Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Ha valakinek lenne vagy tud Keeway F-act 50es robogóra kipufogót (a csonk és a végdob megvan) az kérem jelezze.tanarkidani@gmail.com előre is köszi
Üdv Mindenkinek!
Van egy Suzuki Ran-om, amit szállítás miatt lebontottunk. Összerakás után minden működik, csak az önindító nem indítja a motor, hallom, hogy forog, de ennyi... Azt mondták az önindító bendix nem húz be... Ez mit jelent, hogy tudom ellenőrizni, esetleg javítani?
Köszönöm!
Szia már elkelt !
hali!megvan még a karbi,mert érdekelne,válaszodat várom!üdv
piaggio zip 95ös
Sziasztok! Haver motorja egyszerűen nem bír 20-nál többet menni végre. Ez mitől lehet? Egy Piaggio Nrg Mc2 ről lenne szó.
Ha több információt adnál a robogód típusáról akkor talán lehetne kezdeni valamit vele.
help!
ha a robogó melegen nagyon lassan akar kipörögni és közben horkol akkor görgő vagy kuplung?(karbi be van állítva)
Robogó cuccok eladók, DIO,JOG,MINT AMI A KÉPEN VAN
Helló. Valaki segítsen! Újdonsült robogó tulajdonos vagyok, és az a problémám h nem indul be a motor csak ha teljesen elállítom a karburátort, de akkor is nagy nehezen és CSAK alapjárat van nem bír felpörögni! (most lett felújítva a motor, hengernek sincs válla.... nem a motor a gyenge..) csak akkor jó ha az ékszijjat leszedem a variátorról meg a kuplungról.... akkor pöög mint az állat, van alapjárt, meg könnyen indul.. (nincs lefogva a motor..mint amikor rajta a szíjj) mert ha rajta van akkor nagyon feszül, épp hogy vissza birom feszigetni a helyére és ezt már nem bírja elindítani a kis 50cm3 henger... ehez már gyenge... De hiába lettem jdonsült robogó tulajdonos azért a motorokhoz értek, de az a variátoros cucc kifogott rajtam, a hátsó kuplung tárcsára is amikor felteszem az ékszíjjat, a tárcsát alig birom szétfeszíteni olyan erős a rugó...de gondolom az nem olyan nagy baj mivel az gyárilag lehet olyan.... Az lehet h az előző tulaj nak megcsúszott az ékszíj a kuplungon meg a ariátoron, és nem jót vet hozzá? sokkal kissebnek gondolom, mint amilyennek kéne lennie... szabad annak nnagyon feszülve felmenni a helyére?, tehát a kuplung tárcsáját teljesen szétfestítem h a szíjj közelebb legyen a tengelyhez mivel akkor hosszabb egy kicsit és akkor birom csak felfeszíteni a helyére előre.. meg van is egy kis 8-as a szíjjba, de az lehet nem nayg gond.. Kérem vki segítsen! Nagyon fontos lenne! segítsen aki tudja h mi a gond! Kérem!
Előre is köszi!
Sziasztok!

Lenne egy APRILIA SR 50 STREETEM 2008-as karburátoros verzió! Olyan kérdésem lenne vele kapcsolatban hogy amikor megyek hallok egy kis surlódó hangot meg kis csattogó hangot. Gyorsításnál nem de ha beállok egy fordulatszámra akkor általában előjön ez a csattogó hang.. Mi lehet a probléma? hajtókar csapágyak? vagy a hajtóműben valami? Főként ez a csattogó hang zavar. 9500 km van a gépben!

A segítségeteket előre is köszönöm!
Csáó érdeklődni szeretnék hogy van-e valakinek piaggiora polini evo kipu vagy akár szeretné cserélni egy hibátlan állapotú yasuni c16 lakk os kipura
Sziasztok!

Van egy Puch Lido Vario típusú robogóm,alapjáraton teljesen felpörög,ha gázt adok lefullad.Henger most volt felfúrva.Lehet hogy szimeringes a motor? Valakinek van ötlete?
Sziasztok!

Yamaha BW's-re szeretném megvásárolni a legtapadósabb abroncsot, melyik márkát, illetve típust ajánlanátok? Slick is belefér, a gyári mintás is, a vágott slick azonban már nem.
Hali!
S.O.S Segítséget szeretnék kérni. Van egy Beta Ark robogóm, 70 ccm delertó karbival. Menet közben megállt, és utána nem idult el. Le lett szedve a burkolat, benzincső, karbi kipucolva. Kipufogót levettem, úgy indult, de mikor ráhúzom a gázt, akkor lefullad. Ha a kipufogót visszateszem, akkor elindulni is alig akar. Valakinek valami ötlete?
Sziasztok! Szeretnék venni egy robogót és hát a Malaguti F12-re esett a választásom ( tuning-ot vennék persze ) néztem egyet 70cc 99es évjáratú. Tudnátok pár sort írni erről az évjáratról? Illetve ezek fekvő vagy álló blokkosok? Illetve nézegetem ezt a gyors gázkart ennek mi előnye van?
szeva.én váltot és kuplungot cseréltem én megoldódott ez a problémám
Hello, lenne egy kis problémám a robogómmal (Piaggio Typhoon), hátha tudja valaki a megoldást: 30-45Km közötti sebességnél van egy "lyuk" fordulatszámban és gyorsulásban is. 30-ig rendesen húz, 30-tol szinte alig vánszorog 40-ig, utána ismét megindul....Egyenlőre még nem szedtem szét a blokkot. Melyik alkatrész lehet a hibás?
Köszönöm!
Super motoros robogós pálya van a x.ker Hangár u 10sz alat.
Motorozás robogózás gokartozás, verseny körülmények között.
Ugyanitt javítás tuningolás lehetséges. érd:szabokuksi@vipmail.hu
Sziasztok! Lenne egy baotian bt49qt 12es blokkom. Azt szeretném megtudni hogy hogyan lehetne megpiszkálni egy kicsit hogy jobban menjen. Köszönöm
eladó a képen látható 2 db yamaha jog 2ja tipus az eggyik müködöképes volt de főtengely szimering csere és fúrás miatt lett szétszedve. a szivócsonkos henger 0 km-esen van fúrva dugóval gyürüvel eggyütt.az volt 6500 ért csinálták. plussz a zöld motoron az első gumi még vadi új szinte. kérdezz bátran a képeken látható összes alkatrész 13000 ft ért elvihető.jók az autómata szivatók is mind a kettö.jó az öninditó az eggyik. némelyik idom is jó állapotban van. de ha kell bontom is őket.post megoldható kissebb alkatrésznél. a motorok Dunaharasztin vannak. érd tel 06 30 243 18 13
helló. léghűtéses piaggio Sfera-ra keresek 50-es tuning, vagy 70es hengert, akinek van szóljon, vagy azt nem e tudja valaki hogy a gyári hengernek milyen vastag a hüvelye, meddig lehet felfúrni?
Sziasztok.

Kérésem lenne nem tud valaki tuti címet Olaszországba.
Szeretnék saját részre vásárolni Vespa robogót.
Jobb lenne ha több lenne mert szeretnék válogatni ha lehet de lehet nincs is ilyen csak álmodozom. :-)
Sajnos amik ithon találhatok vagy nagyon szakadt kétes a származása vagy ha jó akkor horror árban van.
Ha valaki tudna címet meg köszönném Padováig le tudnék menni tovább már nem nagyon szeretnék.
Persze van más dolgom is ott ezért éri meg a behozatal egyébként nem érné meg.

Elöre is THX.
Jelenleg nem így néz ki mert váz robogóra kezdtük át építeni! De küldök képet szívesen!