Puch Cobra, Kreidler és társai

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így is lehet...
eladni akarom nem kell hozzá semmi
Leginkább egyben szeretném eladni őket postázom is ha kell.
Sajnos nem tudom annyira a németet és nem találom de majd leulok asszonnyal hatha ráakadunk :) köszönöm
A kreidleroriginal.com-on minden fenn van. A cuccok, meg érdekelnek, főleg, ha szaporodott, mióta nálad jártam :-)
Szépen újrahúzott ülésem van hozzá :)
Viszont :) Esetleg nem tud valaki egy robbantott ábrát K54 RS blokkhoz? Illetve tűréseket hogy mennyit kotyoghat a főtengely (hézagoláshoz) Megérkezett a főtengely és már raknám is össze. Jut eszembe van egy naaagy doboz Sachs, Puch alkatrészem vegyesen mindenféle cucc ha valakit érdekel keressen meg. Képet majd dobok róla kiterítve.
Puck-Cobra karbi,lámpakeret kocka kipufogó,de már nem teljesen gyári egybe 7ezer!Sziasztok
Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok minden motorosnak!
fent volt 3 hónapig a jófogáson,mégse vitted el:)
Üdv Mindenkinek!
Aki tud puch monza 6 sl-es motorblokkot vagy egy komplett motorkerékpárt az üzenjen.
malics86@gmail.com vagy 06306895423-on.
Köszönöm.
Üdv mindenkinek!
Aki tud eladó puch monza 6 sl-es motorblokkot vagy egy komplett motort az hívjon, 06306895423-on.
Köszönöm.
Tavaszra kész lesz. Mondjuk úgy, kissé át lett fogalmazva az MSS...
Örülök hogy még mindig megvan ez a ktm :)
Ebay en ahol vettem a hengert
Sachs faridom 305129874

5000plusz posta
Linkeld be a főtengelyt,hol találtad,igen jó ár a 28 érte,legalábbis szerintem.
Cobra blokkom van főtengely meg gyújtás - dugattyú nélkül 30 ért.
Szia.
Van pár darabom de nem szeretnék még megválni tőlük.
Helló!
Érdeklődnék egy hogy puch monza 6 sebességes blokkod nem-e lenne eladó?Rossz ,hiányos is érdekel.
Elérhető vagyok: 06306895423-on vagy malics86@gmail.com.
Üdv: Ml.
Jasin "Top Racing" főtengelyt találtam 28 ezerért. Az jó?
Itt tartok. Kell egy uj dugattyu is mert megrepedt a regi a henger meguszta a dolgot.