Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondolom velem van gondja mert megkérdezte mennyiért keresek baráti áron sm kereket irtam neki 100-körül erre lehurrogott stb nem részletezném nem érdemes, de mi már megbeszéltük úgy hogy ahhoz tartom magam :)
ööö nem értem mi a gond
valamivel megbántottalak?
Felesleges, fillérbaszó kis buzi 100e-ért szeretne újat de inkább újra iratkozna be az iskolába, hogy megtanítsák írni ezt az értelmest ő írta.: az anyádat telibaszod azta genn yes fasszopó kurvát! dögölj neg te némbere
Sziasztok !

Eladó sm szett! http://www.kepesmotor.hu/felni...
5 coll szélesek , menesztősek, nagy tengelyesek
06 30 635 9305
Mi lenne az az emberi ár amire gondoltál?
Üdv! Érdeklődnék hogy a 2. illetve 3. képen lévő felnik hány col szélesek? illetve a 2. képen lévő menesztős e? vagy smr? mert érdekel a téma keresek leginkább szép állapotú alu színű/polír sm felnit! a választ előre is köszönöm! üdv
http://www.sportmotor.hu/motor..." target="_blank">Supermoto
sm felnik eladóak
3 pár
DRZ-t vennék! Lényeg hogy küllős SM kereke legyen! 2004-től, 650e-700e HUF körül. Két ünnep között akár nyélbe üthető :)
detendroll@gmail.com
Eladó behr felnik és suzuki kerekek. m.viktor84@freemail.hu
helló a gumik meg vannak még?
mihok1979@freemai.hu
gmail-ra válts :)
kösz de még nem jött meg kisbetűvel irtál mindent?
elküldtem a képeket
üdv keresek ktm sxf-be sm szettet emberi áron! 26-20-as tengelyek ha valaki megválna tőle mihok1979@freemail.hu ra várom az ajánlatokat,
A fekete színű felnihez arany agy, ez jól mutatna, a piros agy viszont elég bazári hatású lenne a motorodon. (de ízlés dolga)
Viszont a DRZ agyat valószínűleg nem fogják eloxálni, (hogy miért, arra már nem emlékszem) max csak szinterezni, azaz porfesteni. Így is, úgy is, drága mulatság lesz.
Sziasztok!
Akinek DRZ 400 E supermotoja van és válaszolna pár kérdésemre kérem írjon egy mailt a detendroll@gmail.com - ra.
Nagy segítség lenne, éppen vásárlás előtt állok :)
Köszönöm!
CNC esztergált kormány kiemelők 22mm-es kormány átmérőhöz! A kormány befogatásához M8-as, a kiemelő a villahídhoz való rögzítéshez M10-es csavarral történik. Az alacsonyabbik 5cm-t, a magasabbik 8cm-t emel a kormányon, 30×55:szélesség/hossz! 8000Ft/szett.Az ár egy pár kiemelőre értendő. Mindkét méret együttes vételekor vállalom a posta díját, vagy adok 1000Ft kedvezményt. Emil az adatlapomon!
Heló!
Ktm exc-hez keresek első fék adaptert 320-as tárcsához.
janosgyomrei@gmail.com
Szia

Köszönöm a választ én is a Sidi-t és a Tech10-es néztem mert nem olyan durungok mint a cross csizmák.
Érdekel az eladó csizma cipőből 42-43 méretet hordok viszont az Sidi sport csizmám 44-es. Itt az email címem ide tudsz képet és árat küldeni:) balazs.lukacs46 kukac gmail.com
Üdv. Balázs
személy szerint elkoptattam már egy pár csizmát és nekem legjobban a SIDI crossfire2 vált be igazán,csuklós boka,cserélhető talp,cserélhető csatok stb.
Tudok is eladót használt viszont nem drága
Sziasztok keresek SuperMotot 400-től 06/30-4335401