Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennek még a szaga is új hombre.
Csak büdösebb!
Eladó a CSIMMÁM, párszor volt rajtam, pont úgy néz ki mint az új.
..most már látom ill. amikor írtál párral sorral lejjebb akkor már beugrott!
Van egy bordó akrás viszonylag a közelbe és lehet megnézzük!
Azért köszi hogy szóltál!
nem én hirdetem az R1est
2009.33. Reggel 8-tól 12-ig Aszódon elérsz.
Te figyelj már egy kicsit! Próbálj gondolkodni! Meg olvass utána hogy mi, mit jelent!
Ha valami üó-s akkor az elég nagy százalékban verseny technika!
Tud hogy az mit jelent? Hát bazd meg kb mint apád autója meg egy forma autó! Csak motorba! Érted?!
Olvasgass a boncteremben meg olvasd pl ezt a fórumot! "keresés ebben a topicban" használd!

Neked nem kell szerelőhöz járnod, mert óva intelek attól hogy ilyen motort vegyél!
városba? háát.. sok pirosat fogsz ki felforralja magát. főleg ilyen 30 fokokban amik szoktak lenni
ez egy versenyenduro hivatalosan. 10-15 üzemóránként olaj+szűrőcsere meg stb. szóval minden szervízintervallum jóval szűkebb mint egy utcai gépen. na meg nem monoton motorozásra van, hanem erdőben vacakolásra.. elvileg
nekem az LC4-esem direkt városban mászkálásra vette meg annó egy srác. keveset eszik (4 körül, persze ha jól állítod be) olajcsere 5000km-nél, nagyon jó a hűtése, viszonylag erős de baráti gép

nem lebeszélni/rábeszélni akarlak, csak volt már akinek csúnyán beállt a blokkja mert "munkábajárosnak" használta az exc-t és közúton ment mint egy túragéppel monoton egyenesben
én is érzem utcán hogy azért nem oda lett kitalálva és nem is erőltetem DE, te tudod, ez csak személyes vélemény
szóval lóti-futinak kicsit luxuscirkáló a fenntartása miatt, szerintem
nem akarom gyakran szerelőhöz vinni e-miatt, vagy igy élettartamra mennyi időt jelent ez ?
én így városba venném több időre mászkálgatni meg elmotorozgatni vele, arra nem ajánljátok?
Helló, természetesen üzemórás marad. De mit változtat?
Hány éves? Holnap megyek pesten át Esztergomba, ha meg tudom nézni, akkor lehet róla szó! Ha ok, akkor harminc 326 8226
Sziasztok! Pannónia-Ring-i árat tud valaki és, hogy esetleg valahol látható-e melyik napokon lehet felmenni. Köszi.
amellett hogy üzemórás, nem is SM-nek van kitalálva.. bár erre páran tojunk nagyívben de azért SM-ként inkább pályára vagy rövid hegyi kanyargásokra vedd... szerintem
Még mindig azok
Hello!
A Ktm EXC 520-as motorok üzemórás motorok ?
vagy lehetséges hogy supermotokent mar nem azok ?
Fontos lenne tudnom!
Szia!

Már nem eladó a felni.

Üdv:
Gábor
KTM 525 exc 2005 höz keresek jó állapotú küllős SM szettet

Az ajánlatot emailben várom, képekkel.

Köszönöm!
Email: hoffmannotto@freemail.hu
Hello

milyen méretűek a felnik és mennyibe kerülne?

Válaszodat várom Hoffmann Ottó
hoffmannotto@freemail.hu
Kösz ,
Valakinek eladó 28-as kormányhoz alubetétes kézvédője felfogatással esetleg?!
162/55 R17, új, 30e.
Őszintén szólva fogalmam sincs Fordított esetben - gyorsasági slicket Supermoto-ra - nem szokott gond lenni, de valamiért a SM slickekre ráírják, hogy csak SM-re használatos Ráadásul a Monster 2x olyan nehéz, mint egy SM, ezt mindenképp figyelembe kell vedd! Meg azt is, hogy mekkora nyomatéka/motorféke van. De csörögj rám, van egy tippem!
Valakinek itt a fórumon a nyugati határszélen.., de nem emlékszem a nicknevére..
volt egy (vagy van) egy yz supermotoja és egy R1-e! Véletlenül nem Ő vagy nem Te hirdeted ezt a vasat?!

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Szia Brian,

véleményedre lennék kíváncsi. Mit gondolsz, hogy viselkedne technikásabb pályán(Kakucs, E-ring) egy naked (Monster) supermoto gumikkal? Méret alapján fel lehet tenni, de a viselkedésére kíváncsi lennék.

köszi a választ.