Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pályanap a Rabócsiringen!Bővebb infó:www.motorosnap.com
Helló
Láttam hogy volt neked fennt arany brembo 4 dugattyús nyereg. Mennyire kell a belső felén reszelni hogy ne akadjon? Ilyenkor is ki kell emelni a tárcsát vagy elég "csak" a nyereget reszelni. Esetleg tudsz címet v. helyet ahol van ehhez adapter?
Tisztelt Supermotosok!

Sajnálattal közöljük, hogy a Magyar Supermoto Bajnokság két fordulóját töröltük a 2014-es versenynaptárunkból.
A Slovakiaringen (2014.07.06) a rendező visszamondta a rendezést, hivatkozva a pálya irreálisan megemelt bérletdíjára, az off-road szakasz megszüntetésére és a szövetségük elzárkózására a versenytámogatás elől.

A Kakucsringen (2014.07.13.) nagy örömünkre szerveződés indult egy lelkes kis csapat részéről a verseny megrendezésére, majd nem olyan régen teljes egészében ők is visszamondták a rendezést!
Nehéz szívvel ugyan, de tudomásul vettük a helyzetet.

Azonban a szakágvezetés nem tudott beletörődni a kialakult helyzetbe és felvette a kapcsolatot a Gyorsasági szakág vezetésével, ennek köszönhetően megállapodás született a kispályás versenyek közös lebonyolítására.
Ebben az esetben sajnos nincs mód off-road szakasz kialakítására a verseny biztonsági követelményei miatt.
Tehát csak az aszfalt részek használata engedélyezett versenyen .

Az első közös versenyünk helyszíne: Kecskemét gokart pálya 2014.08.02-03.
A részleteket hamarosan közöljük.

Kérjük megértéseteket a versenyekkel kapcsolatban, hiszen ti is látjátok, hogy milyen helyzetben van a Supermoto hazánkban.


Tisztelettel:

Ónodi Tamás
SUPERMOTO Szakágvezető
Hallo
nem tudom meg nincs nalam a gep, de ugy nez ki kerekek mar lesznek.
Koszi.
Hello !

A tengelyek méretek ?
Hellotok
2004 husa fe650-hez keresek sm szettet amit nem kell faragni hogy belemenjen, ha lehet 4 vagy6 dugos nyereggel. Koszonet.
2014.06.24. 16.00-tól Supermoto edzés Visontán
Van 2-2 db balos-jobbos supermoto láncvezetőm, illetve tartalék láncvezető kapuk. A héten kicsi pénzért adom, mert itt porosodnak csak...giraffe64@freemail.hu
I. Pünkösdi Supermoto Challenge 2014. Info+:eseménynaptár
Sziasztok. Vettem 1 Aprilia mx 50-em és olyan bajom van hogy féktárcsán kivül nincs meg a hátso fékrendszer mennyibe kerülne?
A választokat előre is köszönöm.
nem kell kiszedni ,de 118db nagyon sok...jozanul belegondolva,,,es verseny utan? utanna mar csend van es 45db:)
2013-as(ezt találtam gyorsan) szabályzatban 118 dB/A van meghatározva, verseny utáni értéknek... kiszedjem a részleteit is?
Dupla kipuff joval halkabb most nem dereng de 98db a cel?vagy103? De mas megmondja,de a fim szabalyzatban benne van
Tehát akkor a dupla kipufogótól még halkabb lesz a gép? Én azt hittem hogy hangosabb. És egyébként nem lesz gyengébb a motor az összekötő csőben lévő sok törés miatt?
Nem a motorerő miatt alkalmazzák, hanem hogy megfeleljenek a zajszint követelményeknek. (Tőlünk nyugatabbra ugyanis ezt illik komolyan venni, ha túl hangos a motor, simán kizavarnak a pályáról.)

Szerintem a két dobos verzió nehezebb is, meg sérülékenyebb is. (bármelyik oldalra esel, ott kipufogó van, ami sérülhet)
Valaki próbálkozott már közöttünk olyannal hogy egy supermotora dupla kipufogódobot tett fel? RMZ-t már láttam egy párat, amiken ilyen volt fent.. Gondolom kellene egy olyan összekötő cső, amire a másik dob is rá tud csatlakozni.

De ez az egész, mennyiben befolyásolná a motor erejét, és jó vagy rossz irányba vinné el?
Az Ő barátnője fotózott: http://www.sportmotor.hu/tagok...
Tud valaki elfogadható áron kormány átalakítót 22ről 28 mmre?
Sziasztok! Valaki letudná nekem írni, hogy mi a különbség a Ktm 690 Smc és a 690 Smc-R között? Előre is köszi!