Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Vannak Suzuki DRZ 400 SM alkatrészek eladók. 2008as fekete.
A kormány, hátsó lábtartó, váz, blokk és a kerekeken kívül minden megvan még. Ha érdekel valakit bármi hívjatok 06304150451. Vagy írjatok.
Hali szeretnék 50 es supermotort venni, érdekelne hogy ezek mennyire bírják a hosszabb túrákat? tehát 150-200 km ert meg lehet tenni velük?
an egy eladó 32es moto master ryv 501 sm supermoto féktárcsám, úszó, zsír új. Yamahára vettem, nem tudom mire jó még az osztóköre 6X134. Az ár szerintem elég baráti 25e birodalmi forint. Érd: 20/3104112
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Bocsi az offért:

Vettem 2 db. pályázott Pirelli Diablo Supercorsát az XT-mre.
Rendőri igazoltatás múlt hétvégén Szombat éjjel.
-Károly! Cserélje le ezeket a gumikat, mert életveszélyesek!
-Ezek?
-Igen! Láttam már ilyet, mivel motorosrendőr volnék!, és ez biza ki van repedezve az oldala.
-Azt kétlem.
-Elküldjem KPM-re?
-Nyugodtan, de ha a KPM nem találja alkalmatlannak ezeket a gumikat, akkor maga fizeti a vizsgadíjat.
Nézze meg a puhaságát, és világítsa meg a repedést!

Emberünk elővette az Iphone telefonját, elemlámpa hiányában,és annak képernyőjével világította meg a gumit.
Mondom:
-Most ez komoly?
-Mi?
-Hát hogy ezzel világít?
-Nincs a rendőrségnek pénze elemlámpára.
-Azt engem csesztet a gumi miatt, ami csak maga szerint szar?
Tudja mit?
Maholnap 40 éves leszek, azért van ilyen gumi a szaromon, mert nem akarok megdögleni!
Ha fele ennyire puha lenne a rendőrmotorján, összetenné a kezét!

-Mindegy azért cserélje le, ha jót akar magának, mert ez életveszélyes!
Jó éjt!

Ez szerinte életveszélyes.....:D
Na ja! Ez más!
Mi bajod a márkával, tán nem szereted a csajokról lecibálni?
Big SuperMoto!
Ma munka közben a Balatonon kaptam lencsevégre ezt Triunph-ot!
Az érdekessége azon kívül, hogy nem láttam még ilyen motort élőben.. Francia rendszámmal, két személy, 45-körüli házaspár, (Franciául is beszéltek) ruházat "strand-szerkó" és valami nagyon durván cikázott vele a csávó a dugóban ment amerre volt helye.. a körforgalomban mélyre döntött majd bal láb ki előre és már fordultak is! :) Egyébként minden kanyarban így tett! Nekem csak a hangja volt egy kicsit visszafogott!
Megnéztem közelről megtapiztam és megmondom őszintén így kinézetre elég tetszetős volt ahhoz képest hogy nem vagyok oda ezért a márkáért!
Nem gond, legalább van időm meggondolni hogy kell-e nekem KTM
szia. jó állapotú 165-ös kr-108 érdekelne. ez párba mit kóstál? mikori?
visontára jössz hétvégén?
Biztos még éretlen
Supermoto futómű,villabefogó,egyéb holmik eladóak.
sziasztok szeretnek venni egy 125os supermotot olyan 400ezerig tudnatok segiteni milyen lenne a legjobb 190centi vagyok
Nem sokat használtad!
Nem tetszik a színe?
Eladó 2013-as 15 órával ,,csak tel:06205566526
Én megvenném, ha lenne annyi zsém rá
Köszi az ajánlatot,de már megvan a kiszemelt :) Csak arra várok,hogy vigyék el az R6ost...
Ha a pénz ne számít vedd meg az enyémet, igaz nem egy pályagép de városba tökéletes.
Azok a gépek nem fogtak meg annyira.... Szó se arról,hogy gyenge,szar lenne csak a berg fogott meg a legjobban meg a crf,de haver SMR ,510-ese is eléggé tetszik.
Havonta 2-3 alkalmam lesz JOBBIK ESETBEN használni a motort,mert külföldön melózok.... Szóval nem vagyok beszarva a költségektől ;)
vagy 610 Huqit
Miértnem veszel valami fasza KTM-et? 660 vagy 625 SMC nem üzemórás,és megy mint az ökör
Akkor hajrá(f)...csak amikor majd hetente cserélheted benne az olajat, meg félévente a hajtókarokat, akkor ne gyere ide rinyálni hogy miért nem mondta neked senki hogy ez ilyen geci drága sport...
Eladóak a képeken látható supermoto gumik & ráfpár. Egyben, vagy akár darabonként is, de akkor csak párban.
Dunlop 165/55 2db & 170/55 2db,
Bridgestone 165/625 1db
Dunlop 120/60-70 3db Metzeller 120/60 2db
Michelin 16/63 1db & 12/60 1db.
1 pár esőgumi.
1 pár 3,5" ill 4,25" Rexfelgen sérülésmentes ráfok.

A gumik változó falvastagságúak, van jobb és rosszabb is.
A gumik egyben 60k. A ráfok 40k.
További információ emailben: golf01701KUKACgmailPONTcom
Nem is tötymörögni szeretnék a városban,hanem baromkodni a többi lotyós haverra :) Na meg irtam,hogy pályára is kivném...A turát pedig ugy értettem,hogy elugrani ide nem messzire ahol fasza kanyargósak az utak (igaz nem 20km-re va,de hát csak nem árt meg neki 70-100km,max a valagamnak )
Atesz úgy érti, hogy ezeket a gépeket nem túrázgatásra, városi tötymörgésre találták ki.