Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most előre bocsánatot kérek a mondandómért...............de hülyeségeket beszélsz.
Valami 22e-ért vett Bering Zaius simán jó,de estem pofára 10e-forintos shoxosban is.
Viszont az itt bemutatott kínai bizgere is jó 19-e ért.
Két bajom volt velük az egyik személyes a másik anyagtechnika.
1.A kínai egy UFO népség rohadt keskeny tenyérrel és lehetetlen hosszú középső ujjakkal viccesen kicsi hüvelykujjal.
Egyszerűen szűk a cucc és a másik hogy mindazonáltal hogy vékony a bőr a tenyéren egy jottányit nem tágul pedig kentem áztattam benne aludtam,motorkáztam de nem az a rohadék nyomta a kézcsontjaimat mint egy satu.
A bering meg fincsi puha,kézre simul mint egy kesztyű.Nem 60-e ért és nem 80e-ért pedig kecskegidák adták érte az életüket.
Szerintem csak annyi a lenyeg hogy akinek max 20rongya van egy kesztyure, ott egynek ez jo es nem marad el a tarsaitol. Mert a shoxos sajat marka is pakisztanban keszul jeloles nelkul majd a shox felcimkezi. Ugyanaz a tipus megtalalhato nonem kulfoldi oldalakon es ketlem hogy a magyar shoxot akarjak masolni csak ok is kaptak az olcso pakisztani cuccbol. Regebben ezeket a shox ugyanugy 10enezrekert osztogatta. Szoval ugyanott vagy. De ha mar egy csizma ara van kesztyure is nyilvan ne ilyet vegyen az ember. A masik meg sok motorost elnezve nyaron dicseret ha mar ruha van rajta nem csak a tetovalt felsotest. A rovid kesztyukrol meg annyit hogy egy kolcson csopperrel toltam egyik nyaron a lazat balatonon rovid kesztyu borkabat mint a terminator... na egy darazs megtalalta a kesztyu alja es a kabat szara kozti 1cmet es ugy honaljon csipett hogy azt hittem leszaladok az m7rol. Azota a kolcson csopperen is ilyen kinaiba toltam :-D
Idén télen szerencsére a motoron sok csinálni való nincs (Csak fékpofa cserék fékolaj meg vezlánc feszítő parton plusz a kötelező körök, esetlege egy tartalék hátsó abroncs) Az így felszabaduló forintok meg mennek szépen felszerelésbe :-)
Nagyon helyes.
Amúgy szégyellem is magam miatta rendesen.
Ez igaz. Nadrágot nem találtam még de nem kell izgulni ez az idei téli projekt
Beszerzek egy rendes készletet. Legalábbis ez a terv. Mert szeretnék 1-1 pályanapra kimenni hogy kiderüljön mennyire nem tudok motorozni. Oda meg kell a cucc mert különben elhajtanak a pics*ba.
Basszus már bocsi Gergő de mégis rövid gatyában motorozol.
Zoli. Nincs két egyforma esés ezért nincs viszonyítási alap. De hidd el ha nem rögtön a bőröd ér le a betonra hanem valami. Ha az egy pillanat alatt a semmivé lesz az aszfalton akkor is egy pillanattal kevesebb ideig kell a bőrödnek kopnia az aszfalton. Csak ennyit állítottam. Ha tehetném én is minőségi talpig bőrben közlekednék. Amin lehetőleg űrtechnikából szerzett platina koptatók védik a nyüves életemet. De sajna nincs rá, azaz inkább azt mondanám hogy túlmutat a tűréshatáromon az áruk. 60 meg 80.000 Ft egy kesztyűért. Mikor a Shoxban ennyiért már majdnem adnak egy bőr nadrágot meg egy hozzá való kabátot garival együtt. Ugyan hagyjuk. Persze megértem hogy még az aszteroida eső ellen is megvéd de szerintem azzal sincs baj ha valaki bemegy pl a Gyulafirátóti motoros boltba és vesz egy 12.000-es rövid csuklós kesztyűt. Nekem pl olyan van, mivel a hosszú speed kesztyűket nem viselem túl jól. Majd abban motorozik. A lényeg hogy amit lehet próbáljon meg megtenni azért hogy ha egyszer baj van legyen még mit összekanalazni a betonról.
