Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó KTM Comet. Hátsó kerék nem gyári első megvan hozzá 55 ezer forintért 06204282445
Persze csak előkutatom holnap.
Ne legyen törött... Tudsz ide képet felrakni?
Milyen állapotú kell? Szerintem van.
Ilyen indexből keresek 1 vagy 2 darabot.
HA valakinek van kérem jelezze. ULO Luxor 8 a tipusa.
Jut eszembe jó lenne egy gyújtásdekli is.
Ha elobb szoltal volna... par napja adtam oda egy ismerosnek
Volt mar tapasztalatom ilyennel de egy kis melegites mindig megtette a hatasat megfelelo lehuzoval parositva:)
Fötengely csapágyakra figyelj,mert két kúp között lévő golyóskosaras csapágya van.
(müvészet le imátkozni a kúpot a tengelyről)
Ha van valakinek ilyen láncvédő dekni Ktm-hez, átvenném. Ehhez a géphez kéne. bmw3@freemail.hu
Még nem, ma fogom kiszedni a vázból.
Szétt húztad már a blokkot ?
89€ volt ha jol emlékszem és 22€ a posta (komplett főtengely)
Körülbelül mibe kerül egy ?
Hajtókar a baja hengert leszedtem amikor már írtam :(
Előbb szedd le a hengert, mert lehet más is a hiba oka. Pl. elszabadult zéger, vagy gyűrű...
Felújitás,értelmetlen sajnos,mert a hajtókara logni fog,gyárit tudsz rendelni a www.kreidlerdienst.de/de/
Itt kikeresed a motorod adataival az Erzatslist ból a számát,azt be másolod a keresöbe és fel is hozza a találatot,lenni biztos lesz mert vettem én is innen.
Köszönöm :) viszont valamiért ez nem az én napom. Ma lett volna a próbaindítás első rúgásra indult a megfelelő előkészületek miatt aztán nagy csattanás és vége. Főtengely megállt mint a szeg. Hajtókar görgőskosár a ludas szerintem a sok állás nem tett jót neki. Valaki tudna linkelni komplett főtengelyt? Vagy felújítókészletet vagy bármit ami megoldja a bajomat?
Szerintem, aki nem ismeri a gépet, azt hiszi, hogy gyári a cucc.
Nem találtam eladót így lemásoltam üvegszállal egész jó lett ahoz képest hogy ekkora idomot még soha nem készítettem
A kreidlert elvitték, szóval már nem aktuális.
Irtam e-mailt !
Valakit esetleg érdekelne ez a Kreidler? fék-kuplungkar kell rá, első lámpaüveg törött,új gumit adok hozzá külsőt belsőt.
Kreidler Florett RM-hez keresek első fék kart,és hátsó lengéscsillapitót.
Igéretes projekt. Kiváncsi vagyok, hogy megy!