Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No de a rugó se minmdegy melyik rugó, van a kontraszt rugó, meg ami a kuplung rugó:D Nehogymá egyszerű legyen a Zélet. A kuplung rugók kicsik, és 3 db van belőle, a kontraszt meg egy nagy.
na ez értéke infó Mind a kettővel lehet gond? Megéri ránézni azért a kuplungra is nem? Az olyan röpsúlyos fékpofaszerű valami iga?
Inkább a dekli alatt keresd, faszos

A hátsó kerék felöli a kuplung, az elő kerék felöli a variátor.
A varióban van a görgő, a kuplungban a rugó
Ezt a hátsó kerék felől közelítsem meg? Jó láma kérdéseim vannak de KTM-et nagygeneráloztam már, robogót meg még közelről se nagyon láttam
Szia!

Ha emlékeim nem csalnak, túl erős lehet a kuplung rugója vagy/és a görgők túl könnyűek. Ez az első gondolatom.
Valaki tudna infót adni robesz témában?

Sosem volt robogóm de most van egy.

Kérdés az :

nagyon pörög a motor mire elindul.
Ilyenkor rugót vagy szíjat kell cserélni vagy hogy működik ez?
Egy honda Tact-ról van szó.
Amugy gyenge is, kapni fog egy gyűrűzést.
Még valami eszembe jutott, a gumi nem lett szálszakadásos?
Esetleg még érdemes a gumi nyomását is ellenőrizni.
Szia!

Gumi rendellenes kopása , kormánycsapágy, lengéscsillapító a lehetséges előidéző ok.
hello egy olyan problémám lenne (aerox)30km/h felett ráz a kormány de csak első fékkel való fékezésnél mi lehet a baj ?vagy mivel lehetne orvosolni?válaszokat előre is köszönöm
Heló lenne egy tökéletes szinte új kb 1000km-t használt Polini spc variátorom alig használt görgókkel! Új ára 20 ezer volt én ennek töredékéért mindössze fix 7 ezer ft-ért megválnék tőle mert eladtam a robogómat a napokban!
Zárt sipka nem fér bele.
üdv
érdeklődnék h Piaggio Zip 4T 100 cc -hez service manualt tudna e nekem küldeni
köszönöm
Sziasztok.Nem tudja vki hogy a liberty ülés alatti bukósisak tárolójába mekkora és milyen fajta fér el.És most nem a nyári fél bukóra gondolok az alap.Inkább a nyitott, plexis bukó érdekelne.Segítsetek légyszives,eőre is köszönöm.
Sziasztok! Mondja már meg nekem valaki hol az alvázszám az italjet formula 50-essen .Kösz
jet force tsdi.dió.squab.és más

hétvégénis.éjel napal hivható vagyok ... TÖB TIPUS :dr600.xt125.crm125.gilera rx 125.200.suzuki rm 125 .cr125 .zonghsen 200.250.yamaha tdr125.mtx80.50.gilera mx.kk.kz.rc.125.suzuki rg125.cagiva wmx125.rotax 127.derbi senda 50.malaguti fifti top 50.dr125. gn125 .ut125.és más ROBOGÓK:yamaha majes:125.125.250.peugeot jetfors 50.squba50.piagó skiper125.150.aprilia sr125.150 levegős.derbi hanter50.cpi aragon gp50.piaggó sfera 50 1,2,.aprila sr 50 old.dealmi s fivé50.honda pantheon 150.ktm gs 125.wr125.dió af 18. és más tipusok érdeklőgy?.


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengejek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ulések.lámpák.vázak.ele
ktronikák.álló.forgórészek.deknik.blok felek.kerekek.hütők.minden tipusun alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITET ÉS NEM EMLITET MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFŐLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM 06304053450
Keresek Italjet Formula 125-höz gyújtást, 1-2 idom, apróságokat, de érdekel beállt blokkú gép kompletten is. Jöhet e-mail (vermesd@gmail.com) sms és délután 3-tól hívhatsz is. Tel: +36-70-60-65-039.
Sziasztok!
Kérdésem, hogy van-e közületek, akinek van X-max 125, vagy 250-ese
Sziasztok,valakinek esetleg bontott aerox alkatrészek lennének?
Alkatrészek építésből meg maradtak!
http://www.sportmotor.hu/motor...
http://www.expressz.hu/allo-minarelli-alkatreszek-44782316/

Cserébe
fekvő mina kipufogó érdekelne vagy esetleg sportkormány, ilyesmik.
Sziasztok van egy suzuki adress 4 ütemű robogóm karcmentes 1.3 litert eszik, hibátlan állapotú injektoros örök...
Meg vanb egy honda dióm ami szintén nagyon szép, semmi sérülés nincs rajt 6000 km esek. szállítás megoldható. 06304865778
Sziasztok!
Van egy eladó Yamaha Jog 3KJ Stunt robogónk. 2000. évjáratú, idomok sérültek (karc, repedés, festéklepattogás), de a motorja pöccre indul. Eladás oka: mire elkészült, a gyerek kitalálta, hogy a cross és a gyorsasági motorok érdeklik... Ha valakit érdekel, akkor a motor001@mailbox.hu címen tud érdeklődni.
Köszönöm, hogy elolvastátok!
Néhány kép a robogóról:
Azt meg tudná mondani valaki hogy a karbira az üres menetes részbe mi való?
Szevasztok!Keeway robesszal foglalkozik valaki?