Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Három rétegű, esőálló túrakabát akció!
70.000Ft helyett most 39.990Ft-ért !
Figyelem! Csak korlátozott darabszámban!

Részletek:

Igényes anyagfelhasználással készült, három rétegű protektoros kabát.
A külső erős Cordura héjszerkezet alatt kicipzározható esőzáró betét , és thermo bélés található.
Nem csak a hideg, de az esőzés ellen is védelmet nyújt.
A kánikulai napokon extra mennyiségű szellőző nyílás, illetve lenyitható teljes hálós hátrész gondoskodik a
magas szintű komfortérzetről.
A kabátban ütéselnyelő váll, könyök és gerinc protektorok találhatóak.
Dinamikus színhasználattal gondoskodott a gyártó a kiváló láthatóságról, melyet fényvisszaverő is segít a váll és a hátrészen.
Összefoglalva:
-Nyáron extra nagyságú szellőzők!
-Minöségi protektorozás
-Őszre és télre thermo és esőzáró betét
-Extra akciós ár!

Darázsgarázs motoros bolt
Budapest 13. kerület Váci út 170/A
További motoros akciókért , keress minket a neten is!
darazsgarazs.hu
Ezt úgy hívják hogy határtalan önbizalom.
Jó arcnak tűnsz. Szerintem elég sokan ismernek itt személyesen. Még cápával is pályáztam együtt, akit állítólag senki nem látott motorozni, és nem létező személy, mert ő se írta ki az adatait. Beszari és nem tud motorozni Agyaddal van neked baj.
Jójó, azért vállalom az arcom meg a nevem, mert olyan befosós vagyok Mondtam múltkor is, hogy szoktam arra járni, majd szólok, buzikám
Akkor erre térjünk vissza majd élőben. akkor legalább a buzizásért, faszozásért cserébe pofán tudlak baszni. Kínai motoros kesztyűben
Jó lesz így?
Az, hogy mi beszélgetünk, te meg idejössz kötözködni és olyanokba belekötni, amit nem is írtam, az buziskodás. Buziskodni meg a faszok szoktak, így nem személyeskedés volt ez, hanem a valóság
Beszélgetünk, te csinálsz a dologból világmegváltó problémát.
Gondolom a végére kifogytál minden mondanivalóból, és csak a személyeskedés maradt.
De azt nem értem, hogy melyik állításom zavart téged? Mert leírtam a legelején, hogy jó a kínai is, főleg annyiért. És igen, vmennyire csalódás nekem az eredeti is, de lehet, hogy a kínai még ennyit sem bírt volna nálam. Minthogy sok ismerősömnél fél szezon után már szétszakadt a kínainál a varrás, töri a kezüket, büdös, stb. És? 19ért ez belefér.
Mi az, hogy meg akarlak győzni? Miről? Hogy jobb az ütéselnyelő védelme az eredetinek? Ennél többet nem állítottam. Erre volt a bizonyíték a videó, de gondolom nem nézted meg. Azért, mert neked bírta az esést még nem sokat jelent, eléggé sokfélén lehet esni.
Te jöttél ide verni a nyálad a semmire, mikor csak arról volt szó, hogy 19ért a kínált kesztyű tuti nem eredeti. Nem fikázta senki, te kötözködsz, ahogy Zolinak is feltűnt. Majomfasz...
Leírtam a véleményem a kesztyűről, te erre összehordasz minden faszságot, hogy mi nem úgy esünk ahogyan Te, meg mutogatsz videokat, próbálsz meggyőzni, amikor saját magad vallod be, hogy csalódás. Nem azt kaptad amiért fizettél. ezért én vagyok a fasz
