Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocss ez ran-é
Carnának a légszűrője kuplungja stimmel, de nekem LOVE-ra kéne, azon oldalt jön ki a légszűrőház, karbim ilyen hőtágulás elvén működő szívatós, nem ilyen mint ez, és az enyém is MIKUNI, Igen van rajta önindító és berúgó is.
ez carna-é az tuti !
Akkor hagykerdezem már meg neked holvan a berúgokar? Öninditós a tiéd?A Karbi meg mikuni!
Nekem nem a kuplung kell, hanem a variátor, abból is az első része, a karbi légszűrő nem így néz ki.
Szia a fo fuvoka tuszelepe kulon nem elad csak karbulatoral egyutt. a variator ujszeru nincs val egyaltalan!A karbulator mikuni !
Rendben, köszönöm.
szia lekozelebb holnap tudok felteni rola mert mas motort is bontok!
Hali!

Melyik típus? Kellene komplett első variátor, ha nincsenek kikopva a röpsúly pályái, gyári légszűrő, és a karburátorból a tűszelep. Helyileg merre van a motor? Képeket tennél fel az alkatrészekről?

Köszönöm!
Szia nekem van 1 bontasra ítélve!
sziasztok suzuki ran bontódik!
Hamar megtaláltam, de tessék

http://www.egumotors.hu/tuning...
Hali mindenkinek. Egy fontos kérdésem lenne! Mi az a CDI? mert nincs ilyen a motoromba, de így is indul és megy. Két dolgot tudok róla az egyik hogy a gyújtás vezérlő egysége, a másik meg hogy nekem nincs ilyenem. De sehol sem találok olyan oldalt ahol ezt leírnák, hogy mi a szerepe a gyújtásban, vagy mit csinál, vagy menyire fontos hogy legyen a motoron. Amit látok hogy az előző tulaj 3 vezetéket kötött direktbe (abból a 6 vezetékből ami a CDi be menne). Ez így nem káros a motornak? Vagy mire kell a CDI? Aki tudja kérem írja le. Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm!
eladó mindhárom hasznaltrobogo.blogspot.hu
Üdv! keresek fekvő minarellibe sárga malossi kontrsztrugót, és varitátorszijjat.gödöllő környékéből, ha lehet.
sziasztok. yamaha bw 50ről regéljetek légy oly szíves, milyen gép ? valakinek tapasztalat? stb
köszi
üdv
Sziasztok most kaptam egy 2002-es kiadású CPI HUSSAR-t kemény 98 kilométerrel. Egy fűtött szobában tartotta a keresztapám a megvásárlása óta, egyszer használta és egyszer elvitte a kötelező szervizre. Ez a max amit ment még gyári fóliázott az űlés is. Most megkaptam, bár a kulcsai elkallódtak de ez már megoldódik. Mik ebben a vasban a fojtások és, hogy lehet ezeket megszüntetni ? Gondolom már ezerszer elhangzott a kérdés de 100%-os választ még nem találtam.... THX előre is
üdv!cpi popcorn- hussar generric explorer bontott alkatrészek,szinte minden van!06304906559 veszprém
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy véletlen nem tudja valaki hogy a nagy robogókon nem lehet tudni hogy merre van az évjárat? alvázszám meg ilyesmi. Mert nekem egy Majesty 250-em van és pénteken megy kpm vizsgára és nem tudom az évjáratot és meg kéne tudni. Persze ha fizetek el lehet intézni de ha lenne egy kis tábla valahol az jó lenne de nem találom Ha valaki tudna valamit mondani az jó lenne :)
Hello Elado egy 99-kiadásu aprilia habana robogo kék szinü most lett felujitva motorikusan és csapágy szimering is minden müködik rajta. enyhe karcolások vannak rajta ha valakit érdekel ezen a számon elérhet...06705200820-egész nap ja és az ára 1000000ft (60000ft)...lett felujitva (számla is van)....
Köszönöm szépen a segitséget, nagyon hasznos infók. Közben meglet a hiba. Az átalakitott üzemanyag adagolás miatt kevés volt neki a 1,5L benzin és az fogyott el. Töltöttem bele 9L-t és megy mint az óra. Kb 2L alatt már nem lehet vele menni csutkán, de ez legyen a legkevesebb.
Helló!
Nem tudom mennyire látszik a kép talán találsz rajta használható adatot.
Sziasztok!
Vettem egy Honda Lead 100ast,az a gondom vele rárúgok és csak 1 szer adja a szikrát valamikor nem is adja egyáltalán.Önindítóval meg pörög mint az állat de csak egy szikrát add az elején utána többet nem :( A gyertya jó! Van hátul neki egy kis elektronika amelyikbe a fekete sárga kábel megy,vagy az amelyikből a gyújtáskábeljön ki a hiba melyikben lehet?
Köszönöm előre is a segítséget!
Hali srácok! Volna egy kis gondom, gilera runner 180fxr 2T gépem van nemrég vettem és az a helyzet hogy menet közben leáll. Légszűrő-karbi kitakaritva, uszószint csekkolva a tünet a következő menet közben kb 70-ig megyen szépen, de ha huzok egy kövéret és bizonyos fordulatszám felé megy a motor kb 85-90-nél és a gázt visszaengedem, akkor olyan mintha levenném a gyujtást a motor azonnal leáll, ha közben ráhuzom a gázt akkor esetleg durran kettőt, de nem mindig. Aztán rárugok kb 7-8-at és ujra pöfög. Amiket végignéztem. gyertya-pipa-kábel-tüvel már próbálkoztam-keverék csavarral is, de mindig ugyanaz a vége. Gyujtás részre gyanakszom. Van valakinek használható ötlete. Az üzemanyagot most ugy kapja hogy direktbe a tankról egyenesen a karbira megy a cső egy átfolyó csappal. Vákumcső le van vakolva! A gyujtás alkatrészeket hogyan lehet legegyszerűbben kiszűrni? Gondolok itt a trafóra-CDI-alaplap? Kimérni vagy valami más módon esetleg? Már teljesen megőrjit a gép! Menni jól megy amig megy, de utánna...... Minden segitséget előre is köszönök!
Halli. Hyosung sf 50 robogó blokk eladó, bontva! Akár külön külön is de igazából egybe szeretném az egészet eladni. Ha érdekel Írj! Erről lenne szó: http://www.kepesmotor.hu/motor...