Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kr 133 a mostanim tipusa is, ez kimaradt.
koszonom valaszod, igen, elsore akarom, de akkor a mostani gumi is hatsora valo? Dunlop 120/65 van fent, nagyon meg vagyok vele elegedve, most tudnek egy 115/70est, csak nem tudom hogy fog ez vajon viselkedni? Vagh meg se erzem majd? Palyazasra kell. Illetve utcan is jarok vele.
Tapasztalatból mondom, hogy a Ducati fenntartása, ugyan annyi, mint a hasonló köbcentis bármely motornak!
A 115/70 R17 méretű Dunlop KR133 slick gumi ideális felnimérete éppen 3,5", így nem kérdés, hogy hogyan áll rajta, kiválóan. Egyébként 2,75"-től 3,5"-ig felszerelhető. Ellenben azt tudnod kell, hogy ez hátsó kerékre való típus! Feltételezem, hogy te első kerékre szerelnéd (javíts ki, ha tévedek)!
nekem is igy áll a dunlop elől :)
115ös slicket használtok 3,5"os felnin? hogy állna rajta?
Akkor megnyugodtam. OK! Köszi!
Hogy ennek a fenntartása annyi mind 1 ducatie.
Nyugi a helyén van, a Dunlop ilyen
Sziasztok!

Szerintetek ez a gumi a helyén van? 3,5 -ös rexfelgen felnin, KR106-os, belsővel felrakva. A gumisnál hallatszott, hogy a helyére pattan, de nekem ránézésre mintha kicsit fura lenne, de lehet h. ez a normális.
Eladóak a képen látható gumik, lehetőleg egyben. Állapotuk változó, jobb is rosszabb is. Ezért személyes átvétel lenne a legjobb.
Egyben az egész 60000 Ft!
Eladó pár garnitúra szép 80-90%os első-hátsó slikkek párban!
165/55r17-120/60r17 Michelin
165/55r17-120/70r17 Metzeler
165/55r17-120/70r17 Dunlop

+még rengeteg első slick:metzeler,michelin,dunlop,bridgestone 5.000/db

Tel:06702465353
Eladó egy összesen csak kipróbálva lett tiszta új FTE Beringer alsó-felső fék,karcmentes állapotú!
Sziasztok!

Valaki ismeri ezt a motort? mit lehet róla tudni?
link
Ez nem az én képem, innen a netről szedtem.
De az enyémnek is így meg van olvadva a széle, és ezt jellemezte a biztos repedésnek.
Nincs vágva a gumim, gyárilag keskenyebb, kb 1-1,5mm széles a minta.
Ha azt nem vágja, hogy mi a repedés, és mi az olvadás, szerintem azt sem fogja, hogy az vágva van -e vagy sem.
Csak azért írtam le, mert kicsit fáj, hogy az ember költ gumira, legalább olyanra amivel nem akar megdögleni, és akkor szívja a vérem egy ilyen "tudatlan".........
Ha pálya gumi akkor fel van tüntetve rajta hogy nem alkalmas utcai használatra....a mintával meg annyit hogy nem köt beléd a kutya se hogyha megfelelő profil mélység van mindenhol....és ha elolvassátok akkor ahogy írták az volt a baja a rendőrnek hogy repedezett a gumi ami nem repedés hanem csak kicsit megolvadt a gumi......nah mind 1
22es cross kormányt keresek olcsón, vagy 28,6osra átalakítót és kormányt
Ezt mondom én is. Gyárilag mintás a guma, de a KPM-nél kiszúrhatják a házi vágást és akkor bukta van.
Az oldalát lehet vágták, de a közepén látszik a kopásjelző. Tehát nem vágatlan slick. Ergo mehet utcán. Szerintem.
Szerinted ez gyári vágás, nagyítsd már fel és hasonlítsd össze a mellette lévő mintával.
Kár, hogy erre már a gyárban "vágtak" mintát...
Lehet itt szidni meg ugatni a hatóságra, de ha KPM vizsgára került volna sor lehet te húztad volna a rövidebbet. Ugyan is vágott gumi nem lehet utcai motoron.
Vagy nem így van?
hát ez hatalmas :D hogy mekkora marhák ezek bazd+ aztaaaaaaakuauurvaaaaaaaaaaéééééééééélleeeeeeeeetttttt
ide látom hogy puha a gumi monitoron :D
Yamaha dT 50 Supermoto eladó!


Yamaha DT SM

érd: 06706574245