Már megint fasz vagy, faszságokat is beszélsz. Nem vettem 60ért szart, nem gp prom van, sima plus. Nem volt olcsó, de nem is 60. Nem kopott el az aszfalton, az esést egész jól tűrte. A másik adta meg magát 20e km alatt, igen kicsit bánt, de majd lesz másik. Az viszont nem bánt, ha vkinek bevált a 19ezres, sztem nem fikáztam egy pillanatig sem, ezért sem értem miért lettél buzi hirtelen és vered itt a nyálad. Bántott vki és most ezért idejöttél kötözködni?
Fő baj, hogy elfogytak az érveid. Lásd be, vettél 60-ért egy szart, más meg elégedett a 19 ezressel, és mégse kopott el a kezünk az aszfalton. Ez bánt téged ?
Azt irtam, hogy "HA NEM IS JOBB".
Magyaróra feltételes mód? Mond neked valamit.
Ne légy értetlen.
Akkor minek irod utana h szted sem jobb a kinai?
Foleg ugy, hogy nem fikaztam, sot irtam h en is jokat hallottam rola. Az uteselnyelo reszevel vannak a gondok, a videobol is kiderul. De 19ert meg igy is jo vetel.
Az h te ezutan idejottel kotozkodni a bizonyitek arra, hogy valoban fasz vagy
Na ez pont igaz.
Miért nem jobban bírja? Szerintem kettőnk közül Te raktál fel képet ahol egy szezon után kivásott a kesztyű. Érdekes én 2014 óta használok ilyet, és nem vásott el. Pedig nem 500km-et megyek egy évben.
Mi ebből a tanulság? Igen az hogy én egy fasz vagyok
Megse en faszoskodok te jottel azzal h a te kamud jobban birja, mint az en eredeti szarom. Aztan momdod h azert a kinai szted se jobb. Meg leszarom a regi dainese ruhad h birja, nem errol volt szo. Szoval ne velem buziskodjal
Gonosz vagy.
Kifejezetten jól esik mostanában
Valahol árulnak kötözködőrépát és bevásároltál belőle?
Te is
Zoli nem értelek félre sőt egyáltalán nem volt bántó. Teljesen jogos amit leírtál. Természetesen ha nem kívánok 60.-ért kesztyűt venni csak 10-ért majd a 10-es palettát felpróbálva elsőre érzem hogy szar akkor csak azért mert 10.000 Ft nem fogom megvenni. Keresek mást. Ha egy ilyen cuccnak szar a szabása akkor nem kell. Nekem szerencsém volt az amit vettem kellően feszes de kényelmes és az ujjai is rendben vannak számomra.
Amúgy ezért is hívják egyéni védőfelszerelésnek ezeket a dolgokat mert egyéni/egyedi. Mindenkinek más jó. Aki ad a kényelemre és a minőségre az óhatatlanul mélyebbre kezd el turkálni a zsebében. Nem mondom azt hogy ez baj.

(Amúgy az ilyet szeretem amikor anyázásoktól és szidalmaktól mentesen egy ember egy másikkal beszélget annak ellenére hogy az álláspontjuk nem feltétlen azonos)
Na meg szerencse h kulonbozik az izles. Ha mindenki ilyet akarna szegeny kinai siro 10evesek nem gyoznek szabni a macskabort hogy keszytut csinaljanak belole. :-)
Jó, hagyjuk. Értetlen vagy látom
Jártam már így sajnos én is. Hogy a szezon dzseki meg a rövid szárú kesztyű között betalált a méhecske. Tényleg nagyon szar volt. De engem valamiért rettentően idegesít a hosszú szárú kesztyű. Elismerem az előnyeit de valahogy akkor is idegesít. Bár nekem sok ilyen hülyeségem van. Pl a gömbölyű sisak elleni utálatom Ezért járunk csőrös kivitelben ami nagy tempónál zajos és nem túl szerencsés de mégis ezt kedvelem :-)
De értem, de te csak azt tudod felhozni, hogy én máshogy estem mint Te
Egyik mondatodban elmondod, hogy többet vártál tőle, a következőben meg foggal körömmel véded. Most akkor döntsd már el