Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!

Mi a gyakori hiba, mire kell odafigyelni?

Van olyan hiba amit nem érdemes javítani? Tehát találok rajta olyan hibát ami miatt még 30 ezret sem érhet?
Van hozzá bontot alkatrészem szinte ujak
Főleg ha feláll a sámlira, le sem ér a földre a lába.....
Suzuki Carna!
Most ezt a témát tegyük félre ok?
anyám olyan alacsony hogy normális méretű robogóval nem is tud menni. és igen nagy könnyebbség lenne neki egy ilyen...
Ne égesd a Mutert egy ilyen szarral robogó
gyorsan kell cselekedni mert holnap azaz HOLNAP kell vennem egyet
sztem egy huszasér elviheted
nem várok csodát ennyi pénzért de kiindulási alapnak jó lenne.
Anyámnak munkába járni. Tavaszra rendbe teszem.
rá van a berugókar hegesztve
Üdv!

Ez milyen robogó?

link
Zipp Aerox Karácsonyra a fa alá
Üdv mindenkinek.Honda bali,régi lead, x8r , fekvő minarelli blokk és suzuki ap50 hez alkatrészek bontásból eladók.Érdeklődni email : orbanattila40 kukac gmail.com. Vagy itt.Posta megoldható. Üdv Attila
Piaggio sfera hiányos és jelenlegi állapotában üzemképtelen 15e ft-ért eladó.Egyben!Érd:zoli_motor@freemail.hu vagy a 30-323-8861
eladó suzuki katana robogó, motorikusan tökéletes, világitás, fékek jól müködnek.ami hibája hogy az index nem jó és az ülés mögött egy pici idom hiányzik,különolajzásos, ülése szakadásmentes,esztétikailag kisebb hibák vannak, lényegében igy ahogy van napi használtra alkalmas, az ára minimálisan alkuképes, téli áron eladó vagy esetleg csere érdekelhet de inkább kp, ár 82e ft
Suzuki love,carna,ran. Bontot henger ,hengerfej,dugo!kb12 km ment. tovabbi info 06 20 3757104
olasz retek nincs alkatresz hoza egyaltalan de javaslom a szivolemezeket nezd meg mert ha nem zarnak rendesen a budos eletbe nem lesz jo!
sziasztok segitséget szeretnék kérni italjet formula robogó új-cdi van szikra kap benzint és csak nem is pöffen élet jelet sem ad ha valaki vágja ezt a retket kérem segitsen köszönöm
Azota is keresgelek es tenyleg ugy tunik, hogy 19x17 az fix. A sulyra pedig 7,3g es 7,4g adatokat talalok, gondolom az egytized gramm nem szamottevo.

Koszi a segitseget es a manualt!
De itt elérhető a leírása:

http://www.manualedereparatie....
Szia!

A 19X17 a gyári mérete a görgőnek. A súly az már nem egyértelmű mert az már függ a többi elemtől is, most abba ne menjünk bele. Az ékszíjnál pedig a szélességét kell mérni, ha a méret alá kopott akkor cserélni kell elvileg.
sziasztok
érdeklődnék hogy valakinek nincs eladó SELETTRA gyújtása?
Sziasztok!

Kernek egy kis segitseget. Van egy robogom, Aprilia Sportcity 125.

A gyari variator gorgo meretet probalom kideriteni. A neten keresve azt talaltam, hogy 19x17 es 7,4g kell, ez a meret szepen bele is fer, kiprobaltam. Ami benne van/volt az pedig 19x15,5 8g. Nem tudom volt-e mar benne cserelve, szoval honnan tudhatom meg a pontos meretet?

Es meg az erdekelne, hogy a variator szijat mikor szoktak cserelni? Latszolag nincs baja.
akkor elektromos szivatos a tied?Ez keziszivatos mikuni!