Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy láttad már?
Köszi Laci, előbb szétdurtuk a traktort és több volt mint 0.3
Himba görgö kuka
az enyém 0.1 volt de duke620 petya azt mondta hogy azt is lehetett 0.15 re állítani. Ő meg szerintem ért hozzá.
A 2004-es kezelési útmutató szerint a szelephézag hidegen: szívó- kipufogó: 0,15 mm
2005 Lc4 hez tud vki mondani nekem szelephézag értéket?
Köszi
Eladó, rendszámos SM gépet keresek. Minél fiatalabbat, minél jobb állapotút. Husaberg, KTM, CRF-ből épített, stb.
húsz-55-hatkilencven-55
Köszönöm előre is.
Hali.
06-20-5-636-213
csizmadnak mi az ara?
szia.csizmadnak mi az ara ?
Engem lehet hogy erdekelne papa. Laca Eger! 30/4240054
Bezzeg amikor én akartam megvenni nem adtad!
Áhoj!

Ezer éve... minden ok, jól vagy?
Vasad megvan még?
KTM repedt kerékagyat érdemes meghegesztetni? Ha kipróbáltad írd meg jó lett-e!
sziasztok
ha esetleg érdekel valakit Leatt Brace carbon nyakvédő:
http://www.jofogas.hu/pest/Lea...
Sziasztok!

Szeretnénk megköszönni a részvételt azoknak, akik a tegnapi napon részt vettek (minden kategória értékelhető és baleset mentes rendezvényen) Magyar-Szlovák Supermoto OB-n.

Kérem jelezzék azok a Licencel rendelkező motorosok azt a hiányosságot, hogy a szombati motoros napon 3000 forintnál többet fizettek az egész napos pályahasználatért. Sajnos ez ügyben a szakági támogatással (1000FT)helyben nem tudtunk foglalkozni (pálya építés) időhiány miatt. Ezt a hiányosságot szeretnénk pótolni.

Üdvözlettel: MAMS Supermoto Szakág.
forma ice verseny csizma,és agv k3 sisak eladóóó ha vkit érdekelne! mind 3 termék 1x volt rajtam!
Ha valakit érdekel!
42-43as Lábra!
Kb.5 ször használtam!
Alándék vas koptatókkal!
És van 1 fölös 5 colos Ráfom is!
mobilcentrum2001@gmail.com
06-20-5-636-213
Sziasztok! Eladó!
Sziasztok!

Aki 2013.08.23-ig On-Line https://mams.hu/molner/ leadja nevezését a hétvégi (08.25)Supermoto Magyar-Szlovák Országos Bajnokságára annak a MAMS Supermoto Szakága nevezésenként 2000 forint támogatást biztosít a nevezési díjhoz!
Sziasztok!

2013.08.24-én (Szombat: SUMO nap) Pálya tulajdonosa az egész napos pályahasználatért 5000 forintot kér, további kedvezményben a Licencel rendelkező motorosok részesülnek ami 1000 forint, továbbá a Supermoto Szakág 1000 forint hozzájárulást ajánl fel a Szombati napon minden Licencel rendelkezőnek aki ezen a napon Visonta pályán motorozni szeretne!

Licenc nélkül: Egész napos jegy 5000 Forint
Licencel rendelkezőknek (versenyzőknek): Egész napos jegy 3000 forint
NINCS fél napos jegy!

Üdvözlettel: MAMS Supermoto Szakág.
Sziasztok!

2013.08.25-én (Szombat: SUMO nap) Pálya tulajdonosa az egész napos pályahasználatért 5000 forintot kér, további kedvezményben a Licencel rendelkező motorosok részesülnek ami 1000 forint, továbbá a Supermoto Szakág 1000 forint hozzájárulást ajánl fel a Szombati napon minden Licencel rendelkezőnek aki ezen a napon Visonta pályán motorozni szeretne!

Licenc nélkül: Egész napos jegy 5000 Forint
Licencel rendelkezőknek (versenyzőknek): Egész napos jegy 3000 forint
NINCS fél napos jegy!

Üdvözlettel: MAMS Supermoto Szakág.
Korrekt masina! A kedvenc LC4-esem
Vègre teljes a szépségem