stb,stb.
kérdezz, ha valami érdekel!
Cobrához mik vannak? Valami elérhetőség? Email?
Urak!
Örömmel konstatálom, hogy itt a fórumon, csak én voltam kiéhezve alkatrészekre. Egy hete legalább feltettem, hogy megválnék rengeteg Puch alkatrésztől és néhány Sachs-Herkulestől, de ketten jelentkeztek mindössze. Kerekek, gumik, karbik, egyéb kopó, fogyó alkatrészek nem hiányoznak senkinek? No nem nagy baj, majd ellopják ezeket is tőlem, ( azért kell megválnom tőlük mert nem tudom elzárni, és ellopkodják) és akkor lesz a vastelepen, meg az erdőszélen belőlük. Remélem olyan találja majd meg, aki értékeli őket! Szép napot minden fórumozónak!
Az olx-en 30 pénzért kínálja ez valaki...
ha valakinek kell egy hasonló,nálam megveheti... http://veteranapro.hu/szolo-mo...
Igen, valahogy így.
Kellett egy kis szerencse hozzá, az biztos. Eleve nem volt drága, de ott vakartam a fejem, vajon mi lehet a baja. Nem volt a homlokomra írva, hogy a Sachs blokkot jól ismerem. Végül vagy húsz százalékot még engedett az árból...
Ez nagyon szép! Honnan szerzel tudomást ilyen kincsek hollétéről? A neten sosem találok ilyeneket. Gondolom állandóan a hirdetéseket bújod és amint felbukkan valami, leszedeted a hirdetést és Go... Persze ezt így kell csinálni.
Irigy vagyok!( De pofás a motor!)