Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Üdv!
Eladó 2db Golden tyre 125/80 R16.5 soft slick!
90% állapotban!
16000/db Érd: 20 376 46 36
Sziasztok!

2013.09.18 (Szerda) Verseny előtti utolsó Szervezet Supermoto edzés Visontai Brezova-Gokartland 16:00-19:00-ig (időjárástól függetlenül). Richard Kuncz edzői közreműködésével.
Sziasztok! Milyen 450-es gépet érdemes átalakítani SM-nak? Utcára , kerekezgetni , stb ... Remelem segítetek . Köszi előre .
mondjuk ők tesznek is a verésért....
Supermotozni veszélyes
http://youtu.be/tBZbzXH-sjM
Supermotot vennék!
Lehetőleg 4T 125ccm 2000 évj felett
Yamaha, Honda, Aprilia, Suzuki-t
Max ár 300.000-ft
Mondjatok valami, hogy milyet érdemes.
Sziasztok, eladó a következő gumi: ContisSMattack 160/60 r17 1 éves gumi. Középen is van még ~2mm, de a gumi még vágható. Aprópénzért megszabadulnék tőle, legyen mondjuk 5ezer ft+postaköltség. Személyes átvétel:Celldömölk-Pápa-Győr-Mosonmagyaróvár-Csorna-Celldömöl

k körön, vagy ezek közelében megegyezés szerint.
mail cím: csonka pont adam89 kukac gmail.com
remelem kegyes lesz hozzank az idojaras is :)
Szezonzáró pályanapot tartunk a Rabócsiringen vasárnap!Várunk mindenkit sok szeretettel!üdv:Laci.www,motorosnap.com
Sziasztok! Eladó 2db hátsó 1 db első ContiSMAttack gumi. 1-1,5 éves gumik, középen(legjobban kopott) még a kopásjelző felett van, vágni lehet őket.
Ugyanakkor van egy slickem, szintén koptatható bőven még (kopásjelzők mind szépen megvannak), de van rajta két vágás amit én is sajnos utólag vettem észre, így azt gratisba odaadom ha mindet viszi valaki
Postázás megoldható, személyes átvétel:Celldömölk,Pápa,Győr,Mosonmagyaróvár,Csorna körön és ezek közvetlen közelében. A gumi párban újonnan 65-67ezer ft körül van, így az egész pakkot 40.000 ftért adnám oda.
oh jee köszönöm! :)
Semmi nem lesz vele, tökéletesen fog működni továbbra is.
Először volt valami titanium-nitrid bevonat ez arany színű, aztán jött ez a fekete. Valami szén(carbon) alapú felület. A lehető legfinomabb működés miatt találják ki ezeket.
sziasztok! villaszáron a fekete bevonat mi? ha elkezd lejönni, akkor az kaki? nem karcos, és nem is szivárog.. mi lesz ezzel?
Nekem az LC4 volt a kezdőmotor...
Sziasztok!

Figyelem! Figyelem!Helyszín változás!

2013.09.22 (vasárnap) Technikai problémák miatt az utolsó Supermoto Országos Bajnoki forduló helyszíne megváltozott!

Új helyszín: 2013.09.22 (vasárnap) Gyöngyös-Visonta Gokartland

2013.09.21 Szombati napon a múltkori kedvezményekkel, edzésre igénybe vehető! Verseny nyomvonala megegyezik az előző nyomvonallal, de az iránya viszont ellentétes az előző verseny irányával!

Üdvözlettel:
Ónodi Tamás 06309328767
Supermoto Szakágvezető
DRZ400SM zsír kezdőmotornak is!
Sziasztok!

A közeljövőben szeretném letenni az A korlátlan jogosítványt és a későbbiekben pedig egy supermotot vennék. Véleményetek szerint ideális kezdőmotornak egy DRZ 400SM? LC4 - Husaberg és társai természetesen kizárva első motornak mert csak félelmet hoznának és nem örömöt a tapasztalatlanság miatt. 125cm3 pedig nem szeretnék venni, hogy őszinte legyek.
Kezdéshez tanácsokat szívesen olvasnék! /motor vásárlás, felszerelés stb../
Előre köszönöm a válaszokat!
Dáá!
A feketét eladtam kb 4 -5 éve, mert megpattantam külföldre és csak most jöttem elö. Aszt ez az orange lett most
Veszprémből vettem
ja nem! Azt hittem a feketét mókolod. Ezt kitől vetted ?
Hú volt olyan nekem is, eszméletlen különbség volt beállítás után. Észre fogod majd venni. Mintha másik motor lenne

Pont valamelyik nap gondoltam rá hogy ki van kopva innen a régi banda
Há mivan veled ?