Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 21" és 19" kerék + a rajta lévő gumi miatt köbö 10 cm-et kellene beengedni a villába,ez ugye nem fog menni és akkor a hátuljában épkézláb dolgot nem fogsz tudni tenni...és ezekkel hiába trükközöl a telók belseje ugyanolyan marad...
Persze lehet csak kereket is cserélgetni,de az olyan igazából semmire nem jó megoldás.
Hátha érdekel valakit:
Fox bomber kesztyű (L) - 7500
KTM racing kesztyű (L) - 11.000
Tükör - 11.000
Mindegyik új, soha nem használt! Személyes átvétel Pesten lehetséges!
Üdv!
értem köszi.igazából ez a villaszög dolog zavart, föl is keltem huggyozni miatta. Én azt gondoltam ezen a villa beengedése a befogóba esetleg segít.
Sztem több ezren vannak ilyenek,viszont az volt a kérdés hogy van-e különbség a GYÁRI LC4 enduro és supermoto között,a választ is arra adtam,így már nyugodtan alhatsz,jó éjszakát!

Sztem ismered a közmondást is: Széllel szemben is lehet h.gyozni,de nem érdemes!
és akkor azok akik endúróból csináltak sm-et az a néhány száz ember akkor hogyan motorozik?
ismerek olyat aki fs650el endúrózik és még élvezi is.
bocs csak nem tudok aludni ez miatt.
Jogos, igazad van! Hülye kérdés volt
Köszi
Persze hogy van különbség,teljesen más a követelmény a két mód között,egy supermoto futóművel nem lesz élvezetes az enduro és fordítva...más villa,rugó,szelepelés és társai.
Nem is lehetne ugyanolyan futómű,csak nézd meg a kerékméretet,például elég érdekes villaszög lenne a 21" első kerék helyett a utcai 17" al! :D
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
KTM 640 lc4-est keresek (szürke blokkost) és azt szeretném kérdezni, hogy mi a különbség a gyári supermoto és az enduro között a kerekeken és féken kívül. Futóműben van-e különbség?
Előre is köszi a segítséget
Üdv. Mindenki!

Jóbarátom gépsárkányát segítek árulni, esetleg ha valakinek megtettszik:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_sxv_5.
5-8550559
Sziasztok

Van egy 600as TT -m, amin a hátsó kerék felnije tönkre ment. Kicserélném, agyat megtartanám. Újraküllőzném új küllőkkel. Szerintem 4mm es küllők voltak benne. Olyasmit viszont alig találok. 3.5mm es elegendő bele? Csak utcán használnám, semmi verseny.36 küllős.
Köszönöm
Sziasztok! 320mm-es féktárcsát keresek. itt egy kép méretekkel hogy miről lenne szó. akinek van ilyen méretekkel tárcsa vagy tud vagy bármi infó az írjon már rám. itt a méret a lényeg nem külső formája lehet hullámos sima tökre mind1 :) Köszi!
Hello !

Reális ajánlat esetén megbontom. továbbiakban a kabos1975@gmail.com emailra írj és további kérdéseidre ott válaszolok illetve képeket küldök.
szia

esetleg a gumik és a fék külön eladó?
Mert te aztán észreveszed magad? Még a tükörben sem mert akkor tele lenne köpködve!
jól van most már fogd vissza magad senki nem kíváncsi rád ez egy fórum ha nem vennéd észre!
Na és hol látsz te árat a hirdetésben, normális érdekel nem azok a leütött tákolt fosok amiket a magadfajta is használ majd elad!
Te kis buzi, nekem az idén több ktm-em volt mint amennyi neked egész életedben nem lesz!
te beszélsz aki még az adatait se töltötte ki rendesen, kíváncsi lennék te menyiért szeretnél ktm-et venni gondolom nem árában, akkor ki is a fillérbaszó hülye-gyerek foglalkozz magaddal! és ráncsá rá biztos rádférne!
Kis matek ha megy bár kétlem, a dollár most 260 körül van. http://www.cheapcycleparts.com... http://www.cheapcycleparts.com...
Nem kell ajándék áron adni semmit aztán majd akkor lesz, vagy álmodozzon tovább a sok fillérbaszó!
Te és a hozzád hasonlók hülyének néztek mindenkit aztán ha nem jön be még ti vagytok felháborodva, utánanéztél valaha is mibe kerül 2 ilyen kerék? Élsz a kis mesevilágodban, de én nem játék kerekeket árulok mert amit te fizetnél azt a játékboltban keresd!
ja ok
nincs most ára semminek, tavasszal jobb lesz a helyzet, akkor jobb árban lehet mindent eladni
Te nem, csak arról van szó aki tőled is a képeket kérte.