Pontosan ezt fogom tenni, ahogy írtam is, megnézem a Spidi hogy bírja.
Hát azért a 120 nem volt épp 0 tempo, meg leszakadásnak sem mondanám, de tény, hogy én is azt hittem jobban bírja. Persze mivel nincs két ugyan olyan esés, lehet, hogy a ti dainese-kínai kombótok ennyire se bírta volna, de mindegy is.
Gondolkodni neked kellene, szted mekkora "fejlesztés" vagy "kutatómunka" van egy kínai másolat mögött? Nekik egy a lényeg, hogy kívülről úgy nézzen ki, mint az eredeti. Ha meg a videót nem érted, akkor van baj :)
Lényeg a lényeg, ha a kinai nem is jobb, de hogy eredetit nem vennék az biztos. 60-ért inkább más márkát választanék...
Te alpi ruhád szakadt le rólad nulla tempónál, nem a mi régi dainese ruha-kínai kesztyű párosunkkal volt gond. Érdekes, érdekes....
Posztolhatsz ide videot, de inkább a gondolkodást javaslom
Gondolom nem minden esetben jön ki az eredeti jobb védelmi tudása, de azért ezt érdemes megnézni: http://youtu.be/DftIJD3BdPg
A ketujjas teli lof....szt ved,a cordura kabat cafatokra szakadt,belessel egyutt,akkor egy kotott bizgere semmit sem ved.
Csak borkesztyu es az is csak a borserules ellen.
Eloszor tudta a fene mert kotik ossza kisujjat a gyurussel,de van ertelme.
Minden esés más. Azonban egy ilyen nagyságrendekkel jobb ha az ember kezén van mintha nem lenne rajta semmi. Még egy kétujjas téli kesztyű is véd valamennyit. Már csak az a kérdés melyik meddig bírja. Bár az bizonyos hogy a minőségi drágább cucc nem 3-szor jobb de vélhetően azért jobb.
Igen mondhatni ár érték arányban nincs ellenfele a "piacon"!
Én is estem el benne pályán, meg haverom is. Szerintem a hamisítvány jobban bírja, mint a Te eredeti szarod
Félre ne értsétek, nem a minőségét degradáltam, csak nem tudom hogy jut eszébe vkinek, hogy az eredeti 60ezres kesztyűt vki 19ért osztogatja. Én is hallottam, hogy minőségileg nem olyan rosszak, bár azért a védelmi funkcióknál vannak problémák. Mondjuk nekem az eredeti GP Plus se sokat bírt, bő másfél szezon alatt lyukasra kopott a tenyér része. Nem is Alpint fogok venni télen, kap egy esélyt a Spidi.
Szerintem nincs velük baj, a másodikat koptatom már.Az első majdnem 4évig bírta.

Feleségemnek eredeti Alpine kesztyűt vettünk...2 motorozás után elkezdett leválni az embléma és a tenyér részen olyan volt mintha smirglivel dörzsöltem volna már egy hete...visszavittük...javítottak...4hónapig és kb technocol-al lett meghúzva az embléma...
Nyilvánvaló, hogy nem az, de ennyiért meg ér egy próbát.Több ember is írta, hogy semmi baj nincs velük.
VR46N, Kawazoli ment a válasz!
Igen, eredeti 19ert
Szia.Ha majd akadna még ilyen neon, ugyanebben a méretben, akkor vevő lennék rá!
Szia,kellene a neon kesztyű,utánvét vagy előre utalás?
holnap felpróbálom egyik haveromét,azt hiszem ez van neki,mert lehet nagy,most m-es van,és jelzek