Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tud ruha átalakítót pest és környékén és nem a katayunga?
Textil ruha ujját kéne méretre igazítani protektorostól bélésestől.
Olyan kéne aki szépen és jól dolgozik.
Vagy a cölöpék,de mintha azok csak bőrt csinálnának.
sokszor vasaroltam kintrol es nincs vele baj ha bele tudod az osszegbe kalkulalni a plusz koltsegeket. most is rendeltem kintrol es van ami mèg igy is megeri. vagy keresel egy ceget aki vissza tudja igenyelni az afat s akkor rendben vagy. ne add fel mert paran azt mondjak lehet még igy is megeri a business
Köszi a válaszokat. Asszem, inkább akkor EU-n belül maradok. Tudom, hogy próba nélkül rizikós sisakot venni, de ha az adott típusból itthon tudsz próbálni, akkor elvileg nem lehet nagy baj szerintem.
szia
altalaban g
ha 15 felett vasarolok usabol van ra afa ami 27% plusz postai ugyintezes 2500 ft. altalaban az amcsik a valos szamot irjak ra vagyis nehez veluk ugyeskedni, raadasul ha tul alacsonynak iteli a vamugyintezo az osszeget bekeri a paypal fizetesi atutalasrol szolo dokumentumot igy sajnos eselyes a bukta. ha nem paypalon fizetsz hanem maganba utalsz at hogy elkeruld az afat akkor bukod az ebay vedelmi halojat..ugyhogy gondold at az usabol rendelest.
udv
Ha jól tudom, van egy értékhatár, ami alatt nem kell vámot fizetni, de egyébként minden másra igen, ami az EU határain kívülről jön be. Volt, hogy ebay-en vettem az USA-ból egy 20 dollár (kb. 5000 Ft) értékű valamit, arra nem számoltak vámot. De egy bukó ennél gondolom többe kerül, szóval bizton számíthatsz rá.
Azt szokták még megjátszani nagy ritkán, hogy az eladó nem a valódi értékét írja rá a csomagra, mert ugye ezt meg kell adniuk amikor feladják, hanem valami névleges értéket, mondjuk 1 dollár, és akkor így kikerülik a vámot. Csak ezt nem sokan merik bevállalni, hivatalos eladók tuti nem, mert ugye ha valami van, pl. elveszik a csomag a postán valahol, akkor az eladót nem a valós érték alapján fogják kártalanítani, hanem az 1 dolláros kamuérték alapján, így inkább nem kockáztatnak.
De ja, utána kell számolni, hogy vámmal együtt is megéri-e; általában nem. (A másik meg hogy bukót elég kockázatos próba nélkül venni, de ezt nyilván tudod.)
Szia!
Aláöltöződ nincs?
Szia!
Én sajnos igen. Véletlen elnéztem,hogy honnan is fog érkezni. Olcsóbbnak indult egy Nolan N-86 mint bárhol máshol.
Meg is jött és aztán értesítettek,hogy akkor kapom meg ha fizetek vámot is. Ekkor néztem,hogy miért is? De igazuk volt mert az USA-ból jött. A végén drágább lett 8000ft-al mint itthon bárhol. Vicces és szomorú ,de legalább elmondhatom hogy ez a sisak az USA-ból való! Így lett az olcsó Drága.
Sziasztok. Vásárolt már valaki ebayen bukót az USA-ból? Ha igen, érdekelne, hogy milyen extra költségei vannak, kell-e vámot fizetni, stb.
Motoros esőnadrág akció! 4990Ft
darazsgarazs.hu
Nagyításért klikk a képre!
Tel: 0670 246 71 50
Hello Suomy sr sport mimetic XL.
Suomy sr sport Rins XL.
Teljesen új nagyon szépek .
100.000 Ft
Spedfox@gmail.com
képek
Új állapotú
Prémium minőségű
HJC FG-17
Bukósisak
S méretben
Két plexivel
Pinlockkal
Minden tartozékával

A KÉPEK MAGUKÉRT BESZÉLNEK!
ABSZOLÚT CSALÓDÁSMENTES!!!

Bolti ára : 65.000 + 15.000 a sötét plexi ára!

42 ezerért vihető postával együtt!!!
Véleményetek szerint Alpinestars S-MX 5 vagy 6 a nyerőbb?
Spidi tronik wind pro 2016 modell.50. méret
Teljesen új!
bolti ár 392.000 Ft
Most:220.000Ft
Spedfox@gmail.com
Spidi evorider 50.méret
Spedfox@gmail.com teljesen új .
Bolti ár:154.000
Akciosan:95.000
Bőr motoros dzseki extra akcióban
Termék eredeti ára: 50 000 Ft
A termék kedvezményes ára: 29 990 Ft
A legütősebb akciók egyike a motoros piacon!
Eredeti marhabőrből készült motoros dzseki Olasz importból.
Ennyiért eredeti bőr motoros dzseki?
Biztos vagyok benne hogy sehol másutt nem jutsz hozzá jobb árban!

