Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van pár kerekem a váz malamuti
Az én kókány DRZ- m. ;)
Már elkelt! egy szett Metzeler Racetec Drift 120/70 R17,160,60R17
gumim van még
Köszi a válaszokat!
Ha jól tudom, akkor az eredeti SM DRZ-t arról lehet legkönnyebben felismerni, hogy az első teleszkóp már gyári állapotában is fordított. Az utólag átépített enduro-kon a villát nem szokták kicserélni, csak a kereket (persze a villacsere is megoldható) + a féket nagyobbra.
Én történetesen 6ágú Honda NSR karikákat dobtam anno a déjerzé alá, és egész mutatós volt vele. Csak nem lehetett rá normális méretű gumikat feszíteni. De jóvótaz, ócsóvót, és forgott!
ha szuperlotyó akkor küllős. CSak a magyarnak nincs pénze ezért maradtak a 3 küllős yamaha,....felnik.
Lehet arra gondoltak, hogy egyes emberkék mindenféle öntött 3küllős alufelniket biggyesztenek be sumo-keréknek, és ez egyeseknek nem tetszik, mert szerintük csak a fűzött küllős az igazi. Szerintem erre gondolt. Egyébként van a dologban valami, egy sumoval ugye lépcsőzni-ugratni is szokás, az ilyesmi dolgokat pedig egy fűzött küllős kerék jobban tolerálja, masszívabb, nem utolsó sorban jobban is néz ki! Viszont drágább is.
szia. kr-108 mennyit kóstál?
szia. a gumikról érdeklődnék, van eladó hátsód? dunlop kr-108?
Hali mindenkinek!
Valaki megmondaná nekem hogy ha egy DRZ endurot alakítanak át supermotová akkor az mért "szar kókány" meg hasonló dolgok?
(azért kérdem mert láttam pár hirdetést és az volt oda írva hogy nem enduroból átfarikcsált kókány hanem gyári SM)
Eladó pár garnitúra szép 80-90%os első-hátsó slikkek párban!
160/60r17-120/70r17 Metzeler
165/55r17-120/60r17 Michelin
165/55r17-120/70r17 Metzeler
165/55r17-120/70r17 Dunlop

Tel:06706657560
Hello!

2 óra alatt sikerült neten ralelni a szimering méretre és az olaj mennyiségre.

Semmi köze a ktmhez, max kinezetre a blokk.

Lánckerék kiderült h a huskyval egyezik.

Szóval szerencsére kipipalva a probléma:)
Hát, csodát semmi képpen sem várok tőle, de megtanulni motorozni, talán jó lehet. Azért kösz.
Keresek 128-as gyerekprotektort.
Csemeténket anya csak így engedi motorozni...Bár Geri képes bicajjal is fejre állni.....
Ebben minden szinte KTM ha jól tudom.... szimerring méretet le tudod mérni ha kiveszed....a lánc kerék pedig szerintem ktm-ével fog meg egyezni....
Sziasztok!

Vettem egy 2007es Sherco 5.1 SM-et. 2300 km van benn, patika a gép, de sajnos az első teleszkóp szimmering folyik.

Tudna valaki teleszkóp szimmering méretet adni? Illetve beszerzési helyet? Egy katalógusból 2008tól tudnak hozni, valószínűleg egyezik mert az is paioli. Ami fontos kérdés: mennyi telóolaj kell bele, mert az alkatrészkönyvéből sem derül ki.
Lánckerék beszerzés méretlevétel nélkül? Magyarországon nekem nem sikerült, Sárospataki szalon megszűnőben...

Előre is köszönök bármiféle segítséget:)

Üdv: Edem
Ja, hogy nem supermotora kell.
Ott számít, hogy ne keljen minden lapra tétel után kormányt cserélni.
De ne számíts semmi jóra ilyen motor típussal, hogy Honda eS eL eR !
Sok balesetmenteset az új kormánnyal!
Köszi!
Ha bukok, talán az lesz a legkisebb gondom.
Supermoto szett eladó:

http://www.kepesmotor.hu/felni...
hello! mindenkinek! ilyen taréjt hol lehet venni nem tudja valaki?
Sógor quadjában lévő sima 22mm- es merevítős kormány is agyon van furkálva és nagy papucsok vannak alatta- tehát kell erő az elfordításhoz, de még nem hajlott meg.
Bukásnál nem tudom mennyire lenne gond.
Sziasztok!

Egy új kormányt akarok felrakni a motorra, de a gyári kapcsolók miatt (index, duda, lámpa, stb.) meg kell azt fúrni mindkét oldalon (kb. 4-es lyuk), mivel az elfordulás ellen egy stift-el vannak ellátva.
A kérdés: szerintetek mennyire fog meggyengülni a kormány? Van már valakinek ilyen jellegű tapasztalata?
Eladó egy összesen csak kipróbált,tiszta új FTE Beringer alsó-felső fék,karcmentes állapotú!
Tel: 06706657560
Van valakinek 28,6 os kormány illetve átalakító 22 ől 28mm re?
Köszi