Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
YAMAHA Jog 50ccm-ből, hogy kell kivenni a fojtást(artistic spec)?

Köszönöm a segítséget!
hello.
yamaha jogombol kifogyott a benya és utántöltöttem de nem indul , feltételezem hogy a vákumpumba lehet a baj h kellene h nyisson vagy mit kell ilyenkor csinálni?
Polini cső kispénzért ha valakit érdekel!
http://auto-motor.vatera.hu/al...
Malaguti crosser 50 robogó eladó iá:110eft
szacsomotor@freemail.hu
Üdv mindenkinek! a napokban szereltem fel robogómra (gilera stalker) egy dellorto 17.5 phva típusú karburátort, és beállítási tanácsot szeretnék kérni. a karbit újonnan vásároltam 65-ös főfúvóka, 34-es alapjárati van benne, a helyzet az hogy eléggé fűstől akárhogy állítgatom a levegő, és az alapjárati csavart, nem pörög ki igazán kis szembe szél és le is fogja nagyon, vagy csak nagyon lassan gyorsul fel. pár hónapja lett cserélve görgő szíj rugó, légszűrőbetét. súbertű középre van állítva, levegőn másfél van kitekerve, ahogy általában szokás. egy leo vince sp3 kipu van rajta. a motorba 19000 km van, nem tudom hogy a dugó csere érett e már és ezért van ez, előző gazdája eléggé elhanyagolta, hozzá értő válaszokat nagyon megköszönném!
Emberek!
Van-e esetleg valakinek tapasznyalata Polini 80 ccm-s hengerrel 4T gépen
Menetteljesítmények, fogyasztás, tartósság érdekelne főleg (munkába járós gépről lenne szó)...
Sziasztok!
Eladó jó pár suzuki shepia alkatrészem. Van vázam tartályok és más egyéb alkatrészem is. Jó pár dolgot eladtam már de ha valami érdekel, írj vagy hívj és meg tudom mondani, hogy van-e még belőle.
Eladó Honda dió ZX 70-es 2002-es robogó.
Nagyon szép állapot mindene működik,motorikusan van vele annyi probléma,hogy berúgórészt rendbe kell rakni 3000-10000Ft-ból javítható. önindítója valszeg rossz mert csak a relé kattog.
Most lett bele új aksi véve.
Írányár 42000FT.
Csere is érdekel.
e-mail: nyerlucznorbert@citromail.hu
Üdv! Egy kis segítség kellene! Kaptam egy csereajánlatot, egy Yamaha Neos 100as robogó lenne amire cserélném a motorom! Érdekelne mennyire megbízhatóak, fogyasztásuk, utazó sebességük mennyi, valamint, hogy alkatrészeket lehet-e hozzá kapni?! Köszönöm! Üdv.: Sándor
Sziasztok!

suzuki love, carna kis robogó alkatrészeket vásárolnék, akinek van valamije írjon, nagyon fontos !
Azért arra ügyelj hogy az akku feszültséget kibírja a led sor.
Hi!

Gondolom a piros a +, a fekete meg a -, a kapcsolót kösd be a + szálba. Nem vagyok szakember de így csinálnám.
Üdv mindenkinek!

Egy nagyon kezdő kérdésem lenne, robogóhoz kapcsolódik. Van egy Yamaha Aeroxom, szeretnék egy LED sor-t az első lámpába tenni. Megvan a ledsor, egy kapcsoló, és a vezetékek, közvetlenül az akksira szeretném kötni. Szóval egy kis segítség kellene, hogy kössem be, piros/fekete vezeték melyik részét, hogy kell megszakítani a kapcsolóval.

Előre is köszönöm!
Egy kis segítséget szeretnék kérni / 50 ccm Fekvő minarelli blokkhoz való kipuff megközelítő adat érdekelne/
Köszi Szépen. Megpróbálkozom vele... :)
Szerintem igen.
Köszi szépen! Ez ugyanolyan, mint a RAN? Mert a Sepia-hoz találok maual-t...
http://rapidlibrary.com/source...

Ezt bogarászd át, neked jobb a szemed mint az enyém.
Az enyémnél ott nincs olaj. A variátor szárazon fut, szép lenne ha az ékszíj olajban úszna.
Köszönöm! És akkor le kell engednem az olajat, mielőtt szétszedem?
Ahol a berúgókar is el van helyezve. Az alatt a fedél alatt szokott rejtőzni.
Hellosztok!
Eladó egy két piaggio/ gilera alkatrészem! yasuni c21 kipuf
http://www.kepesmotor.hu/robog...
és egy s6 24-es pwk powerjetes karbi ( egyszer volt kiprobálva!) hozzá való pigi adapterrel bowdennel!
Tel: 06204706921
Köszi szépen! Most már csak azt nem tudom, hogy hol van rajta az a bizonyos variátor... :)
Szia!
Amikor az önindító megforgatja az indítószerkezetet a centrifugális erő hatására összekapcsolódik a két fogaskerék és indul a motor. A variátor fedele alatt rejtőzik a szerkezet, szereld ki a bendixet és pucold ki, lehet hogy csak szorul.