Az egész országban a legjobb árat mi kínáljuk a készlet erejéig!
*Kétféle színben

Darázsgarázs motoros bolt
Budapest XIII. Kerület Váci út 170/A
További akciókért keress minket a neten is!
darazsgarazs.hu

Klikk a képekre!
A legnagyobb biztonságra vágy a motoron? A legjobb árban akarod? Extrém akció! Ezt tényleg nem hagyhatod ki!
FORCEFIELD PRO PANTS TELJES PROTEKTOROS ALÁÖLTÖZŐ NADRÁG AKCIÓ! 75.000Ft helyett most a készleten lévő darabok : 49.990Ft!!!Csak a készleten lévők!
Leírás:
Protektoros hosszúnadrág, amely a teljes alsó test (térd, comb, csípő, far- és fenékcsont) védelméről gondoskodik.A kivehető CE minősített protektorok (Sport 3 vagy Pro 4 réteg + Upgrade térdvédő) energiaelnyelése több behatás után sem csökken. A nadrág tökéletesen illeszkedik, a BeCool elasztikus technikai aláöltöző anyag diffuziós felülete a szálak keresztmetszeti formájából adódóan sokkal nagyobb mint a pamut vagy a hasonló technikai anyagok felülete, így jóval hatékonyabb hő és nedvesség elvezetést és gyorsabb száradást tesz lehetővé. Mozgás közben a BeCool™ speciális szerkezete apró ventillátorként működik, a meleg nedves levegőt a testről elvonja és friss hűs levegővel helyettesíti. Kidolgozását tekintve puha, könnyű, selymes tapintású anyag, ahol lehetséges nélkülözi a varrásokat, vagy azok fektetett varrással készültek, hogy használat közben a testet ne irritálják, ne dörzsöljék. Farmer/utcai nadrág alatt viselve észrevétlenül biztostja a kellő védelmet!

BIZTONSÁG:

Nitrex Evo® - protektorok BeCool® - anyag.
Az esetleges behatást követően a nadrágban található protektorok energiaelnyelő képessége nem csökken, azok tovább használhatók!
A kemény protektorokkal ellentétben az energiaelnyelés mértéke a teljes védett felületen közel azonos.
KÉNYELEM:
A tökéletes illeszkedésről az elasztikus anyag és deréknál a zsinóros rögzítés gondoskodik.
Anatómiai és ergonómiai szempontok figyelembevételével tervezték, a mozgásban nem akadályoz, kényelmes, szinte észrevétlen viseletet biztosít.
Valódi 3 dimenziós mozgást tesz lehetővé, néhány perc használat után a testről távozó hő hatására felveszi a test formáját
az energiaelnyelő rétegek között a levegő áramlása biztosított.
Az anyag mosható, a protektorok kivétele után.
A protektorok rétegvastagsága (a térdprotektor kivételével) egyedi igény szerint változtatható.0-3 vagy 0-4 réteg között!
Darázsgarázs motoros bolt
Budapest XIII. Kerület Váci út 170/a
Tel: 06 70 246 71 50
Klikk a képekre!
Hello több megkeresésre reagálva felrakok pár képet a teljesség igénye nélkül a spedfox@gmail.com címen elértek.
Airoh gp500 grim L.méret.
Spidi track replica evo.50 méret.
X-LITE 802R BLACK L.méret
Spidi roadrunner 50.méret
Stb....
Keresek piros vagy szürke színben 56-os méretű M-tech T-rex vagy más márkás bőrkabátot.
Spedfox@gmail.com spidi,spyke ruhák airoh gp 500,x-lite ,suomy sisakok bolti ár fele minden.
Hello megmaradt pár motoros felszerelésem eladó teljesen újak: ruhák egybe részes : Spidi track replica evo kék ,Spidi track wind pro lady ,
Spidi tronik wind pro piros fehér. van még női 2 részes is meg soumy sr sport sisakok, X-lite 802 R fekete plusz Spidi kabátok ilyesmik bezárt a bazár és eladóak lettek sajnos :( nagyon nagyon AKCIÓS áron .
Van rád való. A TÜV tesztről még senki nem mondta hogy nem hiteles. Ettől függetlenül persze lehet az öreg Churchil-t idézni. "Abban a statisztikában hiszek, amit magam hamisítottam!" :-))))
Igazából minden tesztre rá lehet mondani bármit, elolvasod a sok ellentétes véleményt, majd az egész egy hitvitává alakul, mert úgysem próbálod ki otthon.
Az egyetlen védelem kb annyi, hogy ha nagy márka és nagyon sokan használják, akkor egy minimum szintet csak meg kell ütnie, különben nagyot kockáztatna és ennyi.
Meg aztán esés is sokféle van, lehet egyiktől az egyik, a másiktól a másik véd jobban.

Nincsen mindent eldöntő szuper hiteles forrás sajnos :(
Ezek a tesztek nem túl meggyőzőek. Miután egy teszt után elmentem, és más féket szereltem a motoromra és szarabb lett mint volt, azóta nem hiszek ezeknek. Amúgy nekem meg Zandona-m van. Az benne sem volt a tesztben.
Rendben, nyertél, hétfőn este bemegyek egy ilyenért.
Az akcióban ugye van minden méret?
190 centi vagyok, szóval valószínűleg valami nagyobb fog kelleni.